dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

499 000 zł109 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zamieszkaj na zamkniętym i eleganckim osiedlu. Pełen monitoring, utwardzona oraz oświetlona droga , brama wjazdowa sterowana pilotem! Kolejne domy czekają na swoich właścicieli. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

405 000 zł2 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna ( zdjęcie tylko poglądowe ) o pow. 2700m2 w pięknym miejscu pod lasem w Tanowie. Zabudowa na zasadzie wystąpienia o warunki zabudowy. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

903 000 zł2 580 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam do sprzedaży dużą działkę narożną zlokalizowaną w Mierzynie. Działka oddalona od Zeusa 100m. Dojazd z dwóch stron co umożliwia podział działki. Działka ma pow. 2580. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż nowo wyremontowane mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Niska zabudowa starego Pogodna. Jednokierunkowa ulica z dużą ilością zieleni. W pobliżu komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Marynarska

Grzybowo,zachodniopomorskie

350 000 zł21 m² 16 595,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zakup bez prowizji dla kupującego! Butikowy 2 osobowy Apartament nadmorski w pełni wyposażony. Atrakcyjne przychody z najmu / może też pełnić rolę lokalu użytkowego - np gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żórawki

Żórawki,zachodniopomorskie

368 000 zł2 196 m² 167,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura przestronna działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Żórawki 3 km od Gryfina. Działka usytuowana w cichej i spokojnej okolicy na skraju lasu. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Magnoliowa

Stargard,zachodniopomorskie

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w nowej części Os. Pyrzyckiego w rejonie ul. Magnoliowej. Pow. użytkowa 71 m2. Na parterze: - salon z aneksem kuchennym - wc Piętro: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł7 063 m² 62,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w Brzózkach przy ul. Lawendowej. Działka o powierzchni 70063m 2 jest płaska, nie zadrzewiona. Prąd oraz woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

280 000 zł910 m² 97,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w samym sercu Osiedla "słoneczna Dolina". Dojazd do działki drogą utwardzoną nie do końca urządzona. Prąd znajduje się przy działce, pozostałe media gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł59 m² 7 239,06 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze wysokiego bloku z 1970 roku, w cichej cześci os. Przyjaźni. Nieruchomość: mieszkanie o pow. 59,4m2 składa się z: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł43 m² 9 976,53 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 42,60m 2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ulicy 26 Kwietnia. Usytuowane jest ono na parterze, jedenastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy Apartament 47m2 wynajmę w Kołobrzegu. Mieszkanie dostępne na minimum 1 rok. Osiedle jest zamknięte i strzeżone. Mieszkanie składa się z : 3 pokoi kuchni- połączonej z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Będargowo

Będargowo,zachodniopomorskie

251 750 zł1 007 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Top Działki budowlane Będargowo-Warzymice Oferta sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych przy brukowanej drodze w miejscowości Będargowo gm. Kołbaskowo. Działki o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

604 500 zł65 m² 9 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal mieszkalny 2w1 Lokal pełniący funkcje dwóch lokali mieszkalnych w pełni urządzonych i wyposażonych. Lokal położony jest na parterze, z osobnym wejściem z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

465 000 zł67 m² 6 921,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe - 3 pokoje, po remoncie. Możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. Piękne, zadbane, niedawno wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe na osiedlu Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Promocja - 4000 zł/miesiąc przez 3 miesiące, przy umowie na 12 miesięcy (plus opłaty administracyjne). Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 140 m2, internet 1gb/s. a) 14 miejsc b) 5 pokoi g) 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

275 000 zł808 m² 340,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu w Dobrej Szczecińskiej, pomiędzy ulicami Poziomkową i Ułańską. Działka o powierzchni 808 m2-wymiary ok. 25m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

319 800 zł744 m² 429,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 744 m 2 w miejscowości Trzebiatów. Na działce znajduje się 7 murowanych garaży samochodowych, gdzie razem powierzchnia zabudowy wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Firletki

Koszalin,zachodniopomorskie

469 000 zł86 m² 5 447,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia! rynek wtórny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,09 m2, znajdujące się w dwurodzinnym budynku. To 3-poziomowa nieruchomość z użytkowym poddaszem. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 155 000 zł23 000 m² 50,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o pow. ponad 23 000m2 w pięknym miejscu pod lasem w Tanowie. Ustalenia dla terenu: 1.Przeznaczenie : grunty rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kormoranów

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (61 m2) z balkonem (ok. 4 m2) oraz komórką lokatorską (ok. 5 m2) na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzózki

Brzózki,zachodniopomorskie

122 000 zł1 016 m² 120,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w pięknej okolicy w Brzózkach Gmina Nowe Warpno. Kompleks 9 działek położony jest około 1 km od zalewu szczecińskiego z powierzchniami od 1016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grodzka

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł23 m² 8 504,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Mieszkanie z widokiem na piękną zieleń położone na 1 piętrze w samym sercu Starego Miasta przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie o pow. 23,4 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

381 600 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium 50 M2 W centrum kołobrzegu, bezczynszowe! Mamy do zaoferowania na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu przy ul. Kamiennej, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł149 m² 5 021,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Rewelacyjnie położone mieszkanie w centrum przy zrewitalizowanym odcinku ul. Żółkiewskiego / Śmiałego. Nowa nawierzchnia, ławki, zielone nasadzenia, odnowione kamienice, sprawiają że obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Miarki

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł325 m² 3 073,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal o powierzchni 325 m2, położony na Gumieńcach przy ulicy Ku Słońcu. Nieruchomość posiada wszystkie niezbędne media - ogrzewanie miejskie, - wodę z bojlera - gaz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

729 438 zł38 m² 19 436,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc dla kupującego! nowe wykończone apartamenty w nadmorskim parku W kołobrzegu Oferta dotyczy apartamentu nr 12 Obiekt jest ukończony, wszystkie apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

340 000 zł51 m² 6 657,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże 2 Pokojowe Mieszkanie (51m2). Ulokowane na I piętrze w pięciorodzinnej kamienicy w Stargardzie. Mieszkanie po generalnym remoncie (wykonanym 3 lata temu) Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Międzywodzie,zachodniopomorskie

5 200 000 zł691 m² 7 525,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:-

Gotowy dochodowy biznes nad polskim morzem! Oferujemy do sprzedaży Pensjonat "willa Mona" zlokalizowany nad polskim morzem w kurorcie Międzywodzie - miejscowości z wyjątkowym mikroklimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Domysłów

Domysłów,zachodniopomorskie

280 000 zł1 003 m² 279,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 1003 m2 zlokalizowaną w centrum Domysłowa. Domysłów to wyjątkowa miejscowość położna Między Wisełką a Kołczewem w gminie Wolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł55 m² 9 866,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem! nowe budownictwo Witkiewicza! Możliwość przeznaczenia pod działalność - Biuro/lokal/ gabinet! Oferta sprzedaży dużego mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

290 000 zł29 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz niedużego mieszkania? Chciałbyś dopasować je do swoich potrzeb? Mam idealne rozwiązanie! Ofertą sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie usytułowane na trzecim piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Batowo

Batowo,zachodniopomorskie

220 000 zł56 m² 3 898,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie z balkonem w Batowie w bloku na parterze o powierzchni 56,43 M2. Ogrzewanie C.O. i z C.W. Wraz z garażem blaszanym, piwnicą i budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m na parterze w 4 piętrowej kamienicy, która została wyremontowana i ocieplona. Składa się z salonu, kuchni, łazienki oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Świnoujście,zachodniopomorskie

640 000 zł78 m² 8 230,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż znajdującego się przy ul. Kołłątaja w Świnoujściu. To przestronne mieszkanie o powierzchni 77,76 m2 doskonale nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

598 000 zł56 m² 10 705,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Serdecznie zapraszam Państwa do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej, funkcjonalnej nieruchomości, znajdującej się na I piętrze w kamienicy z 1939r., gruntownie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, 2 pokoje, 41 m2, osiedle Harmonia, gumieńce Nowe mieszkanie o powierzchni 41m2 z dobrze nasłonecznionym balkonem. Parking dla mieszkańców przed budynkiem. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł49 m² 9 291,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,4m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z lat 60-tych na osiedlu Żelechowa. Lokal jest w bardzo dobrym stanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

85 000 zł900 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 900 m2 położona przy lesie zaledwie 300 m od pięknego jeziora w Golczewie. Działka usytuowana przy utwardzonej drodze w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Przybiernowie o powierzchni 1000 m2 w bliskiej odległości od jeziora oraz S3. Przeznaczenie działki : rolno-budowlana, wydane Warunki Zabudowy. Brak mpzp. Dojazd.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij