dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 820 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki od 801 m2 do 835 m2 z dostępem do mediów w miejscowości Ołużna, niedaleko Kołobrzegu oraz bliskiej odległości do Gościna oraz Charzyna. O nieruchomości - Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł23,73 m² 9 692,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 23,73 m , położony na parterze w doskonałej lokalizacji przy ul. Monte Cassino w Świnoujściu. Lokal wcześniej funkcjonował jako gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy w centrum Myśliborza ul. Bohaterów Warszawy 14/3 Na sprzedaż przestronny i atrakcyjnie zlokalizowany lokal użytkowy położony przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł180,15 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski prezentuje do sprzedaży dom parterowy 180,15 m2 (133,74 m2 + garaż dwustanowiskowy 40,29 m2 , pom. techniczne 6,12 m2), położony w Stargardzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu grunt o pow. 800 m2 przy ul Kanale Parnickim w Szczecinie. Stawka czynszu 2 000 zł netto/miesięcznie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 734 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1734 m2, znajdująca się przy drodze krajowej nr 163. Cały teren utwardzony i ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Na placu znajduje się system alarmowy połączony.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł200 m² 12 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną, ekskluzywną nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Tanowie , miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł1 113 m² 669,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym,.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł52 m² 17 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga, łowcy komfortu i pięknych widoków na morze! Nie mówcie, że nie ostrzegałam to mieszkanie to totalny hit. Eleganckie, z jajem i takim komfortem, że jak już siądziesz na kanapie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł48,65 m² 24 049,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

1 648 000 zł412 000 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, dobrze położonej działki z potencjałem? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni ponad 41 ha, położony w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,93 m² 10 333,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Apartament 2-poziomowy przy parku Kasprowicza Opis Na sprzedaż apartament dwupoziomowy 92 m prestiżowa lokalizacja przy Parku Kasprowicza Apartament położony jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2020 roku, położony na nowym osiedlu w Skalinie w gminie Stargard. Dom ma powierzchnię 130 m i znajduje się na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 191 m² 230,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. 1191 m2 o regularnym kształcie prostokąta. Działka zlokalizowana jest w Wąwelnicy, woj. Zachodniopomorskie. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł213 m² 1 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Budynek magazynowy na działce budowlanej 3 000 mkw., 5 km od morza Obiekt dwukondygnacyjny, murowany, o powierzchni zabudowy 213 mkw., wybudowany w 1960 r. z cegły. Dach skośny,kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł140 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Mamy do zaoferowania Państwu możliwość zakupu apartamentu typu Penthaus z indywidualną windą. Nieruchomość położona będzie na nowo powstającym osiedlu apartamentów w Trzęsaczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 240 zł54,28 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje deweloperskie Loggia + balkon, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 3 pokoje, pow. 54,28 m2, z loggią i balkonem - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym, 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon (pokój wyposażony w rozkładany tapczan,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Cena:700 000 zł Możliwość kredytowania Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy na Osiedlu Pod Lasem. To.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł800 m² 223,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie o sprzedaży kompleksu działek w Gryfinie Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych o powierzchni od 800 m do 1400.

Szczegóły ogłoszenia

150 300 zł3 006 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3006 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,90 m² 17 745,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy w pełni urządzony apartament o powierzchni użytkowej 47,90 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785 400.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł19 600 m² 28,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 19,600 m2 położona w Biesiekierzu, usytuowana z bezpośrednim dostępem do głównej drogi krajowej 6. Nieruchomość jest obszarem samodzielnym, wydzielonym w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - rusinowo | 3 000 m | 3 km od morza Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Rusinowo , gmina Postomino, powiat sławieński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 25 m , usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z 2020 roku. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja zaledwie 900 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

850 367 zł58,90 m² 14 437,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest kompleks apartamentów w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/26 o powierzchni 2028 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 151 m² 108,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Niekłonice. Nieruchomość o powierzchni 1151 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz działek przeznaczonych pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 389/2 o powierzchni 916 m , położona w miejscowości Rogowo 65. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł420 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 170 m²

Dom o powierzchni użytkowej 350 m2, usadowiony na działce 10170 m2. Parter domu to duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, 2 łazienki, pokój z garderobą. Piętro salonik, 4 sypialnie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Radziszewie. Aktualnie dostępne są działki wielkości: 900 m2, 933 m2, 1065 m2 i 1080 m2. Teren pięknie połozony, na wzniesieniu do którego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 388 m² 117,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do nabycia działki (oznaczonej na zdjęciu literą B) o powierzchni 3388 m^2 oraz działki (oznaczonej na zdjęciu literą A) o powierzchni 3489 m^2. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 166 m² 60,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka pod usługi turystyki 5 km od morza, na skraju lasu Działka budowlana o powierzchni 3 166 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 64 x 50 m, położona na obrzeżach wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

4 095 000 zł57 500 m² 71,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż niezwykle wyjątkową nieruchomość - półwysep Jeziora Drawskiego. Miejsce jedyne w swoim rodzaju. Oferta obejmuje dwie działki (380, 270) o łącznej powierzchni 5.75 ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł532 m² 4 699,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Cena: 2 500 000 zł Powierzchnia działki: 2500 m Powierzchnia hali: 532 m powierzchnia biurowo-socjalna: 114 m2 Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w miejscowości Rurzyca (woj.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 032 m² 101,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1032 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 257 496 zł5 484 m² 594 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki graniczące ze sobą, ze stawem zlokalizowana w Mierzynie. Działka o powierzchni 5484m 2 jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: zabudowę.