dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 820 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m z piwnicą, położone w dobrze skomunikowanej i spokojnej części miasta, z pełnym dostępem do infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł69,63 m² 6 247,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

! M A J Ó W K O W A P R O M O C J A - tylko 435 000 zł za wyremontowane I gotowe do wejścia 3 pokojowe mieszkanie! Jeśli lubisz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,56 m² 15 534,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 4 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł101 m² 6 436 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy, dwupoziomowy, znajdujący się w ścisłym centrum przy ul. Źródlanej, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 7200 m2 - wydane warunki zabudowy, z fotowoltaiką i projektem domu - Żeleźno k. Białogardu Szukasz miejsca, które daje niezależność, święty spokój i gotowy start do budowy?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Lewandowskiego, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 400 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż dom na wsi z budynkami gospodarczymi oraz ziemią rolną i łąkami w miejscowości Długie niedaleko Chociwla. Dom (powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł196 800 m² 3,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 19,68 ha w obrębie Cieszyno gm. Węgorzyno. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary riva -11,66 ha, rv- 4,18 ha, rvi- 0,62 ha, łv -1,2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działki w miejscowości Nosalin w gminie Postomino. Działki położone przy drodze gminnej w otoczeniu pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł144,85 m² 8 277,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom znajdujący w jednej z rozbudowujących się miejscowości położonych niemal centralnie pomiędzy Stargardem, szczecinem a Goleniowem- poczernin.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł45,52 m² 8 897,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne mieszkanie 3- pokojowe na pierwszym piętrze o powierzchni około 45,5m2. , położone na osiedlu zamkniętym z bramą otwieraną na pilota.2 km do morza. Składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 123 m² 97,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w wyjątkowej lokalizacji , blisko lasu w miejscowości Charzyno. O nieruchomości - wielkość działki 1123 m2 - kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 6 190,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Uwaga! Szukasz domu, w którym poczujesz się od razu jak u siebie z dodatkowymi możliwościami inwestycyjnymi ? Jeśli szukasz nieruchomości gotowej do zamieszkania, z ogrodem, lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38,34 m² 8 476,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe 38,34 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni z balkonem "francuskim". - przedpokoju - łazienki z prysznicem Na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 76,84 m Kołobrzeg, podczele | 300 m od morza | Basen, sauna, siłownia Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,84 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł130 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno - wczasowy położony przy ul. Przymorze w Łazach k. Mielna, ok. 200 m od morza. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie nadmorskiego kompleksu leśnego, ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

583 920 zł24,33 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację apartamentu położonego w dzielnicy nadmoraskiej, między promenadą a parkiem Zdrojowym. Lokal położony na 3 piętrze, z balkonem od strony zachodniej. Na 24,33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona na wzniesieniu z widokami na morze, na Jezioro Kopań, na przestrzeń i okolicę. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy domami całorocznymi i letnimi.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł32,22 m² 6 052,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wałcz, 2 pokoje 32,22 m , Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez większych remontów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł359 m² 15 320,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:413 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Unikatowa, nowoczesna kamienica w sercu Pogodna, 359 m elegancji i komfortu. Wyjątkowa, wolnostojąca kamienica z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł10 386 m² 10,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka o pow. 1.0386 ha w centrum miejscowości Bobrowo w gminie Złocieniec. Przy drodze dojazdowej znajduje się kanalizacja, woda z wodociągu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł16 890 m² 236,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 890 m²

W naszej ofercie nieruchomość położona w miejscowości Maszewo, 18 km od Goleniowa, 20 km od Nowogardu, 20 od Stargardu, 35 km od Szczecina. Teren zlokalizowany tuż przy drodze nr 113,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,09 m² 12 164,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

| szczegóły dotyczące lokalu: pokój z częścią wypoczynkową oraz łazienką balkon wyposażenie w cenie lokalu zakup na użytek własny (możliwość nawiązania współpracy z firmą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,31 m , położone w Wałczu przy ul. Piłsudskiego, praktycznie w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł18,60 m² 5 913,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z potencjałem - parter, niezależne wejście Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 18,60 m2, położony na parterze, z bezpośrednim, niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym i dobrze rozplanowanym układzie, położone w jednej z bardziej klimatycznych i spokojnych części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł64,66 m² 3 417,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w Lesięcinie gmina Węgorzyno .Duża ładna miejscowość z placem zabaw świetlicą. Przez Lesięcin przejeżdża pociąg regionalny co.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł58,81 m² 21 935,05 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Panorama miasta na wyciągnięcie ręki luksusowy apartament w Hanza Tower, 16. piętro. Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych adresów Szczecina! Hanza Tower to synonim komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł152,16 m² 11,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Wyjątkowy dom z historią na malowniczej działce - osada Lipie, gm. Wałcz Na wynajem lub sprzedaż prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie - dom jednorodzinny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 268 m² 307,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1268m2 położona w Przęsocinie. Idealne połączenie ze Szczecinem i Policami. Teren płaski, niezadrzewiony, dobrze nasłoneczniony. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł46,08 m² 8 637,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,70 m² 10 961,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z Widokiem na Panoramę Szczecina Świerczewo, ul. Antoniego Kaliny Na sprzedaż jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Świnoujścia, przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Mieszkanie jest jasne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł123,20 m² 6 086,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom wolnostojący 123,20 m2 w stanie deweloperskim w Nowogardzie zlokalizowany na cichym zielonym osiedlu. Działka o powierzchni 512,00 m2 Dużym atutem nieruchomości są już zamontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł520 m² 209,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki po 520m2 w Radawce koło Dziwnówka. Działki w kształcie prostokąta o wymiarach 20x26. Cicha okolica, wokół natura, położone na skraju miejscowości Radawka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Plus miejsce postojowe! Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena sprzedaży! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Konarzewie. Działka o powierzchni: 0,7028 ha. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim, niezalewowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dobra, ul. Sportowa atrakcyjna lokalizacja pod zabudowę przemysłową, w sąsiedztwie firm, hal magazynowych i stacji paliw. Łatwy wyjazd w kierunku Niemiec. Dostępne działki: działka nr.