dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 814 ogłoszeń

1 400 000 zł237 m² 5 907,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Na sprzedaż dom 237 m przy granicy Natury 2000 (puszczy Bukowej) z układem pomieszczeń składającym się z 5 pokoi, 2 łazienek oraz oddzielnej kuchni. W bryle budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy państwu nowe mieszkanie z 2024 r. Nieruchomość położona na 6 piętrze w budynku z windą. Piękne widoki to niewątpliwy atut tego mieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 058 m² 132,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy nową atrakcyjną ofertę działki pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Czepino. Atrakcyjna działka budowlana blisko lasu na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 75m2. Lokal może pełnić funkcję zarówno gastronomiczną, biurową jak i z przeznaczeniem na gabinety lekarskie. Na parterze znajduje się sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł878 m² 1 879,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Kolobrzegu z gotowym projektem budowlanym i wz. Wz wydane na budowę budynku mieszkalno-usługowo-handlowego. pow.działek 878 mpow.projektowanej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,58 m² 11 598,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Jedności Narodowej. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja: idealne miejsce w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

W ogłoszeniu wykorzystano wizualizacje przedstawiające przykładową aranżację wnętrz. Mają one charakter poglądowy i nie stanowią wyposażenia nieruchomości. Grafika przedstawiająca widok za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w miejscowości Pogorzelica. Nieruchomość o powierzchni 665 m2 leży w kompleksie działek z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, które.

Szczegóły ogłoszenia

627 900 zł1 794 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki znajdującej się w doległości ok. 900 m od morza w Dziwnowie. Działka (nr 213 na mapie) zlokalizowana na nadmorskiej wyspie Wolin, pomiędzy droga.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 377 m² 79,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż dużą i funkcjonalną działkę pod zabudowę o powierzchni 2377 m2, położoną w malowniczej części Nawodnej, z pięknym widokiem na naturę, dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,73 m² 10 968,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Gryfice, 63,73 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone w nowoczesnym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 205 zł42,15 m² 14 548,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata! Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,79 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Świetna oferta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza. Nieruchomość położona w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 31 m2, położonego w prestiżowej inwestycji Wiedeński Park. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł29,50 m² 15 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulny apartament w nadmorskiej miejscowości - Międzywodzie o łącznej o powierzchni 29,5m2, który składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wschodni apartament Z balkonem | dune resort | mielno Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni blisko 47 m , obejmujący przestronny salon z nowoczesnym aneksem kuchennym, przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 002 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Mścicach przy ul. Tulipanowej w miejscowości graniczącej z miastem Koszalin. Nieruchomość o powierzchni 1002 m2, zlokalizowana na prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł91,15 m² 9 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ciekawy projekt budynku, przemyślany i ergonomiczny rozkład pomieszczeń, wysoki standard deweloperskiego wykończenia oraz dobra lokalizacja w parze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł446 m² 6 051,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Wyjątkowa okazja inwestycyjna: dom do remontu na Pogodnie w Szczecinie Odkryj potencjał Pogodna zielonej perły Szczecina! Pogodno to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

75,54 zł/m²28 m² 2 115 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu handlowo-usługowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 28 m2 (kształt prostokąta), zlokalizowany w ścisłym Centrum Koszalin, w pasażu Handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł110,13 m² 6 178,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Szukasz budynku bezczynszowego, w nowoczesnej architekturze, gotowego do indywidualnej aranżacji? Zapraszamy, już gotowe szeregi czekają na ciebie! zapraszamy do zapozaniania się Z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38,32 m² 13 569,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne i wygodne mieszkanie na osiedlu Mazowiecka Park w Kołobrzegu. Aranżacja prezentowanego mieszkania to doskonały przykład połączenia nowoczesnej elegancji z ciepłem naturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł130 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący, trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 130 m 2 znajdujący się na działce o powierzchni 2700 m 2 , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 999 zł132 m² 5 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości w zachodniopomorskim Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i urokliwej miejscowości, oddalonej: -.

Szczegóły ogłoszenia

199 020 zł1 284 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1284 m2 położona w Maszewie. Działka posiada aktualne warunki zabudowy: - dom jednorodzinny z garażem - parterowy z poddaszem użytkowym - pow zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzone i gustowne mieszkanie zlokalizowane przy Ulicy Grunwaldzkiej 45 w Świnoujściu. Lokal usytuowany jest na I piętrze i posiada bardzo duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł58,18 m² 13 200,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Cisewie. Działka leży częściowo na terenie mieszkaniowym, a częściowo na terenie przeznaczonym pod rolnictwo. Możliwość uzyskania Warunków Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł58,91 m² 4 074,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W centrum miasta. Szczecinek, plac wolności. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 58,91m2, położony na II piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 321 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1321 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 900 zł71,55 m² 6 134,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:148 m²

Budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 438.900zł brutto z podatkiem VAT. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ostatni szereg w budynku Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu blisko przyrody? Mamy dla Ciebie atrakcyjną działkę z własnymi drzewkami ,blisko lasu i niedaleko Zalewu Szczecińskiego. Dojazd do morza( Międzyzdroje )samochodem tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł98,49 m² 8 731,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w Blue Real Estate mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,4 m2. w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 rok Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Działka z warunkami zabudowy Łaniewo, gm. Goleniów Marzysz o domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Szczecina, goleniowa i nad Bałtyk? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł212,39 m² 6 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Szczecinie Wielgowo - w sąsiedztwie lasu. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o pow. 1327 m2, z domem rekreacyjnym, zwierzynek, gmina Węgorzyno, cena - 110.000,00 zł. Przedmiotem oferty sprzedaży jest przestronna działka o pow. 1327 m2, (w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 514 m² 89,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w Gryficach w obrębie Borzyszewo. Nieruchomość o powierzchni 1514 m2, w kształcie prostokąta. Dla działki zostały wydane warunki.