dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 450 zł110 m² 31,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum ul. Jagiellońska od strony placu Lotników. Wszędzie blisko, w pobliżu pełna infrastruktura miasta, sklepy, usługi, komunikacja miejska. Do wynajęcia przestronne trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

31,41 zł/m²110 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Bema

Łobez,zachodniopomorskie

50 000 zł605 m² 82,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka własnościowa przy ulicy Bema (za budynkiem pcpr). Woda na działce, możliwość podciągnięcia prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł45 m² 7 487,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku. Na powierzchni 44,74 m2 znajdują się 3 pokoje w tym 1 przejściowy. Kuchnia oddzielna, widna z oknem, w łazience też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przecław, 2 pokoje, nowe budownictwo, balkon, i piętro, wysoki standard, winda. Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu w Przecławiu. Wyżej wymieniona nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

821 612 zł37 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poniżej prezentuję jeden z szerokiej gamy dostępnych 1, 2, 3 - pokojowych apartamentów. Skontaktuj się ze mną, jeżeli chcesz porozmawiać o pozostałej ofercie. 2 pokoje z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Tylko najem okazjonalny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najem mieszkania usytuowanego w centrum miasta na ulicy Unisławy. Mieszkanie znajduje się w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w wysokim bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 50 m2 i składa się z 3 osobnych pokoi, korytarza, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

429 000 zł35 m² 12 399 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Słoneczne mieszkanie w budynku z 2019 roku zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej. Na powierzchnię 34,60m2 składa się: pokój z aneksem kuchennym 22m2, sypialnia 9m2, łazienka 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł55 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładny apartament w całkowicie odremontowanej kamienicy z 2010r. z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 55,16m2, w tym mieszczą się dwa pokoje, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżanowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

1 500 zł54 m² 27,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 3 pokoje/loggia Przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie w Koszalinie przy ul. Krzyżanowskiego. Lokal mieści się na drugim piętrze i składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł93 m² 6 981,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w nowo wyremontowanej przedwojennej frontowej Kamienicy w samym Centrum Szczecina! Powierzchnia 93,10 m.kw., ale istnieje możliwość bardzo korzystnego wykupienia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy pogodno-łękno w Szczecinie. Nieruchomość dzięki swej lokalizacji oferuję dogodny dojazd do centrum jak i każdej innej części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Frezji

Koszalin,zachodniopomorskie

489 000 zł73 m² 6 673,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowe osiedle, i etap inwestycji położonej w Koszalinie przy ul. Firletki i Frezji a dawniej Południowa. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę i spokój. Ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomarańczowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 099 000 zł182 m² 6 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Zamieszkaj w cichym, spokojnym i bezpiecznym miejscu w otoczeniu natury. Dom wolnostojący położony w Łęgach (6 min jazdy od Dobrej).Od centrum Szczecina dzieli Cię zaledwie 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ustki

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł49 m² 7 166,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w plus nieruchomości! Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i cichej okolicy na prawobrzeżnej części Szczecina tj. w Dąbiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 zł60 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie Sloneczne mieszkanie 3 pokojowe znajduje się na szostym piętrze, w bloku na dobrze skomunikowanym osiedlu w Szczecinie. Pomieszczenia wysokości ok 3 m. Powierzchnia 60 m2, : - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna na całą wysokość kondygnacji (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

1 100 zł28 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka o pow. 28,05 m2 położone na II piętrze niskiego budynku wielorodzinnego przy ul. Szczecińskiej w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Mikołaja Reja 15 *pełne wyposażenie i umeblowanie *51 m2 *3 piętro *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *loggia *spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 000 zł208 m² 38,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Ofertą sprzedaży jest czarujący dom położony w spokojnej, cichej części Sowna (ok. 30 km od centrum Szczecina, ok. 15 km od centrum Stargardu, ok. 20 km od centrum Goleniowa). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania z antresolą o powierzchni użytkowej 52 m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na 4 piętrze kamienicy,.