dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 830 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Kopań

Kopań,zachodniopomorskie

7 500 000 zł75 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjna z dostępem do jeziora w miejscowości Kopań, gmina Darłowo. Bardzo blisko morza. Idealnie się nadaje pod inwestycję. Po więcej szczegółów zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Rymarska

Szczecin,zachodniopomorskie

60 000 zł10 247 m² 5,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 10 247 m2 ( 1ha) z przeznaczeniem na inwestycję, albo stanicę wodną, w drugiej linii brzegowej położona w Kluczu, na sprzedaż od zaraz. Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolonistów

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł31 m² 10 081,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka (30,65 m2) usytuowana na 1 piętrze bloku z 2012 r, w cichej części dzielnicy bukowo. Nieruchomość: - salon z wyjściem na balkon (17,61 m2), - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

497 000 zł45 m² 11 007,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Świetna oferta inwestycyjna pod wynajem krótkoterminowy! Mieszkanie 2 pokojowe blisko plaży! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica blisko morza Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

545 000 zł49 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (k.H.C-8 BRYZA) Mieszkanie o powierzchni - 48,70 m2 położone na I piętrze w bloku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie szeregowej w samym sercu Bezrzecza w cichym zaułku pomiędzy ulicami Miętowa i Maciejki z pięknym widokiem na okolice. Każdy dom wykonany z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

415 000 zł80 m² 5 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 80m2 z dwoma lokalami mieszkalnymi w formie apartamentów położony w spokojnej części Reska - ( przeznaczenie lokalu - niemieszkalny). Na oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

950 zł12 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowany pokój w lokalu przy ul. Piłsudskiego 11-15 w Koszalinie (na przeciwko Projektu Kuchnia). Pokój: 12 m, pełne umeblowanie, mini lodówka wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworzynki

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł83 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 5 letnie mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 83m2. Powierzchnia całkowita 94m2. Najładniejsza dzielnica szczecina - Warszewo, tuż przy Puszczy Wkrzańskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

465 000 zł43 m² 10 912,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (k.F.A-18 BRYZA) Mieszkanie o powierzchni - 42,61 m2 położone na drugim piętrze w bloku z 2022r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

435 000 zł33 m² 13 166 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja* oferujemy na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny w pełni urządzony i umeblowany z komórką lokatorską gotowy do zamieszkania! Usytuowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł61 m² 10 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta bezpośrednio od właściciela Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,11 m2 z dużym tarasem o powierzchni 40 m2 znajdujące się na spokojnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem! 3 pokoje, 63,85m2, balkon przy Uczelniach Wyższych w Centrum. Najlepsza lokalizacja w mieście na wynajem. Własnościowe, 3 pokoje - 63,85m2, z dużym balkonem, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane na 8. piętrze w wysokim bloku z windą. Na powierzchnię 48m2 składają się: - dwie sypialnie, - salon z wyjściem na balkon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł103 m² 11 690,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, okolice Bramy Portowej, kina Pionier w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Na powierzchnię ponad 102 metrów 2 składają się: * 4 pojedyncze, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

46,43 zł/m²11 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia niewielki lokal biurowy na Starym Mieście w okolicy pl. Orła Białego. Dobra, prestiżowa lokalizacja w najładniejszej części miasta. Pomieszczenie wysokie i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Odzieżowej. Całość po kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W pokoju dziennym komfortowy narożnik, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

549 000 zł117 m² 4 700,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nowa inwestycja na przedmieściach Szczecina i Stargardu - Grzędzice. Gwarancja ceny! Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim - 4 pokoje + działka 506 m2. ***** Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja św. Jana Pawła II

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

319 000 zł34 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż kawalerkę idealną dla osób ceniących dobrą lokalizację - w ścisłym centrum miasta i jednocześnie blisko do morza- zaledwie 1 km! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wańkowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 950 zł79 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, II poziomowe, z balkonem, położone w nowym budynku przy ul. Wańkowicza. Mieszkanie w w bardzo dobrym standardzie, kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł49 m² 7 331,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica bardzo spokojna, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola oraz bardzo dobra komunikacja do centrum miasta. Lokal słoneczny, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolęcin

Smolęcin,zachodniopomorskie

1 289 000 zł129 m² 9 969,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy, komfortowy, dom w zabudowie bliźniaczej z 2022r., 130m2 w Smolęcinie, 5km od Warzymic. Pięknie wykończony dom - 130m2, posadowiony na działce - 600m2, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

58,93 zł/m²56 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal uslugowo- handlowy przy ul. Jagiellońskiej 37 Doskonałe wyeksponowanie witryn sprawia, że to miejsce jest ciekawym rozwiązaniem dla usług lub handlu znajdujących klientów wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł53 m² 9 774,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentację mieszkania w niskim 3 piętrowym budynku na 2 piętrze. Lokal jest pięknie wykończony , nowa kuchnia, nowa łazienka, podłogi, wszystkie instalacje, ściany, mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turowo

Turowo,zachodniopomorskie

136 000 zł1 860 m² 73,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W turowie Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 498/9 o pow. 1860m2, położoną w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych - nowopowstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białuń

Białuń,zachodniopomorskie

757 000 zł149 m² 5 097,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferujemy Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 r. o całkowitej powierzchni 148,51 mkw na działce 400 mkw. Nieruchomość położona w Białuniu na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta Atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania w Szczecinie, na osiedlu Nautica, w dzielnicy Gumieńce! Lokalizacja: szczecin, gumieńce, osiedle Nautica Powierzchnia: 50m2 Liczba pokoi: 1 (studio).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł68 m² 10 277,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 68m2 w doskonałej lokalizacji przy nowo restaurowanej alei Wojska Polskiego, gdzie jest natężenie ruchu pieszych. Lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

43,75 zł/m²16 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta! Lokal do wynajęcia w super lokalizacji! Przedmiotem wynajmu jest pawilon handlowy. Pawilon na największym Szczecińskim targowisku Manhattan o powierzchni 16m2. Aleja C nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 zł780 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 736 m²

Budynek parterowy, może być przeznaczony na handel, usługi, szkołę tańca, salę sportową, magazyn i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

539 000 zł51 m² 10 627 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (lhd - 21) Mieszkanie o powierzchni - 50,72 m2 położone na II piętrze w bloku z 2022r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Trzebiatów,zachodniopomorskie

125 000 zł22 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam lub zamienię na większe z dopłata Mieszkanie na parterze same centrum miasta ul wojska Polskiego 33a do mieszkania przynależy piwnica koszt utrzymania to 120 zł za fundusz remontowy, wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł49 m² 7 230,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1m zlokalizowane na Prawobrzeżu. (Osiedle Majowe) Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szybowcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł76 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Piękne, przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu zamkniętym w Dąbiu. Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie. Maksymalne wykorzystanie miejsca poprzez zabudowy na wymiar. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł163 m² 7 954,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż bardzo wygodny ,elegancki ,nowy dom z 2022r w doskonałej lokalizacji w Wołczkowie. Nieruchomość położona jest na 800 metrowej ogrodzonej działce 100m od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł56 m² 8 907,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, z ładnym widokiem, 3 pokoje, 56m2, balkon, pomorzany. Po kapitalnym remoncie. Własnościowe, rozkładowe, 3 pokoje, 56m2 usytuowane na 7 piętrze odnowionego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

467 174 zł43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe na parterze o powierzchni 42,86 m2 na terenie osiedla "nowej Cukrowni" z ogródkiem o powierzchni ok. 19m2. Powierzchnia pomieszczeń: salon z kuchnią ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

422 436 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerkę od 15 maja. Więcej informacji po kontakcie tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, duże mieszkanie o powierzchni 56 m2 z dwoma pokojami i balkonem, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. Centrum Szczecina! Na powierzchnię 36,m2 składa się : -przedpokój -salon -osobna kuchnia -łazienka -przytulna sypialnia Do.