dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 199 zł51 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem elegancki 2 pokojowy apartament (51 m2) w reprezentacyjnej kamienicy z 2000 roku, w niepowtarzalnej lokalizacji na Starym Mieście. W skład mieszkania wchodzi duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni około 50 m2, pomieszczenia mogę być wynajęte razem lub oddzielnie. Do każdego z pomieszczeń jest oddzielne wejście ale są one również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

709 000 zł82 m² 8 667,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż w pełni wyposażone, bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską (ok.4,5m2) zlokalizowane na Pomorzanach w nowym budownictwie z 2005 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kleeberga

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł74 m² 8 635,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni ok. 74 m2, położone w popularnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie, przy ulicy Kleeberga. To doskonała okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

892 659 zł60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty 100 M do plaży! IV etap już w sprzedaży! Apartament 1.A.06 Promocja: w cenie apartamentu wykończenie pod klucz Cena brutto apartamentu wynosi: 892 659,00 zł ("pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

799 000 zł52 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piękne, nowoczesne i gotowe do zamieszkania. Winda i garaż podziemny. 10 minut od morza. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń blisko morza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

739 400 zł59 m² 12 607 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe z loggią. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 21,50 m2, - pokój 13,60 m2, - pokój 12,40 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

315 000 zł140 m² 2 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy - pub/pijalnia piwa o pow. ok. 140 m2 położony w centrum Stargardu przy ul. Dworcowej/mickiewicza. W skład nieruchomości wchodzą: - sala główna 92,55 m2 - magazyn 15,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

412 000 zł42 m² 9 712,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie w Szczecinie Na Pomorzanach na III piętrze bloku czterokondygnacyjnego. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie ma 2 rozkładowe pokoje 18 i 9 m2, oddzielną umeblowana kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lniana

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57.00 m2 składające się z 3 pokoi, osobnej kuchni, balkonu, łazienki, osobno toaleta i obszernego przedpokoju położone w Szczecin Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kameralne 2 pokojowe w ścisłym centrum Szczecina.Gotowe do najmu,wszystkie media miejskie.Kaucja 2000 pln.Wynajem na minimum 12 mcy.Ładny widok na panoramę miasta.MAkler opiekun Powyższe ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

447 000 zł50 m² 9 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow 49,50 m2 Mieszkanie położone w doskonałej części Prawobrzeża. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 025 000 zł147 m² 6 993,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży dużego, funkcjonalnego, wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej wybudowanego w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

498 000 zł35 m² 14 228,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta Luksusowa kawalerka w zamkniętym osiedlu Nautica w Szczecinie! Oferujemy do sprzedaży elegancką kawalerkę o powierzchni 35m2, położoną w prestiżowym osiedlu Nautica. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 420 000 zł39 m² 36 579,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 38.82 m2 z dużym tarasem o powierzchni 28.45 m2. Budynek czterokondygnacyjny, posesja ogrodzona, domofon, monitoring. Ekspozycja okien i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 zł31 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka położona na parterze przy ul. Kusocińskiego o powierzchni 30,52 m2. Lokal składa się z z pokoju z aneksem kuchennym z meblami w zabudowie i sprzętem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Goleniów,zachodniopomorskie

379 000 zł42 m² 8 942,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Goleniowie centrum bardzo ładne ,po remoncie generalnym. Wymieniona cała instalacja elektryczna na nową,w pokojach na podłogach panele,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł37 m² 40,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku, w spokojnej części dzielnicy Pomorzany. Z uwagi na swoją lokalizację, mieszkanie posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł53 m² 41,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,6 m2, z wyjściem na taras, znana i lubiana lokalizacja (pogodno ii/krzekowo). Lokal usytuowany jest na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztanowa

Czaplinek,zachodniopomorskie

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie prywatne, bez pośredników. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych w Czaplinku. Wymiary 24x50m. Dojazd do działki kostka brukowa. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł74 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu Szczecina z doskonałym dostępem do komunikacji oraz niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Police

Police,zachodniopomorskie

997 000 zł145 m² 6 880,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej części Polic. Budynek wybudowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tańskiego

Stargard,zachodniopomorskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 3000 m2 położona w rejonie ul. Tańskiego w Stargardzie. Działka położona na terenie gdzie nie obowiązuje plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe, w pełni rozkładowe z balkonem i pięknym widokiem. Lokal w stanie bardzo dobrym, ściany białe, na podłogach panele. Widna kuchnia, wc i łazienka osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Okazja - atrakcyjnie zlokalizowany lokal biurowy, idealny pod biuro rachunkowe, biuro pracy, ubezpieczenia, biuro księgowe, usługi doradcze itp. Budynek z 1992r, mieszkalny z lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pogodna

Świnoujście,zachodniopomorskie

962 090 zł2 047 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo piękna, przestronna i bardzo korzystnie położona działka o powierzchni 2.047m w spokojnym Przytorze w pobliżu Świnoujścia nad Morzem Bałtyckim. Działka jest podzielna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akwarelowa

Szczecin,zachodniopomorskie

504 900 zł47 m² 10 811,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% od kupującego, klient dla pośrednika, biuro pośrednictwa jest opłacane tylko ze strony sprzedającego. Oś.Bukowe 6 letnie, jak nowe zgrabniutkie, przestrzenne, wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł40 m² 45,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego! Przestronna kawalerka z ogródkiem, w nowoczesnym budynku przy ul. Robotniczej. Całość w pełni umeblowana i wykończona w jasnych kolorach. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na ul. Wąskiej ,niedaleko Urzędu miejskiego,w pobliżu Parku Kasprowicza, dwie uczelnie, szkoły, przedszkola,kościół ,basen ,teatr lalek Pleciuga , ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

590 000 zł79 m² 7 468,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalne domy jednorodzinne dwulokalowe, w stanie deweloperskim. Świetny układ pomieszczeń na dwóch kondygnacjach plus możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuśnierska

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł33 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Kuśnierskiej. Położenie idealne i prestiżowe dla osób ceniących klimat szczecińskiej Starówki i zabudowy w otoczeniu zabytkowych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Chojna,zachodniopomorskie

83 000 zł840 m² 98,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chojna, działka budowlana 840 m2, prąd, wydane warunki zabudowy. Uwaga! Obniżka ceny o 20 tys w dół! Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 840m2 przy ulicy Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Daszewo

Daszewo,zachodniopomorskie

256 150 €320 m² 800,47 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zakupu tej przepięknej nieruchomości zlokalizowanej blisko morza, która oferuje nie tylko komfortowe życie w pięknym domu, ale także mnóstwo potencjału do rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 900 zł140 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:688 m²

Do wynajęcia dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fiordów

Szczecin,zachodniopomorskie

787 000 zł71 m² 11 079,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (71,03M2 ) Mieszkanie jest położone na 1 piętrze, 1 piętrowego budynku z 2015r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

477 545 zł32 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty 100 M do plaży! IV etap już w sprzedaży! Apartament 0.A.2 Promocja: w cenie lokalu wykończenie pod klucz Cena brutto apartamentu wynosi: 477 545,00 zł ("pod klucz").

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł45 m² 9 898,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na spokojnym osiedlu Komuny Paryskiej ze świetną infrastrukturą i funkcjonalnym rozkładem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,46 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką i balkonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż przytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pogodno, która jest doskonale skomunikowana z pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

569 000 zł28 m² 20 623,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz łazienka w znakomitej lokalizacji Kwartał Róży Wiatrów, 750 metrów do plaży. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023