dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł71 m² 11 285,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowy klimatyzowany lokal położony w atrakcyjnej lokalizacji blisko Centrum. Obecnie lokal wykończony jest jako nowoczesny gabinet lekarski, fizjoterapeutyczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

975 000 zł126 m² 7 755,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Nowoczesny dom wolnostojący. Prosta bryła, optymalna powierzchnia domu i działki. Dom zlokalizowany na Osiedlu Norweskim, blisko miasta i jego wygód, w otoczeniu przyrody. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Rogowo,zachodniopomorskie

863 000 zł32 m² 26 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Raj na ziemi, pozwól sobie na luksus nad morzem. Apartament znajduje się w Rogowie - 60 m do plaży. Nieruchomość o powierzchni 32 m2 dwa lata temu wykończona według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 750 zł63 m² 27,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,30 m2 usytuowane na IV piętrze niskiego bloku na Os. Chopina w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Rogowo,zachodniopomorskie

830 000 zł32 m² 25 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe miejsce nad morzem. Zostań właścicielem nieruchomości typu premium nad Bałtykiem. Apartament znajduje się w Rogowie - 50 m do plaży. Nieruchomość o powierzchni 32 m2 dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

473 256 zł939 m² 504 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę działki o przeznaczeniu mieszkaniowym, zlokalizowanej w Pilchowie, przy ul. Warszewskiej. Dla terenu wydany został mpzp. W ofercie znajduje się sześć działek, ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kretomino

Kretomino,zachodniopomorskie

249 000 zł1 569 m² 158,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka o wymiarach 28x56m (1 569 m2) przy ulicy Rolnej w Koszalinie na osiedlu Kretomino (bez pośredników i dodatkowych opłat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:407 m²

Na sprzedaż świeżo wyremontowany skrajny dom w zabudowie szeregowej w prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno, w bliskim sąsiedztwie malowniczego Parku Kasprowicza. Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bez posredników ok. 50 m2, 2 pokoje ,balkon, piwnica ,3 piętro umeblowane do wynajęcia. tel   Mieszkanie ciche , ciepłe i przytulne,w pobliżu dużo miejsc parkingowych .1700zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

52,38 zł/m²105 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 105 m2 znajdujący się na parterze na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkowa składają się : hol, recepcja, sala główna, 3 osobne pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Koszalin,zachodniopomorskie

530 000 zł82 m² 6 432,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wspaniałe mieszkanie w sercu miasta, bliskość terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to w Centrum! Polecamy 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie , położone na nowo powstałym osiedlu w północnej części Szczecina, os. Jaśminowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szczecińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

33,90 zł/m²59 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego położonego na niskim parterze domu jednorodzinnego przy ulicy Szczecińskiej. Lokal doskonale nadaje się na biuro, gabinet lub działalność usługową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odrodzenia

Koszalin,zachodniopomorskie

515 000 zł64 m² 7 984,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w centrum Koszalina, ale na spokojnym uboczu przy ul. Odrodzenia 6-8 bez pośredników. Mieszkanie to pełna odrębna własność z wykupionym gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł47 m² 7 411,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego W centrum szczecina - ul. Kaszubskiej I narutowicza. Nieruchomość znajduje się na Ip. Niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spółdzielcza

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł695 m² 329,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 695 m , położona w Stargardzie przy ul. Spółdzielczej. Działka jest uzbrojona wszystkie media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lawendowe Pole

Chłopy,zachodniopomorskie

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Luksusowe apartamenty w nadmorskiej miejscowości Chłopy, ok. 500 m od morza! Nowy apartamentowiec z 2022 roku. Inwestycja portamenty obejmuje 13 w pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Stargard,zachodniopomorskie

190 000 zł45 m² 4 223,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Warszawy w Stargardzie (os. Pyrzyckie). Powierzchnia użytkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

590 000 zł95 m² 6 183,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Grzędzicach. Powierzchnia 95,42m2 w której skład wchodzi: parter: - wiatrołap, - łazienka, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

779 000 zł196 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca domu/mieszkania/biura/miejsca do prowadzenia Biznesu. Poniższa nieruchomość ma ogrom możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

83,33 zł/m²120 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Słoneczny lokal o powierzchni 120m2 zlokalizowany na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Składa się z dużej otwartej sali przeznaczonej dla 8-12 stanowisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł30 m² 19 795,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny (condo) w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem! Samodzielny apartament w hotelu Seaside Park w Kołobrzegu Położony na przedostatnim - piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 968 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Żołnierza

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł51 m² 6 795,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego przy ul. Aleja Żołnierza w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł71 m² 11 285,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 3/4-pokojowego mieszczącego się na parterze (wejście bez schodów na wysokości gruntu) nowoczesnego budynku, zlokalizowanego w Śródmieściu Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł44 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie w dogodnej lokalizacji w Szczecinie - ciche Centrum-Śródmieście - 2 pokoje + aneks kuchenny + piwnica - powierzchnia 44,3 m2 - piętro 3 niskiego (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 38m2 znajdującego się w dzielnicy Żelechowo - usytuowanego na 1 piętrze 4-ro piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Węgorzyno,zachodniopomorskie

64 875 zł43 m² 1 508,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego, położonego przy ul. Drawska 4/5, węgorzyno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 140 000 zł114 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na Puszcze Bukową Nieruchomość o powierzchni użytkowej 114m , a w skład jej wchodzą: i Poziom: bardzo przestronny ponad 30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł45 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, umeblowane mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum przy Galerii handlowej Kaskada. Mieszkanie w niskim bloku na pierwszym piętrze. Atutem jest możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Duża Obniżka Ceny, o prawie 10% Na sprzedaż mieszkanie o doskonałym rozkładzie pomieszczeń przy ul. Duńskiej na początku dzielnicy Warszewo! Lokalizacja: idealnie położone z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł52 m² 9 915,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Gumieńcach, blisko Centrum Handlowego Ster Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,34 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lawendowe Pole

Chłopy,zachodniopomorskie

380 000 zł25 m² 15 139,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

229 000 zł33 m² 7 003,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Kamienia Pomorskiego na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia użytkowa 32,7 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 900 000 zł563 m² 8 700,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy budynek warsztatowo-usługowy z zapleczem socjalnym i powierzchnią biurową z witryną o pow. zabudowy 563,20m 2 /pow. użytkowa 486,75 m 2 / oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 990 000 zł227 m² 13 174,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Komfortowy umeblowany dom wolnostojący, położony przy jednej z cichych, bocznych uliczek przy lesie. Działka: powierzchnia działki - 880 m2, teren całkowicie ogrodzony, na działce pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł39 m² 11 602,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam ofertę sprzedaży unikatowego mieszkania, położonego na 1 piętrze zabytkowej kamienicy, na jednej z najbardziej urokliwych ulic Centrum Szczecina. Na powierzchnię niemal 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

12 000 zł360 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Jeśli szukasz idealnego domu na wynajmem to Mam dla Ciebie wyjątkową nieruchomość w samym sercu Mierzyna k/szczecina, dom wolnostojący o powierzchni 360m2 , usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł23 m² 68,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w samym centrum Szczecina przy ch Galaxy, powierzchnia mieszkania to 23,33 m2. Budynek 4-piętrowy, ocieplony. Niewielka, ale funkcjonalnie urządzona łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

409 000 zł270 m² 1 514,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w Grzędzicach. Dom usytuowany na działce o powierzchni 1129 m2. W skład nieruchomości wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

600 000 zł74 m² 8 086,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja do 12.11.2024 Okazja W związku z przeprowadzką właściciela w inne miasto do sprzedaży działający salon piękności. Salon posiada wszystkie niezbędne meble oraz sprzęt.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij