dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

1 249 000 zł130 m² 9 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Ofertą sprzedaży jest wyjątkowy dom wolnostojący o wysokim standardzie położony na cichej i spokojnej ulicy w Grzędzicach. Dom z ogrodem o powierzchni całkowitej 1012 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe. Bardzo dobra lokalizacja. Ciepłe, słoneczne i niskie opłaty. Kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Stargard,zachodniopomorskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Wolne od 1 lipca! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 50 m2 położone na 3 piętrze nowego budynku na Osiedlu Orzechowym w Stargardzie. Na metraż lokalu składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł47 m² 9 314,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Zawadzkiego, przy ul. Tadeusza Zawadzkiego 10. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze bloku z dwiema windami, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

44 zł/m²100 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy wraz z miejscem parkingowym oraz ogródkiem przed lokalem! Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności: biurowej, kosmetycznej, lub różnego rodzaju eventów np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

279 000 zł61 m² 4 543,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w bliskim centrum w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,40 m2 znajduje się na parterze bloku wielorodzinnego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

92,92 zł/m²51 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 50,58 m2, składającego się z trzech pomieszczeń , dwóch toalet i pomieszczenia gospodarczego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

435 500 zł48 m² 9 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie na Pomorzanach! Nieruchomość idealna dla pary, rodziny 2+1, studenta lub pod inwestycję! Mieszkanie znajduje się na osiedlu z dużą liczbą drzew. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł65 m² 9 647,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 65 m , usytuowane na I piętrze w budynku z 2007 roku. Nieruchomość idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

36,11 zł/m²108 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dźwirzyno

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

1 085 000 zł38 m² 28 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Shellter Hotel & Apartments jest atrakcyjnie ulokowany w woj. zachodniopomorskim w miejscowości Rogowo przy trasie prowadzącej do znanych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

50,42 zł/m²79 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalny z wygodnym wejściem bezpośrednio z ulicy oraz witryną, zlokalizowany w ścisłym centrum, przy ruchliwej ulicy, o powierzchni ok. 80 m2, z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Centrum Szczecina. Nieruchomość o powierzchni 37 m2 usytuowana na II piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: - słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

320 000 zł54 m² 5 962,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem przy ul. Wojska Polskiego w Policach. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze niskiego bloku z pięknym widokiem na zieleń. Cicha, spokojna oraz zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bema

Szczecin,zachodniopomorskie

1 111 zł16 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Przedmiotem oferty jest pokój o powierzchni 15,52 m^2. znajdujący się w lokalu mieszkalnym składającym się z dwóch nieprzechodnich pokoi, przedpokoju, łazienki i osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laurowa

Stare Bielice,zachodniopomorskie

695 000 zł154 m² 4 517,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Przedstawiamy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 153,84m2 położony na działce 438m2. Budynek zlokalizowany w Starych Bielicach, gm. Biesiekierz. Rozkład pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

29 000 zł12 900 m² 2,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny - łąka o pow. 1,29 ha położona w Sownie bezpośrednio przy zakolu rzeki Ina. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek o pow. 0,75 i 0,54 ha oddzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

795 000 zł117 m² 6 775,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu niemal w centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, to mamy właśnie coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł50 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego wieżowca. Budynek wyposażony w 2 windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Parsęcko

Parsęcko,zachodniopomorskie

124 000 zł3 088 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na uboczu wsi Parsęcko, blisko źródeł rzeki Parsęty, dająca wyjątkową szansę na stworzenie wymarzonego domu, w otoczeniu spokoju i harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoszewo

Skoszewo,zachodniopomorskie

125 000 zł1 248 m² 100,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa, położona w Skoszewie, gmina Wolin. Dla terenu brak jest aktualnego planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego gminy Wolin, nie mniej można starać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

999 999 zł70 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż piękne, narożne i słoneczne (strona wschodnio-południowa) mieszkanie w Hanza Tower. Mieszkanie jest bardzo ustawne z możliwością elastycznej aranżacji (jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gościno,zachodniopomorskie

299 000 zł60 m² 5 010,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Gościnie, mieszkanie znajduje się zaledwie 11 kilometrów od Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w budynku przy ul. Wojska Polskiego 44 A. B. Budynek z nowoczesnych materiałów bardzo ciepły, niewielkie zużycie c.o. Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 900 zł33 m² 11 991 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z bardzo dużym, słonecznym tarasem, znajdujące się na Osiedlu Park Ostrowska - na pograniczu dzielnic Warszewo i Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

750 000 zł60 613 m² 12,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Okazyjna cena sprzedaży - 12,50 zł/m2 działki! Nieruchomość niezabudowana o pow. 6,06 ha położona w miejscowości Unin na malowniczej wyspie Wolin, 13 km od morza. Doskonała lokalizacja nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czarnocin

Czarnocin,zachodniopomorskie

195 000 zł68 m² 2 847,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, w cichej, spokojnej okolicy nad Zalewem Szczecińskim. Do Stepnicy 11 km, do Goleniowa 30 km, nad morze ok 50 km, do Szczecina 67 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Gościno,zachodniopomorskie

299 000 zł60 m² 5 010,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł46 m² 43,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 2024-06-21 Aktualna druga oferta pkn-mw-922 z tą samą cenę w sąsiednim budynku na 3 piętrze. Mieszkanie po remoncie 2 pokojowe o powierzchni 45,8m2 na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 050 000 zł135 m² 7 782,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom pod kołobrzegiem premium! pompa ciepła | rekuperacja | własna studnia głębinowa! stawiamy na jakość! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - nowoczesnego domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Promienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

358 000 zł48 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Apartament studio blisko morza! Przedstawiamy do sprzedaży apartament, oddalony zaledwie ok 800 m od plaży, w otoczeniu krajobrazowego Eko-Parku, w cichej i w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

30,22 zł/m²159 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w Centrum ul. Kaszubska położony na II piętrze wyremontowanej kamienicy. Lokal o powierzchni 158,84 m2, składa się z 6 pokoi, pomieszczenia socjalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł64 m² 9 418,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na osiedlu Słonecznym przy ulicy Jasnej na trzecim piętrze w niskim czteropiętowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiat Lotosu

Grzepnica,zachodniopomorskie

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Grzepnicy blisko Dobrej. Dom sprzedawany jest w standardzie developerskim: - ściany z silikatu - dach kryty dachówką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

899 000 zł72 m² 12 467,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Dziwnowie/ Powiat- kamieński/ Województwo- zachodniopomorskie. * 220 Lokali * od 25-102mkw * Strefa Fitness * Basen * Sauny Fińskie * Restauracja * Grota Śnieżna *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowiańska

Koszalin,zachodniopomorskie

399 999 zł70 m² 5 689,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkania zlokalizowane w Koszalinie na osiedlu Lechitów przy ulicy Słowiańskiej. Położone na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

695 000 zł79 m² 8 775,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,20 m2 z przestronnym tarasem o powierzchni 52 m2, oraz miejscem postojowym. Nieruchomość położona na Gumieńcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzwonowo

Dzwonowo,zachodniopomorskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Dzwonowie do remontu. Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 50 m2 usytuowany na działce o powierzchni 500 m2. w Dzwonowie. Mieszkanie przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 480 000 zł240 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

*Ładny , zadbany i przytulnie urządzony dom wolnostojący, w starej części dzielnicy Gumieńce. Spokojna, cicha okolica, dzielnica domków jednorodzinnych z lat 80', jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł29 m² 12 508,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka 28,7 m2, na 3 piętrze, sprzedawana wraz z wyposażeniem. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzowiec

Krzowiec,zachodniopomorskie

235 000 zł71 m² 3 328,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:465 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość położonej w leśnej okolicy. Dom w zabudowie szeregowej w szczytowej części budynku wraz z działką-ogródek w udziale. W skład tej.