dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem na Starym Mieście. Na powierzchnię 35 m 2 składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym łazienka, korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakole

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania na Zakolu. Na powierzchnię 42 m2 składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka oraz toaleta. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

3 075 000 zł208 m² 14 780,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Leasing S.A. z siedzibą w Warszawie zamierza zbyć samodzielny lokal użytkowy 208,05 m2 położony w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z lokalami użytkowymi w Szczecinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

3 475 000 zł13 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dedykowana inwestorom, deweloperom! Ze względu na położenie idealnie sprawdzi się pod budowę apartamentów nadmorskich. Ostatnia taka działka inwestycyjna w Gąskach. Powierzchnia 1.39 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 120m2 na pierwszym piętrze przy ulicy Szczecińskiej 71 w Koszalinie w pobliżu węzła S11 oraz pętli autobusowej linii nr 6 i nr 12. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

30,77 zł/m²325 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 313 m2 na 1 piętrze, budynku biurowego 2-lokalowego. Lokal zlokalizowany jest na prawobrzeżu rzeki Odry, w pobliżu Basenu Górniczego i bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

950 000 zł9 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę inwestycyjną w Bielkowie. W trakcie są uzyskane warunki zabudowy (właściciel już złożył wniosek), w bliskim sąsiedztwie wznoszone domy, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

344 817 zł35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja - Ceny od 9900 zł/m2 Netto - obniżone o 1500zł Netto za m2! Prowizja - 0%! Apartamenty są doskonałą propozycją dla osób ceniących spokój i nadmorski klimat. Zaledwie 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

443 700 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są apartamenty w Międzyzdrojach na rogu ulic Gryfa Pomorskiego i Polnej. Lokalizacja: inwestycja umiejscowiona jest jedynie pięć minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Mielno,zachodniopomorskie

539 000 zł42 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Morze Bałtyckie na wyciągnięcie ręki - zaledwie 100 m od piaszczystej plaży. Apartament zlokalizowany w budynku bezpośrednio przy Dune Resort w Mielnie. Na powierzchnię 42 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

239 000 zł913 m² 261,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Dołujach o powierzchni 913 m 2. Przepiękna okolica z szybkim dojazdem do centrum Szczecina. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł50 m² 8 060,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Sprzedam przytulne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni: 49,50 m na 1 piętrze. "Osiedle Zacisze" ul.Żytnia w Koszalinie. Nowe budownictwo z 2014 r.Oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

583 440 zł41 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 40,91m położony na drugim piętrze. Atutem lokalu jest balkon o powierzchni niemal 11m skierowany w kierunku zachodu. Na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kościuszki

Wałcz,zachodniopomorskie

499 000 zł122 m² 4 084,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, dużego i bardzo słonecznego mieszkania położonego na I piętrze gustownie odrestaurowanej kamienicy usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Marszewo

Marszewo,zachodniopomorskie

101 200 zł1 012 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1020 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona w Marszewie tylko 4 km od Goleniowa. Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie drogi szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stare Brynki

Stare Brynki,zachodniopomorskie

219 000 zł49 m² 4 439,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie naszego biura bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w miejscowości Stare Brynki. Powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 49,33 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

439 824 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od Listopad 2024r Nowe, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Sarbinowie około 300m od morza i plaży! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Żelisławiec

Żelisławiec,zachodniopomorskie

65 000 zł8 969 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Żelisławcu o powierzchni 7947 m2 oraz obok działka budowlana o powierzchni 1022 m2. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Nieruchomości Łyskowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

149 000 zł8 m² 18 932,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Dobra inwestycja w centrum. 9,5% roi! Przytulne niewielkie mieszkanko które przynosi dobry zwrot z najmu. Lokal z solidnym najemcą! Co miesiąc płaci 1300 zł. Lokal jest niewielki, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł33 m² 10 957,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Okolice Jasnych Błoni, blisko Park Kasprowicza, 5 minut spacerkiem, blisko Urząd Miasta, komunikacja miejska. Kawalerka o powierzchni 33,31 m2 z widną oddzielną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 700 zł93 m² 39,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie 3 pokojowe z ogromnym tarasem, małym ogródkiem i jadalnią. Położone na osiedlu z lat 90-tych, ul. Gerarda, mierzyn. Osiedle położone w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

590 000 zł229 m² 2 576 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem budowlanym w Mrzeżynie Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w Mrzeżynie, w niedalekiej odległości od Kołobrzegu oraz Dźwirzyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

448 980 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 32,07 m kw. położony na parterze. Atutem apartamentu jest ogródek o powierzchni 63,06 m kw. skierowany na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

318 920 zł27 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

524 000 zł56 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle Słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym z 1980 roku. Na powierzchnie składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostrzewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł59 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobrze położone, mieszkanie dwupokojowe, bardzo funkcjonalne w spokojnej okolicy, wjazd na teren osiedla po otwarciu szlabanów sterowanych pilotem. Mieszkanie jest do zamieszkania- dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

548 200 zł84 m² 6 509,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Różewo

Różewo,zachodniopomorskie

229 000 zł88 m² 2 611,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe O powierzchni 87,70 M 2 Z tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kupiecka

Koszalin,zachodniopomorskie

799 000 zł219 m² 3 648,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Kupieckiej. Ciche i spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

309 000 zł63 m² 4 874,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m 2 , zlokalizowane w Stargardzie przy ul. Prusa. Usytuowane jest ono na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

665 850 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są apartamenty w Międzyzdrojach na rogu ulic Gryfa Pomorskiego i Polnej. Lokalizacja : Inwestycja umiejscowiona jest jedynie pięć minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fioletowa

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na IV piętrze niskiego budynku na osiedlu Bukowym w prawobrzeżnej części Szczecina niedaleko Puszczy Bukowej. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anastazji

Koszalin,zachodniopomorskie

297 000 zł47 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie z trzema samodzielnymi pokojami z aneksem kuchennym i łazienką. Idealne do wynajmu krótkoterminowego! Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

141,67 zł/m²12 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Idealne pod usługi kosmetyczne. Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni: 12 m2. Usytuowany na parterze, wydzielony z części większego lokalu funkcjonującego jako salon fryzjerski. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł50 m² 49,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem dwupokojowego, rozkładowego mieszkania na jednym z najbardziej preferowanych osiedli-Magnolia. Możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażowisku. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł82 m² 9 555,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gotowe do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż przestronne i urokliwe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w sercu miasta na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Po starannym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Niezapominajki

Mierzyn,zachodniopomorskie

198 000 zł1 243 m² 159,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Mierzynie o powierzchni 1243 m2 położona przy ul. Niezapominajki. W drodze bezpośrednio przy działce sieć energetyczna, dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł66 m² 7 830,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni 66,41 m2, położone w dzielnicy Żelechowa, przy ul. Golisza. Lokal składa się z salonu o powierzchni 20,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie położone mieszkanie w samym sercu Szczecina przy ul. Tkackiej. Budynek nowy z windą, wkomponowany w kamienice. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

327 712 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Marszewo

Marszewo,zachodniopomorskie

184 650 zł1 231 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1231 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona w Marszewie tylko 4 km od Goleniowa. Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie drogi szybkiego.