dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

390 000 zł93 m² 4 180,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy dom w stanie surowym otwartym na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w okolicy Goleniowa. Dom z wg projektu santia bis. Powierzchnia użytkowa domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł71 m² 11 018,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Panoramicznej, usytuowane na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą. Lokal o ekspozycji południowo-zachodniej, dzięki czemu jest jasny i ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

509 000 zł69 m² 7 366,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Wałcz,zachodniopomorskie

169 000 zł31 m² 5 377,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem 31,43 m | parter | niskie koszty utrzymania Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji w dobrej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

492 800 zł44 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 44 m2 z tarasem (8m2). Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Stargardu! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone, słoneczne pomieszczenia - Mieszkanie w topowej, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 675 000 zł68 m² 24 596,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dzisna

Dzisna,zachodniopomorskie

330 000 zł12 000 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta. Na sprzedaż działka o powierzchni 12 000 m2, z pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona w Dzisnej, w gminie Przybiernów, 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł37 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe spółdzielcze mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 37,4 m , położone na 4 piętrze w wysokim, zadbanym bloku na Drzetowie otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

378 873 zł27 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko W angel estate! monte cassino apartments apartamenty inwestycyjne w samym centrum Świnoujścia Monte Cassino Apartments to nowoczesna inwestycja położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszwin

Kruszwin,zachodniopomorskie

134 820 zł749 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki nad Jeziorem Myśliborskim (z wydanymi warunkami zabudowy) w miejscowości Kruszwin. Podana cena jest kwotą brutto! Możliwy zwrot 23% vat. Ten zakup wybór stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł24 m² 7 682,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym odświeżeniu - Szczecinek ul. E. Plater. Powierzchnia: 24,08 m2 Piętro: 3/4 Układ pomieszczeń:. pokój o pow. ok. 15 m2;. przedpokój o pow. ok. 2,5 m2;. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbakan

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem zlokalizowane na parterze niskiego budynku mieszkalnego na strzeżonym, ogrodzonym, monitorowanym osiedlu Barbakan z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł43 m² 18 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarożyca

Szczecin,zachodniopomorskie

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 190 000 zł4 204 m² 283,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! 4204 m2 działka inwestycyjna działka inwestycyjna 4204 m2! Do sprzedania - Dwie Działki położone obok siebie: a. Działka 2128 m2 (nr działki 872/68) w pełni uzbrojona z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warowna

Stargard,zachodniopomorskie

899 000 zł118 m² 7 647,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 98,48 m2, położony w doskonałej lokalizacji - przy ul. Warownej w Stargardzie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Piastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł64 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe, usytuowane w kameralnym, niskim budynku. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Różana

Koszalin,zachodniopomorskie

515 000 zł174 m² 2 962,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż lub wynajem lokal usytuowany na 1 piętrze w budynku usługowym przy ul. Różanej 1 w Koszalinie. Uwaga, możliwy zakup na 2, 3 raty! Lokal o powierzchni 173,85m2, wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

656 000 zł43 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Montwiłła

Szczecin,zachodniopomorskie

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł145 m² 4 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej, położona w cichej i spokojnej części Goleniowa, zaledwie 10 minut spacerem od dworca kolejowego. Lokalizacja łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszalin,zachodniopomorskie

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, świetna lokalizacja - ksm "na Skarpie", loggia, piwnica - wynajem Nieruchomość o powierzchni 41,00 m2, usytuowana na parterze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 040 000 zł40 m² 25 691,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kołobrzeg Towarowa 14, nadmorskie Tarasy każdy ten adres zna. To gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najmocniejszych lokalizacji w Kołobrzegu - miejscu, które pracuje na siebie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45 m2 położone na I piętrze bloku w ścisłym centrum Stargardu do wynajęcia,. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym (przejściowy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

320 000 zł44 m² 7 200,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 60 m2. Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne i kameralne mieszkania z balkonem , o powierzchni użytkowej 59,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbowa

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł78 m² 11 541,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77,89 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w sąsiedztwie Jasnych Błoni. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

777 401 zł54 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

670 000 zł43 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

450 000 zł961 m² 468,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo ładną działkę zlokalizowaną na wyspie Karsibór. Nieruchomość gruntowa posiada regularne kształty i jej wymiar to ok. 26m szerokości i 36 metrów długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czermnica

Czermnica,zachodniopomorskie

265 000 zł101 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Oferuję Państwu ofertę zakupu parteru domu dwurodzinnego w Czermnicy, bliskiej okolicy Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,70 m2, na tę powierzchnię składają się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarszewo

Jarszewo,zachodniopomorskie

950 000 zł114 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 735 m²

Dom blisko morza, w ciszy, w otoczeniu zieleni, z bardzo dużą działką 5735 m2 okolice Kamienia Pomorskiego Jeśli marzysz o życiu blisko Bałtyku, ale bez wakacyjnego tłoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł27 m² 10 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,79 m , położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pomorzany -> Szczecin, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

713 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Apartament w Międzyzdrojach 150 metrów od morza Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,71 m , położony w prestiżowej lokalizacji Międzyzdrojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwycięstwa

Kołczewo,zachodniopomorskie

356 580 zł849 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 67 urokliwych działek budowlanych na osiedlu ekologicznym przy polu golfowym w Kołczewie, obok Wolina. Cena dotyczy działki nr 67 na mapce - 849m2 x 420 zł/m2 = 356 580 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czechyń

Czechyń,zachodniopomorskie

598 770 zł39 918 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3,9918 ha, położona w miejscowości Czechyń z bezpośrednim dostępem do rzeki, idealna pod inwestycję. Nieruchomość oznaczona numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł54 m² 11 898,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To mieszkanie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przemyślany układ, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

795 000 zł61 m² 12 969 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuje gotowe do zamieszkania mieszkanie bardzo jasne o powierzchni 61,3 m z wysokiej jakości wykończeniem. Wnętrza urządzone są w stylu skandynawskim, z jasnymi ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł30 m² 16 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament o powierzchni 30,22 m na pięknym, zamkniętym osiedlu w Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z windą, oddanym do.