dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 820 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 4052 m | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4052 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł122,54 m² 4 888,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

5 pokoi | 2 poziomy | 122,54 m | Barzkowice Dwa niezależne mieszkania w jednym budynku. Gotowy do zamieszkania dom pokoleniowy. Ogrzewanie centralne z pieca na drewno i węgiel. Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54,97 m² 4 002,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone na czwartym piętrze w centrum Lipian. Lokal o powierzchni użytkowej 54.97 m2 składa się z: kuchni, salonu, trzech sypialni, łazienki razem z WC, przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 365m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 4 piętrze (piętro na wyłączność), w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł106 m² 3 915,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w spokojnej dzielnicy Reska. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 082 000 zł5 410 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę w Koszalinie! Gotowy projekt na budowę 16 domów w zabudowie szeregowej w I etapie inwestycji! Projekt do wglądu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł105,10 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł26 381 m² 59,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny - Słowenkowo, 2,6381 ha | duży potencjał komercyjny Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Słowenkowo (gmina Sławoborze) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł101,50 m² 7 733,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny w Zieleniewie! Jeśli zależy Ci na: jasnych, dobrze doświetlonych wnętrzach Własnym ogrodzie idealnym do odpoczynku Spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 55,13 m , zlokalizowany na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. Norwida 5 w Międzyzdrojach. Nieruchomość oferuje dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 90 m2 położony na działce o obszarze 647m2. Na powierzchnię domu składają się: parter: 3 pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł77,24 m² 12 027,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z garażem, w nowym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta, nie możesz przejść obojętnie obok tej.

Szczegóły ogłoszenia

94 185 zł819 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane na Sprzedaż z wz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych działek budowlanych w Chojnie przy ul.Fiołkowej ( przy ul.Wiosenna/Owocowa) Działka 188/1.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 090 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1090m2 - Chałupy, gm. Świeszyno. Teren w kształcie prostokąta, równy i płaski, o przybliżonych wymiarach 40m x 27m (szer. x dł.).

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł34 400 m² 43,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w odległości około 10 km od Połczyna - Zdroju. Nieruchomość o powierzchni 34400 m2. Działka rolna jest o klasie gruntu rv, rvi, psv. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł139 m² 9 712,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Nowo wybudowany parterowy dom na sprzedaż w najlepszej lokalizacji w Koszalinie! Rokosowo zaprasza! Nowy parterowy budynek o powierzchni użytkowej 139m2, o nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w o powierzchni 9900m2 z linią brzegową w miejscowości Zarańsko gm. Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł50,40 m² 10 515,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, 3 pokoje, balkon/taras, VI piętro. Tylko u Nas! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest kwotą brutto. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia o powierzchni ok 41,7 m2 świetnie zlokalizowanego -w samym centrum Szczecina Rozkład pomieszczeń Na powierzchni 41,7 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,30 m² 20 420,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 33,3 m2 w strefie portowej Kołobrzegu | 100 m od plaży | Balkon z widokiem na kanał portowy Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł480 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy Ośrodek Wypoczynkowy w Gąskach - gmina Mielno! Nieruchomość stanowiąca własność o powierzchni działki 2000m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,64 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,95 m² 14 075,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Idealny pod wynajem jak i do zamieszkania apartament znajdujący się na osiedlu z basenem i siłownią. W pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbana i gotowa do wprowadzenia bezczynszowa kawalerka o pow. 30m2 w Lubieszynie. Na ścianach gładzie. Wyposażona w część mebli. Parter w niskim bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Wyzwolenia 55; - całkowity koszt wynajmu: 2 243,93.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28,03 m² 11 737,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

28,03 m | balkon | 1 piętro | winda | os. Perseusza Na sprzedaż świeżo wyremontowana kawalerka położona w Stargardzie na nowoczesnym osiedlu Perseusza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż W gąskach gm. Mielno powierzchnia działki - 1200 m2 Bardzo dobre położenie, cicha i spokojna okolica, 1000m w linii prostej do morza, dojazd drogą ok. 1200m do morza.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł99,70 m² 2 597,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z niezależnym wejściem w kamienicy - Śródmieście Darłowa! Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji? Oto niepowtarzalna nieruchomość w sercu Darłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja, na sprzedaż i nieruchomość niezabudowana o powierzchni 3000m2 w Płocinie koło Wolina, z pięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Działka w kształcie zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Adres: ul. Wkrzańska 12, trzebież Powierzchnia użytkowa: 109,27 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. 183/1, o pow.0,0939 m2 Cena: 23 zł Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka kawalerka z widokiem na Odrę - ul. Heyki Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Heyki. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł124,80 m² 8 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie 3-4 pokojowe! Na sprzedaż dom położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Koszalina-Rokosowo. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 104 m² 497,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Warzymicach, miejscowości położonej zaledwie 7 km od centrum Szczecina. Nieruchomość o powierzchni 1104 m2 jest położona przy ul. Diamentowej. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena 59 za m2 netto. do czynszu dochodzi podatek (stawka.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 000 zł2 231,80 m² 1 017,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 m²

Wyjątkowy Kompleks Hotelowy Podewils Zamek z Duszą Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą inwestycyjną zabytkowym zespołem zamkowo-parkowym z kompleksem hotelowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł127,20 m² 7 617,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Odkryj swój przestronny dom w nowym projekcie deweloperskim w Gryficach z Peonify! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, łączącego nowoczesność, komfort i spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł37,88 m² 18 189,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Międzyzdroje, lokal (w księdze wpisany jako użytkowy typu apartamentowego) o powierzchni 37,88m2 położony 50m od promenady i zejścia na plażę. Salon z aneksem kuchennym, osobna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij