dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 820 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuje na sprzedaż lokal usługowy w centrum Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: idealna lokalizacja po remoncie centrum miasta wielobranżowe zastosowanie Nieruchomość złożona z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 70m, usytuowany na 2. piętrze budynku biurowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy gumieńce/świerczewo. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa nr 103/6 niezabudowana, ogrodzona o powierzchni 1251 m2 położona w miejscowości białokury gm. Siemyśl. Oferta Sprzedaży dodatkowo oferuje pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł128 m² 14 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum. Posiada dużą witrynę, ogrzewanie miejskie. Wejście do niego po kilku schodkach. Lokal posiada klimatyzację oraz instalację alarmową.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie naszego biura atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na drugim piętrze domu wielolokalowego w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek dwupiętrowy, poniemiecki.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł44,30 m² 8 081,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości centrum Darłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! działki budowlane w centrum Charzyna - można kupić osobno! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 3000 m , położoną w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł32,30 m² 9 133,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł87,70 m² 6 830,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:884 m²

Dom parterowy po generalnym remoncie działka 884 m2 - Zegrze Pomorskie - blisko Koszalina i morza Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy o powierzchni użytkowej 87,72 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,50 m² 10 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł266,44 m² 6 680,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Ustronie Morskie - 12 km od Kołobrzegu. Dom wolnostojący ( budynek mieszkalny jednorodzinny ) Trzy kondygnacyjny. Parter - 4 pokoje z łazienkami , łazienka z wc, kotłownia z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej w Przemoczu (ok. 30 km od centrum Szczecina, 20 km od Stargardu, 15 km od Goleniowa). Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,35 m² 11 316,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 70 m2, składające się z dwóch sypialni i salonu z aneksem kuchennym. Usytuowane na trzecim piętrze (winda) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 50 m , 3 piętro, winda Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł31,56 m² 8 428,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania na parterze posiadają prywatne ogrody a na piętrach balkony i tarasy. Osiedle budowane będzie z zastosowaniem nowoczesnych technologii przy czym bryła budynków będzie elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł39,13 m² 18 374,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy z garażem w bel Mare Aqua Resort Międzyzdroje! Widok na Patio! 0% prowizji biura! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,13m2, zlokalizowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość rolną w Ninikowie, gmina Karnice. Działka położona jest zaledwie 3,5 km od morza. Grunt jest w jednym kawałku o powierzchni 4,5 ha położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 385 m² 252,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona we wsi Żelewo, gmina Stare Czarnowo, powiat Gryfiński. Działka o powierzchni 1385 m2. Przy granicy działki media: - en. elektryczna -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,06 m² 4 887,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie mieszczące się w malowniczym Trzebiatowie, niedaleko nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Nieruchomość znajduje się tylko 16 km od nowo.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27,89 m² 15 596,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

W naszej ofercie apartament z tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej, położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu przy ul. Klifowej. Zapraszamy do skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł182,20 m² 6 855,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Prezentujemy komfortowy dom wolnostojący, wzniesiony tradycyjną metodą, wybudowany z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni użytkowej 166,40 m , z garażem (15,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł48,33 m² 15 207,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- nowa niższa cena! - faktura vat 23%! - możliwość odliczenia vatu również przez osobę fizyczną! Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto. W naszej ofercie wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł46,70 m² 6 788,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie o powierzchni 46,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł554 m² 2 978,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość w prestiżowej lokalizacji zabudowaną kamienicą w samym sercu Trzebiatowa na Rynku, o powierzchni całkowitej około 544 m2 usadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

153 450 zł1 395 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni 1395 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł112,14 m² 7 579,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł144,20 m² 9 701,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:810 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 144,2 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 810 m 2. Nieruchomość ta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32,23 m² 15 203,23 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Cena do negocjacji! Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu diva spa w Kołobrzegu. Lokal umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 999 zł37,77 m² 13 237,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 37,77 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowego apartamentowca wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Kołobrzegu - osiedle Ogrody Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gumieńce, przepiękny apartament o pow.32m2 z balkonem położony na 5 piętrze w apartamentowcu z windą z 2021roku. Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie z przestronnym salonem połączonym z kuchnią, z wyjściem na 60 metrowy ogród, łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 679 m² 410,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Kołobrzeg, grzybowo 1679m2 Nr działki: 81/30 Lokalizacja: skrzyżowanie ul. Kołobrzeskiej i Polnej Odległość od morza: ok. 900 m Na sprzedaż oferuję świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,80 m² 15 178,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament z sypialnią i garderobą o powierzchni 41,65 m2, zlokalizowany na drugim pietrze jednego z apartamentowców 'klifowa". Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Słoneczny apartament typu studio w Dziwnowie na Os. Gardenia apartamentowiec przy samej plaży w 1 linii zabudowy z garażem! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz odpoczywać lub inwestować nad jeziorem Marianowskim? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 10009 m2 (działka.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł43,82 m² 17 069,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfort I inwestycja Apartament z ogrodem - około 300 m od morza Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem i widokiem na zieleń, położony w eleganckim budynku zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

49,59 zł/m²24,60 m² 1 220 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na wynajem pomieszczenie usługowe, zlokalizowane na piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących wysokiej klasy przestrzeni biurowej.