dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Europejska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 069 000 zł92 m² 11 603,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego W zabudowie szeregowej O powierzchni użytkowej 77,13m2 + ok. 15m2 strychu Z ogródkiem ok. 50m2 oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 250 zł48 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47 m2 położone na II p. niskiego bloku w rejonie stargardzkiej starówki do wynajęcia. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, drugiego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 200 zł104 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. ok 104m2. Szerokość hali ok. 9m2, długość ok. 12m2. Wysokość ok. 4,7m. Obiekt składa się z jednej otwartej przestrzeni. Wjazd przez 2 metalowe bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł108 m² 12 552,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż piękny szeregowiec w wyjątkowej lokalizacji - pogodno/łękno, przy Ogrodzie Różanym. Nieruchomość ta jest po gruntownym remoncie - zostały wymienione wszystkie instalacje, dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Świdwin,zachodniopomorskie

399 000 zł110 m² 3 643,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie na parterze w cichej okolicy, wysokie ok 3m, słoneczne, okna na północ (duża kuchnia, duży pokój, łazienka) i południe (3 pokoje). Wymiary pomieszczeń na załączonym zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Koszalin,zachodniopomorskie

439 000 zł54 m² 8 190,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiamy słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z loggia w spokojnej okolicy Nieruchomość położona na III piętrze w bloku na osiedlu "przylesie". Lokal o powierzchni 53,60 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Wolin,zachodniopomorskie

285 000 zł35 m² 8 213,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw, położone przy ulicy Zamkowej, w centrum Wolina. Mieszkanie jednopokojowe typu kawalerka, które przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

55,11 zł/m²127 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem elegancki, przestronny lokal użytkowy (127 m2) o stylowym wnętrzu, w doskonałej lokalizacji w centrum Szczecina. Obecnie wykorzystywany jest na cele biurowe. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

429 000 zł38 m² 11 409,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam na prezentację i do zakupu rozkładowego mieszkania dwupokojowego położonego w wieżowcu przy ul. Wyspiańskiego. Na powierzchnę 37,6 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy na Starym Mieście. Na ok. 44m2 znajdziemy: salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Polanów,zachodniopomorskie

119 000 zł51 m² 2 347,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z amfiladowym układem pomieszczeń o pow. 50,7 m2 w Polanowie przy ul. Koszalińskiej. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brzechwy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! rezerwacja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki z balkonem o powierzchni 15m , zlokalizowanej przy ulicy Brzechwy w Szczecinie. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kupuję Wynajmuję Sprzedaję Rynek pierwotny Firmy Kredyty Zapisane   Dodaj ogłoszenie Wróć Kawalerka na wynajem zachodniopomorskie stargardzki Stargard Piękna, kawalerka 30 m2, Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajdujące się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon, kuchnia, sypialnia, łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 600 000 zł220 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo z dwoma domami i pomieszczeniami gospodarczymi. Gospodarstwo znajduje się na dużej 11ha działce, która leży nad rzeką Dziwna, z działki roztacza się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł48 m² 9 355,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne pod inwestycje, dla studentów bądź rodzin. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kalisz Pomorski,zachodniopomorskie

187 000 zł47 m² 3 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 47 m2 dwa pokoje kuchnia ,łazienka ,korytarz ,przedsionek z piecem .Do mieszkania przynależy piwnica ,strych ,oraz ogródek dzierżawiony od kolei ( opłata za ogródek około sto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

240 000 zł46 m² 5 240,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania z doskonałym rozkładem pomieszczeń i możliwością aranżacji nowoczesnego salonu z aneksem kuchennym! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mieszka I

Stargard,zachodniopomorskie

37 zł/m²35 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 35,48 m.kw. położony na parterze bloku w samym centrum Starego Miasta, w rejonie ul. Grodzkiej/mieszka I. Lokal znajduje się na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kołłątaja. Mieszkanie ma 50m2 i składa się z : - salonu - mniejszego pokoju - oddzielnej kuchni z zabudowanym balkonem (pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurza Stopka

Szczecin,zachodniopomorskie

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie (64m2), położone na 2 piętrze w kamienicy z 2000r. Zlokalizowane w sąsiedztwie bulwarów, lokali usługowych, restauracji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojciecha

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Możliwość zakupu przez cudzoziemców! Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 30m2, usytuowane przy ul. Świętego Wojciecha w Kołobrzegu! W okolicy domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi położone w Mierzynie. Lokal położony na I piętrze budynku dwurodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej i umów się na prezentację. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2, położone na II piętrze w niskim budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mierzyn,zachodniopomorskie

484 000 zł880 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Mierzynie, nieopodal Szczecina. Grunt w kształcie prostokąta, o powierzchni od ok. 880m2, objęty miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł42 m² 20 383,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu lokalu niemieszkalnego 2 pokojowego o powierzchni 41,7 mkw. Budynek położony przy Parku Zdrojowym. Najlepsza lokalizacja w otoczeniu natury, terenów rekreacyjnych, sportowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł64 m² 6 078,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wygodne i bezpieczne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone w zachodniej części Stargardu z szybkim dojazdem do Szczecina. Na powierzchni niespełna 64 metrów znajdują się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł44 m² 57,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty najmu, jest mieszkanie 2 pokojowe (43,66 m2) z balkonem i wyposażeniem. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2014 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę położoną na nowoczesnym kameralnym osiedlu "nowa Cukrownia". Lokal o powierzchni 31 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pięciu Pomostów

Czaplinek,zachodniopomorskie

1 950 000 zł265 m² 7 350,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 687 m²

Dom wolnostojący Z 2008 roku wraz Z trzema domkami letniskowymi Z 2011 roku, w atrakcyjnej części miasta. Czaplinek, ul. Pięciu pomostów, blisko jeziora drawskiego. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

2 669 000 zł9 899 m² 269,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 9899 m2 położoną w centrum Stobna, w gminie Kołbaskowo. Nieruchomość położona jest 8 km od centrum Szczecina, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubieszyn

Lubieszyn,zachodniopomorskie

3 200 zł400 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynową wraz z biurem w miejscowości Locknitz , 25 km od Szczecina. Cały obiekt składa się z : - niezależnego biura - hali magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł24 m² 11 757,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w Szczecinie, w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie ma powierzchnię 24 m i znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł65 m² 10 656,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m2, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Warszewo. Mieszkanie położone na 2 piętrze bardzo dobrze utrzymanego, niskiego budynku z 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

1 500 000 zł237 m² 6 333,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Kościno - w ofercie do sprzedaży bardzo ciekawa oferta: nowy dom w stanie do wykończenia o powierzchni całkowitej 236,82 mkw posadowiony na działce o powierzchni 1519 mkw, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Domysłów

Domysłów,zachodniopomorskie

444 000 zł2 000 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyspa Wolin, domyslow, dzialka rekraacyjna, 2x 1000 metrow, pod zabudowe 10%, prad lezy w poblizu, woda w sasiedztwie studnia. Miedzyzdroje 14 km., Wiselka 4 km., Dziwnow 18 km. blisko jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze budynku z 2019 roku. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze kamienicy przy alei Piastów. Lokal ma powierzchnię 46,63m2 i składa się z salonu ok. 19m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Trzebawie

Trzebawie,zachodniopomorskie

4 965 000 zł33 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną z dostępem do jeziora Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną w Trzebawiu nad jeziorem Woświn, zachodniopomorskie. Powierzchnia działki 33100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pęzino,zachodniopomorskie

199 000 zł57 m² 3 462,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży jest bezczynszowe, 2 pokojowe mieszkanie w Pęzinie. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze czterorodzinnego bloku w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 100 000 zł116 m² 9 490,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mierzyn, dom z 2018r. zlokalizowany w cichym miejscu, a jednocześnie w bardzo bliskiej odległości od przystanku komunikacji miejskiej i "mierzynianki". Świetne miejsce do.