dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

400 200 zł2 001 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzędziny wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

487 482 zł43 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja realizowana jest w Dziwnowie/ Powiat- kamieński/ Województwo- zachodniopomorskie. Oferuję do sprzedaży, nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 mkw usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

404 540 zł36 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Inwestycja realizowana jest w Dziwnowie/ Powiat- kamieński/ Województwo- zachodniopomorskie. Oferuję do sprzedaży, nowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8 mkw usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł122 m² 10 678,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. ok. 122 m2 położony w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Pogodno. Nieruchomość w 2015 roku przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

565 000 zł164 m² 3 455,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Super oferta - świąteczna obniżka ceny! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 109 m2. Dom położony na działce o powierzchni 509 m2. Nieruchomość składa się z III kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wieńkowo

Wieńkowo,zachodniopomorskie

310 000 zł17 200 m² 18,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Wieńkowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1.72 ha. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 27 m2 znajdująca się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon, kuchnia, łazienka. Mieszkanie znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Europejska

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł10 593 m² 25,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w dzielnicy Gumieńce, m. Szczecin o powierzchni 1.0593 ha. Działka zlokalizowana w rejonie ul. Europejskiej. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

849 000 zł1 113 m² 762,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

jedna z ostatnich działek pośród zabudowań. Działka położona w dzielnicy Bezrzecze, na osiedlu nowych domów w zabudowie jednorodzinnej i bliźniaczej. Uzbrojenie w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stołczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 64 m2 przystosowane do wynajmu dla pracowników. Lokal jest w pełni umeblowany i może w nim mieszkać jednocześnie od 6 do 9 osób. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł56 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z "duszą" o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Bobolice

Bobolice,zachodniopomorskie

309 000 zł10 000 m² 30,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.0000 ha. Rodzaje użytków, tj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

101 475 zł9 006 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej: - działka gruntowa niezabudowana nr 45/16 o powierzchni 0,3002 ha - działka gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarnogłowy

Czarnogłowy,zachodniopomorskie

71 500 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Czarnogłowy, gm. Przybiernów, pow. goleniowski o powierzchni 1300 m 2 ( rv: 1300 m 2). Miejscowość Czarnogłowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

70 zł/m²54 m² 3 812 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni handlowo-usługowych w Kobylance. Dostępne lokale o powierzchni od 50 m2 do 300 m2, cena 60 zł/m2 do 70 zł/m2 netto plus czynsz 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł28 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie położona kawalerka w zielonej okolicy - ul. Rynkowa. Pokój połączony z aneksem kuchennym. Lokal w pełni wyposażony: meble kuchenne, lodówka, płyta dwupalnikowa elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

596 000 zł28 100 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu działkę rolną zlokalizowaną w Łęgach, gm. Dobra, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, o łącznej powierzchni 2.81 ha. W skład nieruchomości gruntowej wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bałtycka

Sarbinowo,zachodniopomorskie

730 000 zł87 m² 8 390,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:673 m²

Morze -atrakcyjny i kameralny dom z piękną działką Oferuję zadbaną i kameralną działkę ze domem całorocznym oraz zadbanym ogrodem położoną w miejscowości Sarbinowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

160 000 zł4 404 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę o powierzchni 44 arów, (26 arów użytkowe, 18 arów zieleń) dla której wydano warunki zabudowy. Wieś Redostowo, 15km od Goleniowa. Teren jest płaski, z niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piława

Piława,zachodniopomorskie

120 000 zł1 501 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu wyjątkowo urokliwe miejsce zlokalizowane w obr. Piława, pn. Osada Międzylesie, w gm. Borne Sulinowo, powiat szczecinecki, woj. zachodniopomorskie. Położona pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spiska

Szczecin,zachodniopomorskie

892 519 zł82 m² 10 947,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe idealne dla rodziny z dorastającymi dziećmi lub opiekujących się starszą osobą albo też poszukujących oferty inwestycyjnej pod wynajem. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czółnów

Czółnów,zachodniopomorskie

80 000 zł3 112 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana położona w miejscowości Czółnów ,gmina Myślibórz, powiat myśliborski, o powierzchni 3112m2. W skład wchodzą działki współgraniczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł49 m² 10 955,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 49,2m 2 zlokalizowanego na Warszewie. Usytuowane jest ono na 1 piętrze dwupiętrowego bloku. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Goleniów,zachodniopomorskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o 41,6 m2, przy ulicy S. Mikołajczyka w Goleniowie Mieszkanie znajduję się na IV piętrze w kamienicy i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

345 312 zł19 700 m² 17,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

O k A Z J A > d Z I A Ł K A - B U D O W L A N A w okazyjnej cenie 18zł za 1m2. Na sprzedaż działka o powierzchni 19184m2 z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

457 000 zł51 m² 8 960,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (51 m2), zlokalizowane na III piętrze kamienicy. Składa się z: - 2 pokoi (20,32 m2; 19,10 m2) - kuchni 4,60 m2 - łazienki 3,28 m2 - przedpokoju 3,70 m2 W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Człopa

Człopa,zachodniopomorskie

79 000 zł2 400 m² 32,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat tej atrakcyjnej działki Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. Działka znajduje się urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł88 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania znajdującego się na granicy Śródmieścia i Niebuszewa. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy. W mieszkaniu wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalskiego

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł47 m² 4 214,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszanie o pow. 47,22 m.kw. położone na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Os. Lotnisko w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Płonia

Szczecin,zachodniopomorskie

168 000 zł1 293 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga okazja! Działka o powierzchni 1293m2, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, jednorodzinno usługowe. Działka z dostępem do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

899 000 zł13 393 m² 67,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. W rejonie lasu ul. Leśna. Brak mediów. Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

39,33 zł/m²623 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 623 m2 położony w centrum Szczecina w kompleksie mieszkalno-handlowo-usługowym z 2000 roku. Obiekt idealny pod działalność biurowo-usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Przytoń

Przytoń,zachodniopomorskie

425 000 zł5 100 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w miejscowości Przytoń, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski,woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 5100 m2. Działka posiada linię brzegową Jeziora Wielkie Dąbie ( na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spokojna

Stargard,zachodniopomorskie

380 000 zł42 m² 9 023,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 42,11 m2 usytuowany na III piętrze niskiego nowego budynku wielorodzinnego. Lokal umiejscowiony na osiedlu Platinum Park, ul. Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przytulnej kawalerki. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu przy ul. Romera. Na powierzchnię 31 m2 składa się widny salon, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł37 m² 10 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie w Szczecinie, w dzielnicy Warszewo. Nieruchomość o łącznej powierzchni 37,37m2 to salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Stargard,zachodniopomorskie

430 000 zł53 m² 8 052,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Stella Park w Stargardzie. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze dwupiętrowego budynku. Mieszkanie bardzo czyste, zadbane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 000 zł420 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Super wolno stojący dom w cichej i spokojnej lokalizacji dzielnicy Żelechowa o powierzchni całkowitej 420 mkw., a użytkowej 300 mkw. leżący na działce o pow 510 mkw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopalniana

Szczecin,zachodniopomorskie

3 600 000 zł134 m² 419,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 588 m²

W ofercie na sprzedaż, przepiękna, unikatowa i jedyna taka w Szczecinie, działka o łącznej powierzchni 8588 m2. Obszar Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa, przy ul. Kopalnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu piękną, bezczynszową, 3 - pokojową nieruchomość na wynajem, położoną na Gumieńcach z dużym ogrodem i tarasem. (ok. 160 mkw.) Świetna lokalizacja, cicha.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij