dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerczewo

Świerczewo,zachodniopomorskie

249 000 zł139 m² 1 791,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 500 m²

Ofertą sprzedaży jest dom oraz budynek gospodarczy położony na dużej działce rolnej w miejscowości Świerczewo (gmina Nowogard). Są to dwie działki o łącznej powierzchni 2,25 ha, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 000 zł147 m² 7 152,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w cichej i spokojnej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina - w Podjuchach. Oferta dotyczy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średnia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 690 000 zł275 m² 6 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:817 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 275 m , położony na działce o powierzchni 817 m . Dom jest w bardzo dobrym stanie i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Szczecin,zachodniopomorskie

329 900 zł43 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 43,5m2 po kapitalnym remoncie położone w budynku wielomieszkaniowym w centrum Szczecina. Jest to ustawna, wygodna kawalerka, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Welecka

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo-warsztatowe o powierzchni 40m2. W skład wyposażenia pomieszczenia wchodzi 1 podnośnik hydrauliczny -możliowśc prowadzenia małego warsztatu jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Goleniów,zachodniopomorskie

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Witam sprzedam mieszkanie, stan bardzo dobry, mieszkanie świeże, pachnące nie potrzeba zadnich remontów. W sierpniu 2023 roku zakupiona nowa wanna z konglomeratu, syfon miedziany, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

465 000 zł33 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

W naszej ofercie wyjątkowy apartament z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Baltic Park w Pogorzelicy, zaledwie 290 m od zejścia na plażę! Do apartamentu przynależy prywatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

704 640 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Gryfa Pomorskiego to doskonała propozycja dla tych, którzy marzą o komfortowym życiu blisko morza oraz centrum miasta. Zlokalizowana w pobliżu ulicy Gryfa Pomorskiego i Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

305 592 zł36 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta sprzedaży komfortowego dwu pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 56,2 m2 + przynależna piwnicą 7,8m2 (wpisaną do księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

444 000 zł55 m² 8 026,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia, sprzedaż bez pośredników. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni: 49,50 m na 1 piętrze. "Osiedle Zacisze" ul.Żytnia w Koszalinie. Nowe budownictwo z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Portowa

Stargard,zachodniopomorskie

1 100 zł25 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe na wynajem pow. 24,66 m2., przy ul Portowej w Stargardzie. Mieszkanie składa się z jednego ustawnego pokoju , kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

899 000 zł75 m² 12 025,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz miejsca w którym można się zrelaksować w ogrodzie, a jednocześnie mieć szybki dostęp do wszelkich punktów usługowo-handlowych, szkoły czy komunikacji miejskiej? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jodłowa

Stare Bielice,zachodniopomorskie

450 000 zł20 756 m² 21,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 2,08 ha, położona przy ul. Jodłowej w Starych Bielicach, gm. Biesiekierz. Doskonałe warunki i lokalizacja pod budowę osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł1 204 m² 182,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 1204m 2 w Dobrej. Według warunków zabudowy obowiązuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł141 m² 3 551,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Na sprzedaż dom wybudowany przed 1939 rokiem, położony na dużej działce o powierzchni 3800m2, w "centrum" miejscowości Biały Zdrój. Na działce dodatkowo budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łuskowo

Łuskowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 zlokalizowany w miejscowości Łuskowo, gmina Wolin. Nieruchomość nadmorska z przepięknym, rozprzestrzeniającym się widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł104 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, warszewo, ul. Duńska, II poziomy, 4 pokoje, 2 łazienki. Mieszkanie 4 pokojowe , do wynajęcia przy ul. Duńskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowe 104m2 (130 m2 całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Dobropole Gryfińskie

Dobropole Gryfińskie,zachodniopomorskie

350 000 zł10 600 m² 33,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka w cichej I spokojnej okolicy na skraju puszczy bukowej,idealnie nadaje się na postawienie domu i zagospodarowanie dużym ogrodem itp. Pomagamy W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Cieszysław

Cieszysław,zachodniopomorskie

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Typ nieruchomości: szeregowiec Powierzchnia: 55 m Stan: po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania Opis: zapraszamy do zakupu urokliwego, niedawno wyremontowanego szeregowca w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

139 000 zł24 m² 5 720,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w przyziemiu. Na powierzchnię 24,30m2 składają się: - sala sprzedaży o powierzchni 17,84m2, - zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Czy marzysz o doskonałym, wyjątkowym miejscu do życia? Chciałbym Cię zaprosić do odkrycia tego niesamowitego mieszkania, które może stać się Twoim wymarzonym domem! Mam dla Ciebie przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2, usytuowane przy ulicy Kazimierskiej na Gumieńcach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z windą, co zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 65 m (powierzchnia po podłodze wynosi ponad 75 m ). Lokal mieści się w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przecław,zachodniopomorskie

529 000 zł56 m² 9 406,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w Przecławiu/przy Szczecinie Mieszkanie w stanie idealnym, zostało starannie utrzymane i nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

828 000 zł212 m² 3 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domku w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 155m2, położonego w bardzo korzystnej lokalizacji na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Westerplatte

Wałcz,zachodniopomorskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednia - najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym z dużym balkonem w nowym budownictwie (budynek z 2019 r.) przy ul. Obrońców Westerplatte do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia - po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Zawadzkiego. Na powierzchnię 57m składają się : - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Eryka Pomorskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

365 000 zł5 454 m² 66,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam ładne słoneczne mieszkanie po remontach umeblowane i wypasażone 2 pokojowe 54 m oddzielna kuchnia meble na wymiar podłoga terakota łazienka I wc oddzielnie w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przestronny lokal na parterze tuż przy ulicy. Możliwość przekształcenia na lokal użytkowy - biuro, magazyn, sklep itp. W okolicy budynki mieszkalne, biedronka, apteka, stacja benzynowa. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 2 pokojowego mieszkania w oryginalnym, loftowym apartamentowcu. Lokalizacja: pogranicze Pogodna i Śródmieścia. Ciche miejsce, pozbawione hałasu ulicznego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 540 000 zł36 m² 43 197,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,65m2, położone na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego apartamentowcu w nowej inwestycji deweloperskiej w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Buczek

Buczek,zachodniopomorskie

85 000 zł1 720 m² 49,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka cenowa! Działka położona w miejscowości Buczek, gm, nieruchomość o powierzchni 1720 m2, zlokalizowana w sąsiedztwie domków mieszkalnych oraz działek przeznaczonych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Żołnierza

Stargard,zachodniopomorskie

318 000 zł50 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe w rejonie Os. Zachód w Stargardzie przy ul. Al. Żólbnierza. Pow. użytkowa 46,18 m2, pow. całkowita (z piwnicą 51,70 m2). W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tychowo

Tychowo,zachodniopomorskie

530 000 zł145 m² 3 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny parterowy w Tychowie, położony na działce o powierzchni 1308 m2. Dom sprzedawany jest w stanie surowym zamkniętym! Powierzchnia domu to 145m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 300 zł27 m² 39,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro grand Nieruchomości && Finanse jest wyłącznym przedstawicielem Wynajmującego. Ofertą najmu jest 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,66 m2 , usytuowane na III piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł31 m² 42,41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta zawieszona do 15 czerwca 2024 R. Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Parkowej (wieżowiec przy 1 Maja). Mieszkanie w dobrym stanie, umeblowane i wyposażone - w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy! ogrody | 15 minut od morza W kołobrzegu idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy uzrowiskowej! Parter 62,40 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł32 m² 10 385,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Czy marzysz o swoim własnym, przytulnym gniazdku, które będzie idealne dla Ciebie i Twojej drugiej połówki? A może szukasz inwestycji, która zapewni Ci stabilny zwrot? Niezależnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Chojna

Chojna,zachodniopomorskie

196 320 zł1 636 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki rekreacyjnej, zlokalizowanej nad Jeziorem Jeleńskim (woj. zachodniopomorskie, powiat gryfiński, gmina Chojna). Działka nr 310/25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rydzewo

Rydzewo,zachodniopomorskie

199 000 zł4 138 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną w Rydzewie. Rydzewo to wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Drawsko Pomorskie.