dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Stołczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczecin do wynajęcia powierzchnia biurowa 80m2 na którą składają się 2 pomieszczenia biurowe, zaplecze kuchenne, toaleta damska i męska, korytarz. Lokal usytuowany na parterze, wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna Dolina

Dobra,zachodniopomorskie

1 800 000 zł1 300 m² 1 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża, atrakcyjna i niedroga działka budowlana o powierzchni 1300m2 w Dobrej. W sąsiedztwie nowe zabudowania. Na podstawie warunków zabudowy wydanych na sąsiednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Police

Police,zachodniopomorskie

1 311 600 zł5 465 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Police, na sprzedaż teren o przeznaczeniu przemysłowym -produkcyjnym, działka o powierzchni 5500m2, na której znajduje się budynek o pow. ok. 400m2, wymiary działki ok. 105mx52m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Dziwnówek,zachodniopomorskie

620 000 zł36 m² 17 445,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament położony jest w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek na osiedlu "słoneczne Tarasy" przy ulicy 1 Maja. Lokalizacja apartamentu zapewnia spokój i bliskość plaży. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł37 m² 10 405,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w plus Nieruchomości! Polecam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Pomorzany w Szczecinie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam piękny, wykończony apartament 2,5 km od morza. Apartament znajduje się na cudownie zagospodarowanym rancho, na którym jest basen z podgrzewaną wodą , konie, zarybiony staw, boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

173 360 zł1 576 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka znajdująca się w Żarowie. Działki są położone w odległości 5 min od Stargardu. Dojazd do działki jest drogą asfaltową i droga utwardzoną gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz. Piękne mieszkanie o pow. 31 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki razem z wc oraz holu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze oferta wynajmu dwu-pokojweogo mieszkania W ścisłym centrum szczecina, w pobliżu C.H.GALAXY, RADISSON PRZY UL. Wyzwolenia W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

770 358 zł44 m² 17 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ekskluzywną ofertą apartamentu inwestycyjnego nad morzem w urokliwym Mielnie. Apartament w kompleksie Central Park Mielno oferuje nie tylko komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł68 m² 11 626,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ofertą sprzedaży jest nowocześnie urządzone mieszkanie z dwoma ogródkami i komórką lokatorską położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

755 000 zł77 m² 9 848,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie Szczecina. Obiekt znajduje się na pograniczu dzielnic Warszewo i Osów. Składa się z 8 lokali mieszkalnych. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szczecin Prawobrzeże - do wynajęcia hala o pow. 2000m2-4000m2 z suwnicami 2 suwnice o udźwigu 5 ton ( wysokość do haka 6m) Hala wyposażona w 2 bramy wjazdowe z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Żołnierza Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł27 m² 11 947,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta, na przeciwko Galerii Kaskada. Nieruchomość: - 26,7 mkw - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 500 zł320 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

299 990 zł31 m² 9 584,35 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży kawalerki z balkonem typu francuskiego o powierzchni 31,30 m 2 zlokalizowanej na osiedlu Przyjaźni przy ul. 26 Kwietnia (świerczewo). Usytuowana jest ona na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł5 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Północ, na sprzedaż teren o przeznaczeniu przemysłowym -produkcyjnym, działka o powierzchni 5000m2, ukształtowanie terenu płaskie, dojazd drogą utwardzoną, media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

653 000 zł52 m² 12 558 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów spotkanie celem obejrzenia lokali na żywo od poniedziałku do soboty! Spytaj o promocje na harmonogram - i zapłać dopiero przy odbiorze lokalu! idealny koncept dla inwestorów I osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

325 413 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań do odbioru jeszcze w tym roku! Inwestycja zlokalizowana jest przy rozbudowanym i dobrze funkcjonującym osiedlu Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

955 500 zł147 m² 6 482,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Ofertą sprzedaży są dwie połówki bliźniaka, zlokalizowane w cichej i urokliwej lokalizacji w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzielnicy Wielgowo. Cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

250 000 zł34 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,10 m2 położone w centrum miejscowości Kamień Pomorski. 250 metrów od Portu Marina nad Zalewem Kamieńskim, 9 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

658 462 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 67,19 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

1 544 400 zł85 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie duże, leżące obok siebie działki, położone w Rurzycy. Działka 2,95 ha - prostokąt, teren płaski. Klasa ziemi rv. Działka 5,63 ha - kwadrat, teren płaski, klasa ziemi rv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witoszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

325 000 zł46 m² 7 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 43,20 m2 z dużym balkonem, położone na II piętrze nowego bloku na Os. Lotnisko w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

510 000 zł74 m² 6 901,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta jest sprzedaż mieszkanie usytuowanego na IV piętrze ocieplonego bloku mieszkalnego na ul. Piaskowej w Goleniowie. Mieszkanie przestronne i słoneczne do odświeżenia dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 000 zł283 m² 4 237,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej 245,8 m2 położony w centrum miasta a jednocześnie w cichej i bezpiecznej dzielnicy willowej. Budynek składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane! Do wynajęcia nieduże (42 m2) mieszkanie trzypokojowe, po kapitalnym remoncie, zlokalizowane przy ulicy Polickiej (osiedle Bukowo). Mieszkanie funkcjonalne, nowo wyremontowane, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na os. Kopernika w Stargardzie, położone na I piętrze bloku. Pow. użytkowa 49,87 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - duży pokój - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Ulica Księcia Barnima znajduję się w centrum Szczecina oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 200 000 zł59 715 m² 154,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod inwestycję w bardzo dobrej lokalizacji. Położona w Szczecinie, blisko Prawobrzeża Szczecina, gdzie znajdują się wszelkiego rodzaju usługi i centra handlowe. Bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł38 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł72 m² 12 517,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę apartamentu, położonego na drugim piętrze, w kompleksowo zrewitalizowanym budynku w kwartale ulic Śląskiej i Bałuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł37 m² 5 349,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kamiennej w Szczecinku. Mieszkanie jest idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł61 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3 pokoje do wynajęcia od zaraz Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum, blisko w zasadzie do każdej części miasta. Mieszkanie składa się z -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

402 120 zł27 m² 14 893 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Żelisławiec

Żelisławiec,zachodniopomorskie

89 000 zł7 947 m² 11,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Żelisławcu o powierzchni 7947 m2. Na sprzedaż posiadamy obok działkę budowlaną o powierzchni 1022 m2 :link do strony :kontakt do agenta :dane biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

95 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:192 m²

Oferta 93/9434/ods Na sprzedaż dom ( małe mieszkanie ) adoptowany z budynku gospodarczego we wsi Zielenica pod Sławnem. Dom ma dokumenty adaptacyjne, jest położony na działce 192 m2. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

325 500 zł1 029 m² 316,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Wielgowo. Ta nieruchomość to idealna okazja dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

660 510 zł37 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,90 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze przy ul. Piłsudskiego 7 w Świnoujściu Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 050 000 zł84 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie deweloperskim, położony w urokliwej, willowej dzielnicy w Dobrej Szczecińskiej, zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garncarska

Szczecin,zachodniopomorskie

25,86 zł/m²58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę biuro w centrum Szczecina dwa pomieszczenia plus łazienka Powierzchnia lokalu 58 m2 na parterze , drzwi antywłamaniowe, alarm wewnętrzny, internet, parking Idealne miejsce do prowadzenia.