dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

259 000 zł65 m² 3 960,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone w Trzebiatowie (około 12 km od centrum Stargardu). Lokal o powierzchni 65,40 m2 składający się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam do zaoferowania kawalerkę na Os Zachód w Stargardzie, 4 piętro z windą. Nieruchomość o powierzchni 31m2 do własnej aranżacji, składa się na pokój, kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

14,50 €/m²315 m² 4 568 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia znajdująca się na 1 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A zlokalizowanego w centrum Szczecina Doskonale skomunikowanego z pozostałymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

389 000 zł47 m² 8 255,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż apartament - studio - położony w parku nadmorskim z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (500 m). Idealne miejsce dla kogoś, kto chce być z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł64 m² 7 640,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 64m2 zlokalizowanego przy ulicy Spółdzielczej w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: korytarza, oddzielnej kuchni, łazienki i trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Stargard,zachodniopomorskie

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia gustownie urządzonego 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość, która zachwyci każdego, kto lubi ponadczasową elegancję i nowoczesność mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Gryfino,zachodniopomorskie

2 000 zł63 m² 31,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 rozkładowe pokoje, z oddzielną, widną kuchnią, przedpokojem, łazienką i wc. Na powierzchnię 63,47 m2 składa się: 1. Pokój dzienny ok. 20 m2 z wyjściem na balkon 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

287 760 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 400 zł54 m² 25,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,06 m 2 , znajdujące się na 4 piętrze w bloku na osiedlu XXX-Lecia w Gryficach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł28 m² 72,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fajne, klimatyczne 1-pokojowe mieszkanie na parterze w budynku przy ul. Barnima w dzielnicy Niebuszewo, blisko Parku Kasprowicza i Jeziora Rusałka. Na powierzchni 27,7 m2 do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja - Posiadamy 3pok. z ogródkiem w tym samym budynku. Nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 60m2 w nowym budynku apartamentowym na Gumieńcach z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

3 900 zł84 m² 46,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe w wysokim standardzie dla rodziny, 2 balkony. Świetna lokalizacja blisko Centrum: w najbliższej okolicy Biedronka, Lidl, przystanek autobusowy, sklepy. Powierzchnia mieszkania 83,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

769 000 zł32 m² 24 083,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa lokalizacja | 5 ostatnie penhousowe piętro | widok na morze | Inwestycja Shellter Apartament o powierzchni 31,93 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, jednej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

249 000 zł10 010 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,01 ha, zlokalizowana w miejscowości Bobolin, gmina Kołbaskowo o numerze 15/17. Działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

349 000 zł1 032 m² 338,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Zieleniewie, w bardzo bliskiej odległości od Stargardu i z dobrym dojazdem do Szczecina. Działka leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł46 m² 11 626,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze z IV niskiego bloku Znajduje się na osiedlu Arkońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł31 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy Państwu 1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Szczecińskim Niebuszewie - ten rejon Szczecina to idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój przy jednoczesnym zachowaniu dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł77 m² 9 066,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie, położone na czwartym piętrze wysokiego budynku na osiedlu Słonecznym. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, z dwiema nowoczesnymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na wynajem dla firmy, pracowników dla rodziny w Pyrzycach. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 42 m2 z wejściem z ulicy, na parterze kamienicy. Witryny. Koszt 2000 zł, czynsz do zarządcy 800 zł. Ogrzewanie miejskie. Powierzchnia gabinetu wynosi 16,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł205 m² 1 801,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1945

Ofertą sprzedaży są dwa lokale użytkowe połączone funkcjonalnie w jedną dużą całość o łącznej powierzchni 204,85 m2. Lokal usytuowany w budynku usługowo-mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

1 432 000 zł254 m² 5 637,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Oferujemy Państwu gotowy do przekazania, piękny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej ( cena zawiera 2 połówki ) o powierzchni użytkowej 214m2, w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 450 zł45 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne, rozkładowe mieszkanie na Warszewie. Świetna lokalizacja, budynek trochę z dala od głównej drogi, co daje ciszę i spokój. Łatwy dojazd do Centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

659 126 zł131 m² 5 020 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Gotowe domy w zabudowie szeregowej. Zamieszkaj jeszcze w tym roku! ostatnie dostępne domy! - solidna konstrukcja - wysoka jakość - materiały premium - elegancka zabudowa - Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Dąbki,zachodniopomorskie

2 999 000 zł685 m² 4 379,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Pensjonat 7 minut spacerem od morza! Nieruchomość o pow. użytkowej 684,8 m2, położona w nadmorskiej miejscowości Dąbki przy ul. Wczasowej. Budynek 1: parter: kuchnia z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł47 m² 9 320,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią położone na niskiego bloku o powierzchni 47,10 m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy Pomorzan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

730 000 zł109 m² 6 709,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej na os. Zalesie. Bardzo dobry dojazd do Szczecina i Stargardu. Dom o powierzchni 108,8 mkw składający się z parteru oraz pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł48 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem o wysokim standardzie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie, blisko sklepów, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

405 000 zł1 041 m² 389,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest piękna , słoneczna działka budowlana Działka pod zabudowę jednorodzinną z projektem budowlanym indywidualnym na zamówienie i pozwoleniem na budowę. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł50 m² 8 005,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,84 m , usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w Policach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł63 m² 12 460,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Świetnie położone mieszkanie Z ogródkiem Idealne dla rodziny lub na wynajem. Wnętrze I wyposażenie Wnętrze z potencjałem. Mieszkanie o pow. 63,40 m2. Znajduje się na parterze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dębno

Dębno,zachodniopomorskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 38 mkw położone na 1 piętrze w kamienicy w centrum Dębna. Po remoncie: okna pcv, panele; ściany malowane. W cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

449 900 zł61 m² 7 358,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania 3 pokojowego 61,14 m2 z własnym balkonem 3,22 m2. Nowo powstałe osiedle a na nim ocieplonego bloku w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

299 999 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w pierwszej lini brzegowej rzeki dziwnej odziela ją tylko pas techniczny.W pobliżu pomost z którego można wypływac na rzekę i zatokę. Działka ma status działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

124 000 zł620 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka na osiedlu domów jednorodzinnych w Kamieniu Pomorskim Pow-620 m2 Na sprzedaż ładna działka, położona na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Na działce można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bogusława XIV

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

450 000 zł835 m² 538,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z gotowym projektem nad morzem! Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 835 m2 położona w Ustroniu Morskim przy ul. Bolesława XIV w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł28 m² 53,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 25/06 Polecamy mieszkanie 1-pokojowe, rozkładowe, z przestronną widną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze z windą, w niskim bloku w dobrym miejscu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karcino

Karcino,zachodniopomorskie

680 000 zł3 786 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obszerna działka budowlana blisko Kołobrzegu w Karcinie! Oferujemy na sprzedaż urokliwą i klimatyczną działkę wśród zieleni i łąk, z dala od miasta, w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność Oferta sprzedaży mieszkania 3pok. ok. 50m2 - położonego na I piętrze niskiego bloku mieszkalnego z windą ( II piętra) z 2018r. Nieruchomość najmuje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone przy ul. Wróblewskiego w dzielnicy Pogodno, które składa się z : 1. salonu z dużym oknem skierowanym w stronę ulicy, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2 na osiedlu 4 ogrody na Warszewie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Budynek z windą. Osiedle bardzo zadbane, na miejscu super bezpieczny plac.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij