dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawki

Żórawki,zachodniopomorskie

620 000 zł86 m² 7 175,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom z warsztatem | Okolice Gryfina | cena podlega negocjacji Na sprzedaż dom w Żórawkach pod Gryfinem - po generalnym remoncie, z poddaszem do adaptacji oraz dużym, ogrzewanym warsztatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

291 456 zł30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na III -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Gościno,zachodniopomorskie

1 159 000 zł150 m² 7 747,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Dom w Gościnie 15 km od Kołobrzegu | 149,6 m | działka 1397 m | 2014 Są domy, które ładnie wyglądają i są takie, które od pierwszego kroku działają kojąco. Tu architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

55 000 zł525 m² 104,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rekreacyjna położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Działka usytuowana w kompleksie 4 działek - bliskość rzeki dziwnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarych Szeregów

Stargard,zachodniopomorskie

417 324 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Griffin house to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myślibórz,zachodniopomorskie

229 000 zł49 m² 4 658,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe - Myślibórz, i piętro, doskonała lokalizacja Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie spółdzielczo-własnościowe 47m2, 8 piętro, 2 windy, piwnica że 3 ustawne pokoje, można od razu zamieszkać ewentualnie odmalować wg gustu. Piękne widoki. Blisko centrum, wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Barlinek,zachodniopomorskie

349 000 zł58 m² 5 980,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (58,36 m2) z osobną kuchnią oraz z balkonem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

295 000 zł875 m² 337,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 875 m2 położona w Łunowie, części miasta Świnoujście, stanowiącej część Osiedla Przytór-Łunowo; dawnej wsi na wyspie Wolin (półwysep Przytorski), położona 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

287 232 zł30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z Loggią w bloku z windą. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 635 zł43 m² 10 672,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest narożne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

349 248 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

687 148 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Chociwel,zachodniopomorskie

450 000 zł99 m² 4 525,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe położone w miejscowości Chociwel. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację Nieruchomość o powierzchni 83,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

645 000 zł76 m² 8 494,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego na sprzedaż, znajdującego się w samym centrum Szczecina Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe -prawo do lokalu z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 804 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

959 000 zł72 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sea&lake | między morzem A jeziorem | mielno Lokal o powierzchni 72,43 m2, na którą składa się przestronny pokój dzienny, dwie sypialnie, przedpokój, łazienka oraz funkcjonalny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 804 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

330 000 zł66 m² 4 996,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2, położone w spokojnej części Myśliborza, w bliskim sąsiedztwie jeziora i plaży. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 100 000 zł1 932 m² 569,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1932 m2, zlokalizowanej w prestiżowej dzielnicy jaką jest Mierzyn, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł50 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy Szczecina, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 50,21 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lubieszyn,zachodniopomorskie

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie znajdujące się na parterze. Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie mieści się w Niemczech - Bagemühl zaledwie 30minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Noskowo

Noskowo,zachodniopomorskie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Rezerwacja ,witam serdecznie,sprzedam dom w cenie mieszkania, położony na działce o powierzchni 1440m2 w miejscowości Noskowo powiat sławieński,nieruchomość postawiona z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

482 484 zł39 m² 12 403 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 38,91 m2, w samym centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wolin,zachodniopomorskie

1 890 000 zł315 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż dwa zadbane domy o łącznej powierzchni ok. 315 m , położone na działce 684 m w spokojnej części Wolina, niedaleko plaży i nowoczesnej mariny. To doskonała propozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warzymice,zachodniopomorskie

585 000 zł43 m² 13 569,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest nowocześnie urządzony apartament położony w atrakcyjnej lokalizacji w Warzymicach. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się sklepy, punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

299 999 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z pięknym widokiem w pierwszej linii od rzeki Dziwnej, z warunkami zabudowy na dom rekreacyjny. Oddalona od morza 3km. Powierzchnia -1000m2 możliwość zakupu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

16 128 zł576 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 576 m (24 m x 24 m). Obiekt posiada wysokość 5,5 m oraz bramę wjazdową o wymiarach 5,90 m szerokości i 4,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trentowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

796 200 zł40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację przestronnego apartamentu, położonego na 1. piętrze z oknami wychodzącymi na wschód. Na 39,8 m2 składa się jeden duży pokój, z wydzieloną strefą do spania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem w cenie 630.000 zł w apartamentowcu z windą! Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

655 000 zł116 m² 5 646,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na szczecińskich Gumieńcach przy ulicy Ku Słońcu. To propozycja dla osób, które szukają domu z funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

230 000 zł39 m² 5 846,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wałcz, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 39,34 m , położone w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Frezjowa

Dobra,zachodniopomorskie

1 049 000 zł133 m² 7 858,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego zlokalizowanego wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej na zadbanym osiedlu w Dobrej z dostępem do wszystkich mediów. Dojazd pod posesję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 z balkonem!, zlokalizowane na Warszewie przy ulicy Rostockiej. Mieszkanie składa się z Salonu z Balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

678 000 zł85 m² 7 999,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /5,70m2/ położone na II-gim piętrze nowoczesnego budynku z 2016r. na Warszewie. Powierzchnia mieszkania 84,76m2. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 000 zł323 m² 4 635,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 749 m²

Dom w Mścicach - Twój dom z całkowicie darmowa energią! Przestrzeń, elegancja i komfort- tylko 4km od morza! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji w Mścicach, gmina Będzino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

659 900 zł62 m² 10 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,49 m , zlokalizowane przy ul. Duńskiej -warszewo. Przedstawiamy jasne i komfortowe mieszkanie. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł37 m² 11 246,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Spółdzielcze - Własnościowe Prawo do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki przerobionej na dwa pokoje o powierzchni 36,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

348 672 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²45 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem | 45 m | wysokie sklepienia | miejsce parkingowe w cenie Ważne - lokal jest aktualnie w trakcie wykańczania, dzięki czemu przyszły najemca otrzyma świeżo przygotowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

395 000 zł73 m² 5 403,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Koszalin duże mieszkanie 3 pokojowe w budynku z cegły. Duża obniżka ceny! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 73,10m2, na 3 piętrze. Wystawa okienna dwustronna: pół.-zach. oraz płd.-wsch.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij