dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 830 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

421 232 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pałacowe Stajnie to to bazująca na historycznym obiekcie przypałacowym, inwestycja obejmująca 24 apartamenty o powierzchni od 29 m2 do 66,5 m2, w Trzęsaczu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

949 000 zł136 m² 6 968,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży dwupoziomowego, stylowego oraz przestrzennego mieszkania o powierzchni 136,19m2 na Mierzynie. W niedalekiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, placówki oświatowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta wynajmu funkcjonalnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej ok. 150 m 2 (powierzchnia użytkowa ok. 130 m 2 ), wybudowanego w 2020 roku w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł123 m² 4 869,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! szybki termin zakończenia prac! Atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej budowany z materiałów najwyższej jakości w ultra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Dąbrowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł56 m² 10 073,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż duże mieszkanie na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Turzyn: - 2 pokoje, balkon - powierzchnia 55,59 m2 - na 1. piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

770 000 zł81 m² 9 506,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie do sprzedaży nowe mieszkania w przepięknym miejscu w sąsiedztwie Mierzyna. Nowe osiedle na ogrodzonym murem terenie o powierzchni 5 ha, w skład którego wchodzą: parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł74 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A może zamieszkać w otulinie Szczecina blisko, natury a do centrum mieć 15 min samochodem lub 25 autobusem ? Jak tak to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Na 1 piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

352 868 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje na osiedlu Wenedów/ Połczyńska. Inwestycja gwarantujaca komfort i bezpieczeństwo transakcji! klient wpłaca środki pieniężne w transzach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

600 000 zł11 560 m² 51,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona nieruchomość, na wzniesieniu, z dostępem do jeziora Przytonko, na terenie gminy Drawsko pomorskie gdzie znajduje się kilka jezior o charakterze turystycznym. Należą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł46 m² 7 350,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w bardzo cichej uliczce Barnima - tuż przy Parku Kasprowicza. Mieszkanie mieści się na parterze czteropiętrowej kamienicy, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

340 000 zł45 m² 7 512,15 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Polic, blisko galerii Hosso. Pod blokiem wiele miejsc parkingowych. Nieruchomość położona na 3 piętrze 8 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł57 m² 10 451,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu, wykończonego w całości niemieckimi materiałami najwyższej jakości. Budynek został wykonany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

430 000 zł63 m² 6 851,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy w ofercie dla Państwa pięknie położone, nowe mieszkanie 3 pokojowe z własnym miejscem parkingowym w cenie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

412 000 zł67 m² 6 161,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży komfrtowego mieszkania, dwupokojowego O powierzchni użytkowej 66,87m2 położonego W centrum szczecina - okolice nowego biurowca posejdon I ul. 3 maja. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - ofeerta sprzedaży nowego dwu pokojowego mieszkania , położonego W skarbimierzycach O powierzchni 50m2 + balkon - W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie słoneczne i przestronne o powierzchni 75 m2, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

229 900 zł31 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa cena! 20.000 zł w dół! Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 28,55 m2 wraz z piwnicą 2,80 m2, powierzchnia w kw 31,35 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

257 000 zł29 m² 9 001,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokoje (28,55 m2) usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Komuny Paryskiej! nieruchomość: - większy pokój (przejściowy), - mniejszy pokój sypialniany, - wnęka kuchenna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł37 m² 8 775,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w niskim budynku z końca lat 70-tych, zlokalizowanym w dogodnym miejscu osiedla Pomorzany - Wzgórze Hetmańskie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł70 m² 5 024,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Oferujemy Państwu 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie, z balkonem, na II piętrze niskiego budynku, zlokalizowane w odnowionej części Niebuszewa, z bardzo dobrym dostępem do środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, składające się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, dwóch balkonów oraz dwóch łazienek i wc. Mieszkanie usytuowane na 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

353 760 zł53 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 6 blok! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 52,80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

459 000 zł33 m² 13 771,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam przytulny apartament o łącznej powierzchni 33,33 m2 znajdujący się na I piętrze czterokondygnacyjnego (z windą) apartamentowca Kapitański Mostek z 2021 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Pogodno. Wynajem. Szeregowiec 100m2, po kapitalnym remoncie. Na wynajem. Dwupiętrowy dom szeregowy, 100m2, po kapitalnym remoncie, w jednej z bocznych, cichych uliczek nieopodal jasnych Błoni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł37 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa i przestronna kawalerka z balkonem w niskim ocieplonym bloku z cegły na os. Bukowym. Mieszkanie o powierzchni 37,4m2 znajduje się na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

354 363 zł53 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej (ulica położona jest pomiędzy ul. Broniewskiego oraz Spokojną) - Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł37 m² 7 985,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawej inwestycji. Budynek położony na Bukowie - szybko rozwijającej się części Szczecina. Inwestycja o ciekawej architekturze nawiązaującej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabierzewo

Zabierzewo,zachodniopomorskie

70 000 zł3 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nad Jeziorem Przybiernowskim - Grundstück am Przybiernowskie See - Land plot at Przybiernowskie Lake - Земельный участок на Пшиберновском озере - Tomt vid sjön.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

749 000 zł374 m² 2 002,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:649 m²

Na sprzedaż obiekt usługowo- mieszkalny o łącznej powierzchni 374m2 na działce 659 m2 położony w rejonie ulicy Szczecińskiej. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z drogami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kobylanka,zachodniopomorskie

315 000 zł1 040 m² 302,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam działkę budowlaną, przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kobylanka. Powierzchnia działki 1040 m2. Teren płaski, suchy, blisko do innych zabudowań, lasów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł52 m² 17 456,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest, jedyny w swoim rodzaju, lokal w apartamentowcu z 2022r. Wyróżnia go niepowtarzalny widok oraz znakomita lokalizacja na Starym Mieście. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł86 m² 5 349,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania położonego na 3 piętrze, dobrze utrzymanej kamienicy. Nieruchomość położona w sprzyjającej lokalizacji - w pobliżu sklepy wysokopowierzchniowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

470 000 zł37 m² 12 672 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż apartament 2 pokojowy na nowoczesnym osiedlu z miejscem parkingowym. Lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni użytkowej 37,09 m2 usytuowany na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

54,62 zł/m²119 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronny 119m2 lokal na nowo powstałym osiedlu przy ulicy Chmielewskiego. Nieruchomość z dwoma wejściami od ulicy oraz jednym obok lokalu z przynależnym miejscem na dostawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malinowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

630 000 zł1 540 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Sprzedam bardzo dogodną działkę budowlaną 1540m w Grzybowie przy ulicy Malinowej 16. Numer działki 96/11. Wymiary: 35m/44m. Do morza 1,2 km w lini prostej. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł71 m² 8 895,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczecin/ Warszewo - duże 3 pokoje idealne na użytek własny jak i pod inwestycje Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w prestiżowej części Szczecina - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z windą przy ul. Tenisowej. Apartament o powierzchni 45m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

885 000 zł121 m² 7 309,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, którego powierzchnia użytkowa wynosi 121,07 m2 wraz z poddaszem. Natomiast powierzchnia całkowita to około 160m2. Możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czesława

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł67 m² 8 830,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania, aby wszędzie było blisko i każdy dystans na pieszo to czysta przyjemność? Aby zrobić zakupylub pospacerować całkiem niedaleko: centrum handlowe Galaxy- 650m, targowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł46 m² 6 803,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W ofercie sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 46,3 m2. Są to 2 rozkładowe pokoje z widną kuchnią, łazienką z wc oraz korytarzem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł47 m² 8 402,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży są 2 pokoje usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Okolica bardzo spokojna i zielona. Dookoła wiele szkół, przedszkoli, ryneczek Manhattan, bardzo blisko, spacerem Jasne Błonia.