dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł39 m² 14 034 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowy Apartament o powierzchni 39 m2 z balkonem typu logia 10 m2 na os. Jantar ul. Wylotowa 87 Atrakcyjna lokalizacja w nadmorskiej zachodniej dzielnicy kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

225 000 zł802 m² 280,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w bliskiej odległości od lasu. Kształt działki-prostokąt (22x37m). Wjazd od strony nw lub ne. Energia elektryczna, woda, gaz i kanalizacja bezpośrednio przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czermnica

Czermnica,zachodniopomorskie

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej lokalizacji, w Czermnicy, obok Nowogardu. Budynek położony jest w otoczeniu rozległych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka o powierzchni 3000 metrów kwadratowych z malowniczym stawem wodnym. Lokalizacja: działka położona w urokliwym miejscu, otoczona przyrodą, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Szczecin,zachodniopomorskie

418 600 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, z piwnicą i stanowiskiem postojowym, położone w nowym budynku z 2021 roku, przy ul. Księżnej Dąbrówki. Mieszkanie nowe, wyremontowane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

368 000 zł61 m² 6 027,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w Koszalinie, blisko centrum .Lokalizacja, znana i ceniona przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 42,7m2, w bloku z 2013 roku, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Atutem mieszkania jest położenie w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lompy

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł76 m² 5 508,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w potencjalnie najładniejszej kamienicy, znajdujące się na jednej z najpiękniejszych uliczek Niebuszewa. Okolica cicha i spokojna, oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małe Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

684 000 zł57 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Mieszkanie własnościowe. Przedmiotem oferty, jest mieszkanie dwu pokojowe (57 m2 ). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze z dwu piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

359 000 zł50 m² 7 203,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, gotowe do zamieszkania. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, balkonu od południowo-zachodniej strony, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, nowe mieszkanie położone w 4 rodzinnym szeregowcu w Mierzynie. Mieszkanie ma odrębne wejście na prywatną klatkę, która prowadzi na 1piętro bezpośrednio do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł80 m² 6 322,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferta sprzedaży wyjątkowego, przestronnego i jasnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 80,5 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Niebuszewo, w pobliżu Parku Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

572 000 zł88 m² 6 529,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zaaranżowane i wykończone, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż. Idealne dla rodziny, z powodzeniem można je także zakupić inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

367 000 zł49 m² 7 457,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa oferta na sprzedaż! Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49,21 m2 położone w Koszalinie przy ulicy Żytniej. Lokal usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni około 20 m2 i 30 m2, pomieszczenia mogę być wynajęte razem lub oddzielnie. Do każdego z pomieszczeń jest oddzielne wejście ale są one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

561 283 zł38 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty 100 M do plaży! IV etap już w sprzedaży! Apartament 0.B.02 Promocja: w cenie apartamentu wykończenie pod klucz Cena brutto apartamentu wynosi: 561 283,00 zł ("pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Akacjowe

Stepnica,zachodniopomorskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w miejscowości Stepnica nad zalewem Szczecińskim. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

690 000 zł37 m² 18 649 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowy do zamieszkania, luksusowy apartament 300 m do morza wraz z miejscem postojowym, w Grzybowie. Cena apartamentu wynosi: 690 000,00 zł Standard wykończenia apartamentu "do zamieszkania".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

860 000 zł42 m² 20 283 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze! Zainwestuj i zarabiaj, kup i wypoczywaj. Apartament z tarasem w wyjątkowej inwestycji Porta Mare marina Dziwnów w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Koszalin,zachodniopomorskie

298 000 zł42 m² 7 046,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie A0.M3 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

820 000 zł48 m² 17 083 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne i komfortowe mieszkanie W kołobrzegu przy morzu! Mamy do zaoferowania atrakcyjne i pięknie urządzone mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, blisko morza i plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Koszalin,zachodniopomorskie

310 000 zł42 m² 7 365,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie A1.M8 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ogrodowa

Sianów,zachodniopomorskie

95 000 zł909 m² 104,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom wolnostojący Działka gruntu, niezabudowana z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Teren płaski i suchy. Sposób zaopatrzenia w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

290 000 zł29 m² 10 125,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal użytkowy w centrum miasta. Lokal znajduje się przy Placu Wolności w pasażu " żeglarska ". Idealny do prowadzenia usług , biura itp. Spokojne miejsce w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

366 000 zł51 m² 7 233,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z loggia w spokojnej okolicy! Nieruchomość, położona na IV piętrze w bloku na osiedlu "na skarpie". Lokal o powierzchni 50,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

467 000 zł58 m² 8 079,58 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 na IX piętrze polskiego wieżowca z lat 70 na osiedlu Piastowskim w dzielnicy Niebuszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widok

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł64 m² 8 254,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na sprzedaż składające się z 4 pokoi i kuchni w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Zdrojów w Szczecinie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Pełna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij