dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

3 900 zł93 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 4-pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie z balkonem w Śródmieściu. Mieszkanie usytuowane w rewelacyjnej lokalizacji, w pobliżu punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

550 000 zł122 m² 4 510,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupoziomowy komfortowy apartament z garażem, położony w centrum miasta przy głównej ulicy Zwycięstwa! Apartament jest częścią składową domu dwurodzinnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł30 m² 9 240,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. 30 m2 usytuowaną na 4 piętrze wysokiego budynku na os. Przyjaźni w Szczecinie. Na powierzchnię mieszkania składają się salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji - Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku wielorodzinnego. Na powierzchnię 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie na 5 piętrze w 9 piętrowym bloku z windą do kapitalnego remontu. Mieszkanie znajduję się w samym Centrum Szczecina al.Wyzwolenia. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni ok. 30 m 2 , zlokalizowana przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

849 000 zł3 584 m² 236,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod zabudowę o powierzchni 3584 m2 położona w Wisełce nad polskim Morzem Bałtyckim. Do Międzyzdroje: 10 min. samochodem. Amber Baltic Golf Club: 4 min. samochodem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klępnica

Klępnica,zachodniopomorskie

279 000 zł7 000 m² 39,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w miejscowości Klępnica. W jej skład wchodzi duża działka 7000 m, na której znajduje się dom o powierzchni zabudowy 112 m2, dwa budynki gospodarcze o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Jagiellońska

Chojna,zachodniopomorskie

320 000 zł71 m² 4 521,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 70,78 m2 znajdujące się w trzylokalowej willi. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Lokalizacja w centrum miasta Chojny, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 000 zł870 m² 6 896,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przebudowana i odrestaurowana, reprezentacyjna willa z początku XX wieku na szczecińskim Pogodnie, plus oddzielny budynek z siedmioma oddzielnymi garażami, dodatkowo parking na około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

7 000 zł123 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Wołczkowon, dom, blizniak, garaż, ogrodek, nowy dom, nigdy nie zamieszkany. Oferujemy na wynajem nowo wybudowany w tym roku, dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej części Wołczkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żołędziowa

Szczecin,zachodniopomorskie

665 000 zł459 m² 1 448,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w wgn Nieruchomości Szczecin, pl. Lotników 7 działka z projektem budowlanym 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z zagospodarowaniem terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł612 m² 553,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wolnostojącą, jednorodzinną i bliźniaczą o powierzchni 612 m2 przy bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Park Bezrzecze. Teren przyszłego powstającego II etapu Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

5 300 zł130 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 5. pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m2 znajdujące się na 2. piętrze kamienicy z 2011 roku na Starym Mieście. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się : Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Struga

Szczecin,zachodniopomorskie

9 325 zł1 865 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia plac składowy z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 1865 m2 zlokalizowany w pobliżu ulicy Struga, na Prawobrzeżu Szczecina. Oferowana powierzchnia jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Świnoujście,zachodniopomorskie

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękny apartament (25m2) z tarasem i przynależnym trawnikiem (25m2!), w super lokalizacji w pasie nadmorskim (200m od morza, 100m od aquaparku i promenady).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klępnica

Klępnica,zachodniopomorskie

279 000 zł209 m² 1 334,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Nieruchomość w miejscowości Klępnica. Miejscowość w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Łobez, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

Stargard,zachodniopomorskie

220 000 zł26 m² 8 543,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka położone na wysokim parterze niskiego wielorodzinnego budynku na Starym Mieście w Stargardzie. Lokal o powierzchni użytkowej 25,75 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Szczecin,zachodniopomorskie

2 499 zł78 m² 32,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem bardzo atrakcyjne, przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (78 m2) z kuchnią, 2 łazienkami, balkonem i miejscem garażowym, we wspaniałej lokalizacji w centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paderewskiego

Goleniów,zachodniopomorskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Dom wolnostojący z pięknym słonecznym ogrodem z licznymi nasadzeniami w Goleniowie, osiedle Helenów. Na terenie posesji duży murowany garaż wolnostojący oraz 2 budynki gospodarcze. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Sianów,zachodniopomorskie

315 000 zł64 m² 4 910,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ta nieruchomość kwalifikuje się pod program rządowy - kredyt bez wkładu własnego. Przestronne i słoneczne mieszkanie w Sianowie przy ul. Słowackiego! Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący, garaż dwustanowiskowy, 4 pokoje, wynajem, szczecin, mierzyn, wysoki standard. Oferuję na wynajem prestiżową nieruchomość w dzielnicy Mierzyn. Budynek parterowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

860 000 zł123 m² 6 991,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szczecin, stare Miasto, apartament z winda, 4 pokoje, 2 balkony, II poziomy. Rozkładowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na czwartym oraz na piątym piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borzysławiec

Borzysławiec,zachodniopomorskie

169 000 zł3 007 m² 56,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka z wydanymi warunkami zabudowy: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej- budowa 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami. Nieruchomość o powierzchni 3007 m2 daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

47,95 zł/m²73 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Tylko w wgn Nieruchomości Szczecin na wynajem świetnie zlokalizowany lokal użytkowy składający się z 4 pomieszczeń o powierzchni użytkowej 110 m2. Lokal usytuowany obok Galerii Kaskada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, warszewo, garden House, apartament, balkon, garaż, komórka lokatorska, wysoki standard. Oferujemy Państwu wynajem mieszkanie na osiedlu sgi Garden House - lokal mieszkalny o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł56 m² 8 324,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kołobrzeg, ul. Chodkiewicza, 2 pokoje, nowe mieszkanie na parterze, idealne na lokal, biuro, kancelarię, gabinet, wysoki standard, blisko do morza. Uwaga- obniżka ceny o 50 tys zł! Apartament nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

4 999 zł80 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bezrzecze, szczecin, apartament z ogródkiem, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, wysoki standard, bezczynszowe. Apartament bezczynszowy jak blizniak! Ofeurję do wynajęcia 3-pokojowy, luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Bezrzecze,zachodniopomorskie

339 000 zł612 m² 553,92 zł/m²

 

 

 

Zielin,zachodniopomorskie

849 000 zł5 122 m² 165,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przystosowana pod kompleks produkcyjny - magazynowo - handlowy, o powierzchni zabudowanej wynoszącej ok. 2000 m2. Wielkość działki na której położony jest obiekt to 5122 m2. Zielin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

329 000 zł14 814 m² 22,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 14 814 m2 w miejscowości Dzikówko, 7 min. samochodem do Barlinek. W pobliżu nieruchomości Barlinecki Park Krajobrazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

459 000 zł65 m² 7 047,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg, ul. Chodkiewicza, 3 pokoje, stan developerski, nowe mieszkanie na parterze, idealne na lokal, biuro, kancelarię, gabinet, wysoki standard, blisko do morza. Obniżka ceny o 50 tys zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie, 57m2, 4 pokoje, pomorzany Pięknie zaaranżowane, komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Trzy osobne pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Godowo

Godowo,zachodniopomorskie

105 000 zł3 001 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa składająca się z 8 działek o powierzchniach 3001 m2. Media: prąd, woda dostępne w drodze zaraz przy działkach. Droga wewnętrzna (działka nr 59/13). Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Chojna,zachodniopomorskie

320 000 zł71 m² 4 521,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Płonno

Płonno,zachodniopomorskie

199 000 zł3 250 m² 61,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o powierzchni 3250 m2 położona w niezwykle malowniczej i spokojnej miejscowości Płonno. Miejscowość usytuowana 7 min. samochodem od Barlinka. Barlinek nazywany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Międzyzdrojów. 2 pokoje rozkładowe kuchnia osobno.Udział w gruncie. Dodatkowo komórka lokatorska. Blok ogrodzony. Polecam. Klucze w biurze. Przy zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pełczycka

Barlinek,zachodniopomorskie

399 000 zł6 500 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o powierzchni 6500 m2 położona w niezwykle malowniczej i spokojnej miejscowości Płonno. Miejscowość usytuowana 7 min. samochodem od Barlinka. Barlinek nazywany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

4 999 zł133 m² 37,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 5 pokoi, 2 łazienki, klimatyzacja. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gdyńska

Stargard,zachodniopomorskie

649 999 zł140 m² 4 642,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji 9 km od centrum Stargardu. Pow. całkowita 140 m2, użytkowa ok. 130 m2. Salon, 3 (4) pokoje, kuchnia, 2 łazienki, wc, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

1 042 000 zł4 168 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas wyłączny makler Działka położona na płaskowyżu w pięknym miejscu z historią. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego na zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną,.