dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 830 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł90 m² 6 002,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w samym sercu Szczecina! Mieszkanie jest gratką dla osób ceniących sobie piękne miejsca, kamienice. Pozostawiono tu wiele oryginalnych akcentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku w dzielnicy Pomorzany przy ul. 9 maja. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

469 300 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

627 000 zł78 m² 7 999,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m , zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Szczecin,zachodniopomorskie

607 800 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przerwy-Tetmajera

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł108 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentację klimatycznego mieszkania w kameralnym -3 lokalowym budynku na Pogodnie. Mieszkanie przestronne z dużym holem, kuchnią z jadalnią z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieży Polskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

289 900 zł31 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m , zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

1 499 999 zł149 m² 10 042,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Na sprzedaż polecam nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem zimowym w miejscowości Bobolin. Nieruchomość z roku 2021 o powierzchni 149.37m2 (użytkowej 131.37m2) w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

650 000 zł1 491 m² 435,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej pow. 1491 m2, w nadmorskiej miejscowości Mielno ul. Wakacyjna. Atrakcyjna lokalizacja na terenie osiedla obiektów mieszkalno- pensjonatowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

368 000 zł922 m² 399,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mierzynie o powierzchni 922 m2, w kształcie prostokąta o szerokości ok. 34 m i długości ok. 27 m, wjazd od strony południowej lub zachodniej. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogucino

Bogucino,zachodniopomorskie

4 850 000 zł393 m² 12 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:29 230 m²

Lokalizacja: bogucino i Obroty (gmina Kołobrzeg): dwie graniczące ze sobą wioski siedliskowe z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, z dobrym dojazdem do Kołobrzegu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł39 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Możliwość zakupu dla osób spoza ue! Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Załęże

Załęże,zachodniopomorskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych nad Jeziorem Sitno we wsi Załęże, gmina Kozielice, powiat pyrzycki. Działki zlokalizowane w drugiej linii zabudowy od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

179 000 €1 118 m² 160,18 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nie została jeszcze oczyszczona z zarośli, co daje możliwość przyszłemu właścicielowi zagospodarowania terenu według własnych upodobań. Okolica: w sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł54 m² 9 760,15 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji na os. Zawadzkiego. Mieszkanie o powierzchni 54,2 m jest w dobrym standardzie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowniczych

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł44 m² 7 953,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Chcemy zaproponować Tobie ciekawą ofertę funkcjonalnego i wyremontowanego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m , usytuowane na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

115 000 zł23 m² 4 986,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,06 m2, położona na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Białuń, w gminie Goleniów. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł55 m² 10 263,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w prawobrzeżnej części Szczecina - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu kompleks działek budowlanych w niesamowitej lokalizacji. Do centrum Stargardu 5 minut. Powierzchnia wszystkich działek to 10000m2. Działki są w fazie podziału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł64 m² 9 816,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie w wyjątkowej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest lokal na wynajem o powierzchni 38 m2 znajdujący się na parterze przy alei Wojska Polskiego 56. Lokal składa się z: - sala sprzedaży - 18.8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł34 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Loft | Po remoncie | Wysokie sufity | Prywatność | Zamknięte osiedle | Niski czynsz | Centrum Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania typu loft, położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł118 m² 7 033,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Stobno - Mieszkanie z ogródkiem w domu 4-rodzinnym. Mieszkanie II-Poziomowe, które może pełnić funkcję 2 odrębnych mieszkań. Mieszkanie 5-pokojowe z przestronny salonem z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł104 m² 4 807,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie 104 m z balkonem w sercu Szczecina idealne do własnej aranżacji lub inwestycji Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białuń

Białuń,zachodniopomorskie

469 000 zł3 003 m² 156,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3003m2 do zabudowy - Białuń obok Goleniowa! Oferta sprzedaży dużej działki 3003m2 w kształcie prostokąta ok 93m x 33m. Zlokalizowana w miejscowości Białuń ul.Wiśniowa obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Będzinko

Będzinko,zachodniopomorskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu świetną propozycję zakupu kompleksu działek położonych w malowniczej miejscowości Będzinko, gmina Będzino, powiat koszalińskim. Oddalone ok. 2 kilometry w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł71 m² 8 775,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stobno - Mieszkanie z ogródkiem w domu 4-rodzinnym. Mieszkanie 3-pokojowe z przestronny salonem z oknami wystawionymi na 2 strony świata. Z salonu oraz 1 sypialni wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszewska

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 270 000 zł154 m² 8 250,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Link do filmu Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu. Wokół niska zabudowa. Jednostanowiskowy garaż w bryle budynku, na podjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Karwowo

Karwowo,zachodniopomorskie

385 000 zł2 326 m² 165,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 2236mkw zlokalizowanej we wsi Karwowo, gmina Kołbaskowo, powiat policki, województwo zachodniopomorskie. Wieś zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł76 m² 9 208,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo ładny, funkcjonalny, nowoczesny segment z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie. Położony w cichej częsci dzielnicy Bukowo.Na powierzchnię 76.02 m2 l składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł89 m² 6 742,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ul. Jagiellońska 77 - 2 piętro Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe o pow. 88,84 m2 położone w kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ogrodowa

Sianów,zachodniopomorskie

76 755 zł903 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks 6 działek zlokalizowanych przy ul. Ogrodowej. Powierzchnia działek 903 - 922m2. Działki powstały w wyniku podziału działki macierzystej, dla której została wydana Decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m , położone w bardzo atrakcyjnej części Świnoujścia z doskonałym układem pomieszczeń, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

309 000 zł1 420 m² 217,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z linią brzegową Jeziora Raduń. Tylko 3 min drogi do Choszczna. Miejscowość Smoleń. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: uchwała nr XXXV/286/2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwocka

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin Dąbie ul. Otwocka 19 - Mieszkanie do remontu 5 min do Zalewu Szczecińskiego - Spokojna okolica Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 3 piętrze w budynku po termomodernizacji, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Parlino

Parlino,zachodniopomorskie

154 000 zł2 000 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki w I-wszej linii brzegowej Jeziora Parlińskiego w otulinie lasów i pól. Sąsiednie działki zabudowane są domami rekreacyjnymi i całorocznymi 15 Km od Stargardu, 35 Km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 400 000 zł8 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przepięknie położona na wzniesieniu z widokiem na las i tereny zielone w sąsiedztwie nowego osiedla domów jednorodzinnych. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł33 m² 16 202,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32.65 m usytuowane na 2 piętrze 6 piętrowej odrestaurowanej kamienicy w sercu Szczecina. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł53 m² 6 547,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,30 m2, położone na IV piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

449 000 zł60 m² 7 473,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż - 3 pokoje z balkonem o powierzchni 60,08 m 2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego 54 w Policach. Ogrzewanie i ciepła woda.