dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł48 m² 10 927,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

48,5 m w samym sercu Kołobrzeg Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie: gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

999 000 zł9 990 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren położony w Stobnie przy głównej drodze asfaltowej Będargowo-Dołuje w pobliżu przejazdu kolejowego. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych każda o powierzchni 4994 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

711 984 zł68 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Prezentowane mieszkanie o powierzchni 68,46 m , które zapewni Państwu komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pok. z miejscem w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu sgi Garden House ul. Szczecińska 30 Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone do zamieszkania położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

359 001 zł51 m² 7 104,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Bliska odległość do placu Kościuszki zapewnia doskonały dojazd w każde miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł35 m² 9 965,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka z dużym balkonem Skarbimierzyce, okolice Szczecina Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m , zlokalizowana w Skarbimierzycach, w budynku z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42 zł/m²111 m² 4 662 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 111 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z trzech, dużych (3x37 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

639 000 zł37 m² 17 354,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o własnym apartamencie nad Bałtykiem? Oto wyjątkowa oferta! Przedstawiamy luksusowy, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 36,82 m , wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży ładne 4-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze niskiego bloku z cegły na osiedlu Arkońskim. Mieszkanie ma powierzchnię 69,79m2 i składa się z: - salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

889 000 zł20 200 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż nieruchomość gruntową rolną niezabudowaną składającą się z dwóch działek, położoną w malowniczej wsi Siemczyno w odległości ok. 6 km na zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł39 m² 8 255,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje w centrum Szczecina | 38 m | do remontu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,64 m , położone w centrum Szczecin. Lokal znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

60 zł/m²91 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Super miejsce na Twój interes w doskonałej lokalizacji! Nowoczesny i przestronny lokal o pow. 90,8 m2 położony jest na parterze apartamentowca (osiedle Centrum) z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42 zł/m²16 m² 693 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 16,5 m2 zlokalizowana na 2 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokój biurowy wykończony w wysokim standardzie ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł48 m² 10 286,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż słoneczne i ciepłe 3 pokojowe Spółdzielcze Własnościowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina - Pogodnie, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

69,33 zł/m²19 m² 1 345 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokoj biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy o powierzchni całkowitej 80 m2 zlokalizowany 2,5 km od Kamienia Pomorski. Bardzo dobra oferta z uwagi na lokalizację na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Świnoujście,zachodniopomorskie

828 799 zł58 m² 14 267,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Przewidywany czas oddania inwestycji do użytku do druga połowa 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna

Bezrzecze,zachodniopomorskie

844 000 zł72 m² 11 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowo wykończone mieszkanie położone w atrakcyjnej części Bezrzecza, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, a dodatkowym dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wapnica

Wapnica,zachodniopomorskie

115 000 zł60 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:389 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony w centralnej części wsi Wapnica (gmina Suchań, powiat Stargardzki). Dom o powierzchni użytkowej około 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 303,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 63,3 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

585 500 zł30 m² 19 516,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klimatyzowany apartament Z dużym tarasem 100 metrów od plaży Szukasz apartamentu nad morzem, który łączy prestiżową lokalizację tuż przy plaży z możliwością bezobsługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł327 m² 24,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do wynajęcia wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom nadaje się na zakwaterowanie pracowników (do 30 osób) - jest zgoda właściciela na wynajem dla firm. Dwie duże wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Armii Krajowej

Koszalin,zachodniopomorskie

132 540 zł22 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ścisłe centrum, miejsce doskonale zlokalizowane z każdą częścią Koszalina. Parking, parter, wejście od ulicy.Lokal o powierzchni 22,09 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

69,29 zł/m²18 m² 1 275 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,08 m , położone na II piętrze przy ul. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Osiedle Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

519 000 zł85 m² 6 105,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 5 pokojowe (85 m2) z balkonem znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stargard,zachodniopomorskie

354 516 zł44 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne osiedle smart city | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie płacisz prowizji kupujesz W tej samej cenie co U dewelopera brak podatku pcc 2% | pamiętaj | Bezpłatna analiza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

418 000 zł42 m² 9 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie - Szczecin, pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone w dzielnicy Pomorzany w Szczecinie, w niskim bloku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł55 m² 11 238,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (55,08m2) z Loggią znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

249 000 zł27 m² 9 137,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasna kawalerka w centrum Gryfina - Plac Barnima Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27,25 m , położona na drugim piętrze w zadbanym i ocieplonym budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

430 000 zł25 m² 17 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek letniskowy na działce budowlanej, uzbrojonej o powierzchni 1000m2. Poza domkiem na działce znajdują się dwa drewniane domki gospodarcze. Na podłącza (kanalizację, instalacje wodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Żółkiewskiego w Szczecinie. To doskonały wybór dla osób poszukujących harmonii między miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42 zł/m²36 m² 1 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

305 000 zł50 m² 6 051,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szczecinek, ul. Budowlanych - 2 pokoje | 1 piętro | loggia Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50,40 m2, położony na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł118 m² 6 378,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Oferuję przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy z 1910 roku w ścisłym Centrum miasta. Na powierzchnię 117,58 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Trzechel

Trzechel,zachodniopomorskie

53 000 zł21 200 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka nr 56 o powierzchni 2,1200 ha grunt sklasyfikowany jako R - grunty orne : rv 1,66 ha, psv 0,38 ha, w 0,08 ha obszar natura 2000 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

70 zł/m²40 m² 2 786 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 39,8 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł96 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta najmu nowoczesnego mieszkania z ogródkiem, prywatnym garażem i miejscem parkingowym Poszukujesz przestronnego i komfortowego miejsca do życia dla siebie i rodziny? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

261 268 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sławoborze

Sławoborze,zachodniopomorskie

890 000 zł284 m² 3 137,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 867 m²

Są miejsca, które trudno opisać zwykłymi słowami. bo to nie jest tylko dom. To przestrzeń, która daje spokój, oddech i poczucie, że jesteś u siebie. Wyobraź sobie poranki z kawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 120 m2.