dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 55 m2 / powierzchnia użytkowa 41 m2 Nieruchomość położona na II piętrze kamienicy w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

462 750 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal (61,70 m2) położony na parterze, budynku (2001 rok), usytuowanego przy jednej z "przelotowych" ulic w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

462 750 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 61,70 m2 położone "wyższym" na parterze, budynku (2001 rok), usytuowanego w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Przed budynkiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł48 m² 7 289,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie W plus nieruchomości! Polecam na sprzedaż duże 2 pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 3 pokoje. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze czteropiętrowego niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

648 000 zł72 m² 8 962,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie położone w nowym budynku z 2004 roku, przy ul. Sławomira. Mieszkanie dwupoziomowe, po kapitalnym remoncie sprzed czterech lat. Ekspozycja wszystkich okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 29.04.2023 R.! do wynajęcia komfortowe 2 pok. mieszkanie z balkonem - w świetnej lokalizacji - w niskim budynku - w cichym centrum Szczecina przy ul. Odzieżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Morskie

Koszalin,zachodniopomorskie

670 000 zł228 m² 2 934,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:397 m²

Atrakcyjny obiekt usługowo-handlowo-magazynowy o łącznej pow. 259,01 m2 ( metraż wg kw 228,35m2) na osiedlu Morskim w niedalekiej odległości od centrum miasta położony w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

6 300 zł111 m² 56,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do wynajęcia piękny dom w zabudowie bliźniaczej, wykonany ze starannością z markowych materiałów, gotowy do przejęcia już od czerwca, świetne położenie zapewnia doskonały dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

199 000 zł600 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 600m2 z mpzp pod zabudowę jednorodzinną! Dołuje/ Kościno Oferta sprzedaży działki o powierzchni 600m2 zlokalizowanej w miejscowości Dołuje. Nieruchomość objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem! Nieruchomość, położona na X-piętrze we wieżowcu z windą. Lokal o powierzchni 48,00m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł58 m² 6 939,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się na 4 piętrze odnowionego budynku wielorodzinnego z dwoma nowoczesnymi windami. Piękna lokalizacja wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

249 120 zł1 038 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie pod inwestycję działka znajdującą się w miejscowości Sarbinowo Atrakcyjna lokalizacja pod inwestycje! Działka niezabudowana z ustalonym symbolem III.35.MU Przeznaczenie terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

389 000 zł54 m² 7 257,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż przytulne mieszkanie trzypokojowe W koszalinie przy ulicy krzyżanowskiego Lokal mieszkalny o powierzchni 53,60 m2 składa się z trzech pokoi, przedpokoju, garderoby, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

324 000 zł45 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Mickiewicza - niedaleko ryneczku Pogodno. Mieszkanie: - parter - 45 m2 - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc - mieszkanie z ekspozycją na dwie strony budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Armii Krajowej

Świnoujście,zachodniopomorskie

114 600 zł19 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazyjna cena, tylko 6.000 zł brutto/1 m2 Lokal użytkowy o pow. 19,1 m2 położony na I pietrze w Pasażu Centrum w ścisłym centrum miasta. Wejście od głównej ulicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł38 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

NA sprzedaż idealne mieszkanie dwupokojowe W koszalinie przy ulicy władysława IV Lokal mieszkalny o powierzchni 38,20 m2 składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

256 000 zł52 m² 4 876,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal 52,5m2 z zapleczem socjalnym znajdujący sie w podpiwniczeniu. Wejście bezpośrednio z ulicy. Zabezpieczeniem jest instalacja alarmowa oraz krata od strony podwórza. Na sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł26 m² 11 693,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka bezpośrednio! uwaga! Pośredników zapraszamy jedynie z konkretnym klientem - nie podpisujemy umowy pośrednictwa. Sprzedajemy bezpośrednio - bez prowizji dla kupującego. Proszę szanujmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

21,71 zł/m²17 m² 369 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Miejsce postojowe do wynajęcia w śródmieściu Szczecina (os. Turzyn) przy Al. Bohaterów Warszawy. Przedmiot oferty: miejsce postojowe o pow. ok. 17 m2 zlokalizowane w garażu podziemnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

2 299 000 zł4 220 m² 544,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiot oferty: nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 0,4220 ha położona w Drawsku Pomorskim. Typ transakcji: sprzedaż. Rynek: wtórny. Typ prawa: własność. Opis: duża foremna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Brudzewice

Brudzewice,zachodniopomorskie

145 000 zł29 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Gran Nieruchomości! Ofertą sprzedaży są działki leśne o powierzchni 1,78 Ha i 1,12 Ha, położone blisko wsi Brudzewice. Młody las zasadzony w 2012 r. głownie Olcha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Parnowo

Parnowo,zachodniopomorskie

129 000 zł1 487 m² 86,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Niedaleko jeziora w Parnowie -odkryliśmy działkę rolno-budowlaną o pow. 1487 m2. Nieruchomość położona jest w odległości około 7 km do Koszalina. Do węzła komunikacyjnego w m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł1 371 m² 452,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Objezierze

Objezierze,zachodniopomorskie

250 000 zł1 500 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Z linią brzegową Ofertą sprzedaży są unikatowe działki rekreacyjno-budowlane położone wśród jezior i lasów. Położone blisko miasta Choszczno i jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Cypriana Kamila Norwida

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł51 m² 6 665,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 21 kwietnia 2023 roku. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone przy placu Norwida. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (pokój dzienny przechodni), kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Police,zachodniopomorskie

465 000 zł69 m² 6 724,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku w Policach. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tucze

Tucze,zachodniopomorskie

750 000 zł803 m² 933,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 658 m²

Obecnie stolarnia + budynek mieszkalny, ale nieruchomość doskonale sprawdzi się również pod inną działalność. Obiekt w trakcie częściowej modernizacji, co na tym etapie daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarczowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł71 m² 23,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Niebuszewie Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Tarczowej, do centrum miasta 7 min samochodem, dobrze skomunikowane, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pyrzyce,zachodniopomorskie

299 000 zł58 m² 5 156,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Pyrzyc. Niedaleko nieruchomości znajduą się wały i ogródki działkowe, które są idealnym miejscem na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do skorzystania z nowej oferty sprzedaży mieszkania w ścisłym centrum Szczecina. Lokalizacja jest praktyczna, z wieloma sklepami, parkiem, przystankami komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbskiego

Gryfice,zachodniopomorskie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3pokojowe 58m na ulicy Jana Dąbskiego 36c w Gryficach mieszkanie znajduje się w bloku vis a vis Intermarche zapraszam do obejrzenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Turowo

Turowo,zachodniopomorskie

102 000 zł1 400 m² 72,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W turowie. Tylko ok. 3 km od szczecinka. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 489/5 o pow. 1 400 m2, położoną w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych - nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł43 m² 7 485,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,74 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku. W pobliżu sklepy spożywczo-budowlane, rynek, szkoły podstawowe, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

600 300 zł2 610 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 2610 m2 położona w Mierzynie w niewielkiej odległości od nowej szkoły. Przyłącza do mediów na działce (woda, prąd, gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czaplinek

Czaplinek,zachodniopomorskie

159 000 zł423 m² 375,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta idealna dla osób szukających swojego miejsca w mieście na Pojezierzu Drawskim. Przedmiot oferty: działka budowlana w Czaplinku pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 50.000 m2. Czynsz najmu dostępny na zapytanie. Podany w ofercie czynsz najmu, jest jedynie orientacyjnym czynszem najmu dla powierzchni produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro grand Nieruchomości && Finanse jest wyłącznym przedstawicielem Wynajmującego. Ofertą najmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51 m2 , usytuowane na I piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kretomino

Koszalin,zachodniopomorskie

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 3 pokoje/bezczynszowe! Przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie na obrzeżach Koszalina przy ul. Drzewnej 14 ( dawniej ul. Polna - Kretomino). Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Stargard,zachodniopomorskie

190 000 zł27 m² 6 969,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealna inwestycja pod wynajem. Generała Józefa Hallera osiedle Stargardu, położone w zachodniej części miasta. Na powierzchnię 27,26mkw nieruchomości składa się: -słoneczny salon z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Sonino

Sonino,zachodniopomorskie

619 000 zł91 500 m² 6,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położne gospodarstwo rolne, usytuowane w spokojnej okolicy w miejscowości Sonino, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Brzeżno. Każdy kto kupuje 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł93 m² 5 158,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się ścisłym Centrum miasta przy ul. Śląskiej Nieruchomość zajmuje powierzchnię 93 m2 i znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij