dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 820 ogłoszeń

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Na jednej z urokliwych ulic Połczyna-Zdroju, przy ulicy Mickiewicza, znajduje się dom wolnostojący, który łączy w sobie przestronność, funkcjonalność i wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Uwaga: pozwolenie na produkcję miodu pitnego alkoholowego(trójniak) Wyjątkowa nieruchomość z pasieką, sklepem i domem gotowym do zamieszkania tylko 15 km od Morza Bałtyckiego! = Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o własnej oazie spokoju blisko morza? Przedstawiamy działkę o powierzchni 290 m , położoną zaledwie 1 km od pięknej piaszczystej, szerokiej plaży z łagodnym wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy lesie w miejscowości Stawno o powierzchni 9744 m2. Na sąsiedniej działce dom jednorodzinny, brak planu zagospodarowania przestrzennego. Ideale.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący do remontu W miejscowości postomino O powierzchni całkowitej 180M2 usytuowany na działce O powierzchni 1510M2. Proponujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł360 m² 2 494,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy w Nowogardzie o powierzchni łącznej 360m2 na działce 712m2, na którą składają się pomieszczenia: 1) Piwnica /magazyn - 100,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

143 110 zł1 301 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie odwróconego trapezu o powierzchni 1301 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł72 m² 13 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w marynistycznym stylu w Kołobrzegu Oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 72 m2, urządzone z dbałością o detale. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43,40 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w Gryfinie. Blok położony z dala od ruchliwej ulicy. Na osiedlu znajduje się parking dla mieszkańców. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł14 000 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka rolna o powierzchni 14000m2, 7km od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł230,92 m² 23 817,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:118 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, odrestaurowana kamienica w sercu Darłowa! Oferujemy na sprzedaż niezwykłą kamienicę z końca XVIII wieku, zlokalizowaną bezpośrednio na rynku w Darłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 64.58 m2 usytuowane na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Do mieszkania przynależą dwa zewnętrzne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jarosławiec, ul. Sosnowa, plan zagospodarowania -działki rekreacyjne. Działka nr 1388/2 o pow. 866 m.kw. - prostokąt o wymiarach ok. 21 m x 41 m . Możliwość zakupu sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 056 m² 426,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka o powierzchni 1056 m2 położona w miejscowości Załom (goleniowski). Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 700 zł46,29 m² 11 788,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - parter, witryna, prestiżowa lokalizacja Nad Odrą Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 46,29 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 405 000 zł35 111 m² 40,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Nowogardzie o pow. 3,5 ha. Działka przemysłowa, zlokalizowana na obrzeżach miasta, ze wszystkimi mediami. Możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł122 m² 6 549,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom do wykończenia - stan surowy zamknięty. Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwej ulicy. Wokół same nowe domy, do lasu 500 m, do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 040 m² 173,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1040 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Zagaje k. Sarbinowa, ok. 1,5 km od morza. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł161 m² 11 801,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 161 m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł56,45 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy, w pełni wyposażone mieszkanie w nowo wybudowanym kompleksie w Szczecinie, ul. Celna. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 56,45 m2, w której skład.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w Dąbiu z dużym tarasem od strony południowej. Salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęt agd, meble- zabudowa premium. Wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł7 621 m² 551,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z aktualnym mpzp : uchwała Nr XLII/594/2018 Rady Miejskiej w Koszalinie z dnia 15 marca 2018 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł40,98 m² 10 968,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie położone na Os. Zachód w Stargardzie na 1 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju - łącznie 53 m kw. .

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł29,92 m² 20 721,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

| super obniżka! Stara cena: 720 000 zł Nowa cena: 620 000 zł Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 29,92 mkw. salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój balkon wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 226 m² 69,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1226 m2 położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł902 m² 1 080,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka komercyjno-przemysłowa z wydanym pozwoleniem na budowę , położona w strategicznej lokalizacji Szczecin - Basen Górniczy. Oferta skierowana do inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł5 100 m² 34,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! 175.000 zł - Działka na sprzedaż - 5100 m2, w otoczeniu natury, idealna pod zabudowę mieszkaniową! Lokalizacja: Węgorzewo, gm. Sianów. To miejsce otoczone polami i lasami,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,40 m² 9 785,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy ul. Beżowej 9 w Szczecinie. Po niedawnym remoncie likwidacji dwóch ścian działowych.

Szczegóły ogłoszenia

301 000 zł3 010 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 3010m2 w miejscowości Przęsocin gm. Police. Działka niezagospodarowana, niezadrzewione, nieogrodzona. Uzbrojenie w pobliżu. Obecnie klasa użytków iva.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł169,40 m² 9 386,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:959 m²

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna - 4 domki rekreacyjne w tym 6 lokali na wynajem- chłopy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Chłopy,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,70 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Choszcznie ul. Drawieńska Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej części Choszczna przy ul. Drawieńskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,30 m² 18 250,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni pod własny biznes, agroturystykę, a może podział na mniejsze parcele? Ta oferta łączy ogromny metraż z doskonałą ceną! Lokalizacja: miejscowość: siemyśl (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.