dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

5 500 zł320 m² 17,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa zlokalizowana w okolicach Przecławia. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym w pobliżu granicy z Niemcami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Steklno

Steklno,zachodniopomorskie

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Oferta sprzedaży wymarzonego domu w malowniczej miejscowości Steklno Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży komfortowego domu w urokliwej miejscowości Steklno, położonej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 100 m2, pow. całkowitej ok. 110 m2 położone na wysokim parterze kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w ścisłym centrum Szczecina, zlokalizowanym na rogu ulic Jagiellońskiej i Śląskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Rezydencka

Grzepnica,zachodniopomorskie

1 880 000 zł8 552 m² 219,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest działka rolno-budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy. Działka gruntu o powierzchni 8552 m2 usytuowana jest dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Mikołaja Kopernika

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze bloku na Os. Kopernika do wynajęcia. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, holu i łazienki z wc. Pow. użytkowa 46 m.kw. Lokal czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisełka

Wisełka,zachodniopomorskie

199 000 zł4 800 m² 43,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4800 m2 w cichej i spokojnej miejscowości Ładzin. Dla działki wydane są warunki zabudowy pozwalające na budowę 4 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Koszalin,zachodniopomorskie

249 000 zł36 m² 6 851,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!idealna inwestycja na wynajem Ciepłe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w centrum miasta. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe- możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pierwszej Brygady

Stargard,zachodniopomorskie

749 000 zł99 m² 7 598,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,57 m2, położone w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Pierwszej Brygady w Stargardzie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Black Perl! Mieszkanie ma powierzchnię 53 m i zachwyca funkcjonalnym układem. Po wejściu wita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Niechorze,zachodniopomorskie

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budynku, położone w ścisłym centrum Niechorza, zaledwie 150 metrów od plaży. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Parsęcko

Parsęcko,zachodniopomorskie

82 000 zł807 m² 101,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W parsęcku. Działka budowlana numer 189/7 o obszarze 807m2 położona w miejscowości Parsęcko, w gminie Szczecinek, ok. 4 km od Szczecinka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna, jasna kawalerka w centrum miasta z balkonem. Centrum idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki: sklepy, restauracje, uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koszalińska

Mścice,zachodniopomorskie

549 000 zł83 m² 6 628,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szukasz miejsca blisko morza, ale bez parawanów, tłumów i hałasu? Ta nieruchomość w Mścicach to idealny kompromis kilka minut do Mielna, a na co dzień cisza, spokój i własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szmaragdowa

Skwierzynka,zachodniopomorskie

269 000 zł980 m² 274,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie prywatne Na sprzedaż działka budowlana 980m w spokojnej okolicy w Skwierzynce, gm. Sianów Działka na obrzeżach Koszalina ( osiedle domków jednorodzinnych ), w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Heleny! Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

543 950 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49.45 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Boczna

Zieleniewo,zachodniopomorskie

239 000 zł1 152 m² 207,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka - zieleniewo k. Stargardu/ Jez. Miediwie - wydane wz Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną położona w Zieleniewie (gm. Kobylanka), zaledwie 840 m w linii prostej od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł57 m² 9 043,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (57,39m2) znajdujące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąpieliskowa

Szczecin,zachodniopomorskie

8 500 zł245 m² 34,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Do wynajęcia duży komfortowy dom o powierzchni 245m2 na osiedlu Głębokie Na parterze: salon z kuchnią, jadalnią, dodatkowym pokojem z kominkiem wyjściem na taras, toaleta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

130 196 zł1 076 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Przybiernowie w kameralnej lokalizacji pośród nowej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd asfaltową i dalej drogą wykonaną z kostki betonowej z chodnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł48 m² 9 964,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok Starego Miasta. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w jednej z najbardziej cenionych, zielonych i spokojnych dzielnic Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikana

Szczecin,zachodniopomorskie

819 000 zł67 m² 12 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,19 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecin Warszewo. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

1 228 770 zł72 m² 16 972 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy Apartament, 72m2, 3 pokoje, basen i taras widokowy. 999000 zł netto! Komfortowy, w pełni wyposażony Apartament z dwiema osobnymi sypialniami w nowoczesnym budynku Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: gryfino, osiedle Południe Rodzaj mieszkania: 3 pokoje Stan: umeblowane, słoneczne z balkonem Szczegóły: mieszkanie składa się z trzech pokoi, co czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biesiekierz

Biesiekierz,zachodniopomorskie

1 150 000 zł560 m² 2 053,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. 10 km od Koszalina. Doskonała lokalizacja oraz warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

299 000 zł90 m² 3 335,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:528 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjne piętro domu położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Grzędzice. Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 44,85 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł48 m² 9 964,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze niskiego budynku w Centrum. Na powierzchnie 48,07 m2 składają się: -salon z wyjściem na balkon; -sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość jest usytuowana pomiędzy Parkiem Żeromskiego a Centrum Handlowym Galaxy. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Świnoujście,zachodniopomorskie

605 000 zł40 m² 15 049,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

445 000 zł53 m² 8 348,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Okazja! Atrakcyjna cena! 2-pokojowe mieszkanie 53,3 m - spokojne osiedle, przy ul. Koniecpolskiego. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu Ogrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

1 280 000 zł135 m² 9 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompleks 6 domków letniskowych w Gąskach - tylko 600 m od morza! Oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w nadmorskiej miejscowości Gąski - zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Mielno,zachodniopomorskie

357 000 zł24 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

ul. Stanisława Maczka 34, mielno- holiday Apartaments hotel 3* Tu nie kupujesz 24,5 m . Kupujesz styl życia i gotowy model zarabiania. 5. piętro z widokiem na morze, a także 100m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię 59,31 m2 składa się: - salon z duzym aneksem kuchennym - 2 sypialnie - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł36 m² 9 792,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 35,64 m2 znajdujące się na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2024 roku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 30,73m2; -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szczecińska

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 450 000 zł7 891 m² 183,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks trzech sąsiadujących działek położonych w samym centrum miejscowości Kobylanka (powiat stargardzki), w bardzo dobrej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

472 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku wybudowanego w 2018 roku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świnoujście,zachodniopomorskie

430 000 zł33 m² 13 194,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 32,6 m , położona w Świnoujściu przy ul. Ignacego Paderewskiego. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińszczaków

Wałcz,zachodniopomorskie

299 000 zł103 m² 3 394,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 103.11m2 zlokalizowany w Wałczu przy ul. Kilińszczaków. Świetna lokalizacja, praktycznie centrum Wałcza! Z budynku roztacza się piękny widok Jezioro.