dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

465 000 zł63 m² 7 372,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie naszego biura atrakcyjna oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania usytuowanego na czwartym piętrze niskiego bloku w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek ocieplony z odświeżoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szczecińska

Tanowo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł142 m² 9 537,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie z pięknym ogrodem i garażem Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania dwupoziomowego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze przy al. Boh Warszawy na 2 piętrze. Powierzchnia ok. 60m2 składa się z salonu z balkonem, dużej sypialni, łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł54 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Szczecin | Centrum | Stare Miasto | przy Podzamczu W bezpośredniej odległości: | Zamek Książąt Pomorskich - 100m | Rynek Sienny i liczne restauracje - 150m | Plac Orła Białego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

822 000 zł86 m² 9 508,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne jednopoziomowe, przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Chopina w nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 86,45 m2, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

550 000 zł607 m² 906,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz doskonałej inwestycji ? Mamy dla Ciebie idealną ofertę - gotową działkę z projektem budynku wielorodzinnego z miejscami postojowymi. To niepowtarzalna szansa na posiadanie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie do własnej aranżacji położone w cichej i rewelacyjnej lokalizacji w centrum miasta. Parter. Odległość do przystanku autobusowego 100 metrów, do tramwaju 200 metrów. Nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie mieszkanie przy ul. Kolejowej o powierzchni: 47,3 m2 w samym sercu Międzyzdrojów; niewiele miejsc zapewni Państwu tak szybki dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jelenin

Jelenin,zachodniopomorskie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki położone we wsi Jelenin. Działki o powierzchniach 1070m2 i 882m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Zabudowa wolnostojąca, max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łukasiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

489 000 zł66 m² 7 409,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 60,87 m2 na parterze świeżo wybudowanego budynku przy ul. Łukasiewicza w Stargardzie. Nowoczesne i wygodne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Szczecinek,zachodniopomorskie

239 000 zł57 m² 4 207,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe Z garażem, na pierwszym piętrze, ulica kręta W szczecinku. Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 56,80 m2 położonego na pierwszym piętrze, składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krótka

Biały Bór,zachodniopomorskie

49 499 zł468 m² 105,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka budowlana w miejscowości Biały Bór woj. zachodniopomorskie, położona na lekkim wzniesieniu. Idealne miejsce na zainwestowanie pieniędzy i spędzanie czasu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż Mieszkania w Centrum Szczecina Lokalizacja: centrum Szczecina, obok Dworca Głównego Powierzchnia: 65m Liczba pokoi: 3 (salon + 2 Sypialnie) Stan techniczny: kapitalny remont, gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

2 888 000 zł316 m² 8 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Ponadczasowy, przestronny i luksusowy dom jednorodzinny w stylu kolonialnym położony w bliskim sąsiedztwie jeziora Miedwie. Budynek dwukondygnacyjny o pow. całkowitej ponad 316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Tanowo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł142 m² 9 537,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w Tanowie-idealne miejsce dla Twojej rodziny Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w atrakcyjnej lokalizacji - Tanowo, ul. Szczecińska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, okolice Urzędu Miasta. Do parku Kasprowicza można dojść w 5 min. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł50 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pok. z balkonem w Centrum miasta. Budynek tuż obok Galaxy i Oxygen. Wszystkie udogodnienia w zasięgu ręki : komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

359 480 zł3 268 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

80 663 zł769 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuje o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej we wsi Ostromice gmina wolin. Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

33,22 zł/m²301 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem bardzo klimatyczna sala o pow.ok. 214m2 przestrzeni otwartej z barem, z możliwością podziału. Dodatkowo na piętrze znajduje się przy sali pokój/gabinet ok.9m2,pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w centrum Lokalizacja: centrum Powierzchnia mieszkania: 56,1 m Opis nieruchomości: z przyjemności prezentuje Państwu piękne mieszkanie na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glazurowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, dwupoziomowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 80m2(użytkowa 71m2), zlokalizowane na ulicy Glazurowej w Dąbiu. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Police,zachodniopomorskie

440 000 zł49 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko w plus nieruchomości! Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w Policach. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku z 2005r., w bocznej uliczce urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na osiedlu Kasztanowym lokal użytkowy o powierzchni 360 m2 na wysokim parterze o wysokości 4 m. Na gastronomię, gabinety lekarskie, opieka dla dzieci, nieuciążliwa działalność gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chłopy

Chłopy,zachodniopomorskie

2 999 000 zł350 m² 8 568,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:831 m²

Na sprzedaż doskonale prosperujący pensjonat o powierzchni ponad 350 m2 w Chłopach. Nieruchomość zlokalizowana na zagospodarowanej działce gruntu o pow. 831 m2 znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Reptowo,zachodniopomorskie

230 000 zł1 142 m² 201,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w Reptowie 3 km od Kobylanki w bliskiej odległości lasu należącego do zasobów Lasów Państwowych oraz jeziora Miedwie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie w Kijewie przy ul. Niedźwiedziej w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze 4 piętrowego bloku z windą. W bloku monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

420 000 zł1 024 m² 410,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka do szybkiej zabudowy W na jednym Z większych osiedli domów jednorodzinnych W dobrej - jedna Z ostatnich wolnych działek Powierzchnia 1024m2. Kształ foremny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 100 000 zł2 830 m² 1 448,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2830 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 25 m 2 zlokalizowana w Centrum Szczecina przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze pięciopiętrowego bloku. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

699 999 zł98 m² 5 542,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na rynku nieruchomości pojawiła się wyjątkowa oferta! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 98m2, położone na pierwszym piętrze w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

820 000 zł7 253 m² 113,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż kompleks budynków o wielofunkcyjnym przeznaczeniu położonych na dużej działce inwestycyjnej. W skład nieruchomości wchodzą działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze oferta wynajmu dwu-pokojweogo mieszkania W ścisłym centrum szczecina, w pobliżu C.H.GALAXY, RADISSON PRZY UL. Wyzwolenia W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu w niedalekiej odległości od Bramy Portowej. Mieszkanie położne na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Szczecin,zachodniopomorskie

472 100 zł40 m² 11 656,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rynek Pierwotny - Brak Podatku pcc 2%! biuro nie pobiera prowizji! Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe z rynku pierwotnego (brak 2% pcc) w stanie deweloperskim (40,50M2) z Loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł16 m²

 

Piętro:7/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Na wynajem pokój dwuosobowy w świeżo wyremontowanym mieszkaniu przy ul. 9 maja na Pomorzanach. Pokój kompletnie wyposażony w nowe meble: łóżka, szafy, biurka z wygodnymi krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wąwelnica

Wąwelnica,zachodniopomorskie

179 000 zł821 m² 218,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej w Wąwelnicy. Cicha i spokojna części w gminie Dobra zaledwie 10km od Centrum Szczecina. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

770 000 zł77 m² 9 974,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Teraz taniej O 20 000,00 zł! Bardzo gustownie i funkcjonalne urządzone mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy. Ciekawa propozycja dla małżeństw z dziećmi chcących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Małe Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł78 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Przedmiotem oferty jest umeblowane w pełni wyposażone mieszkanie 4 pokojowe (80 M2) świeżo wykończone z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne