dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 269 000 zł119 m² 10 663,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wyjątkowy dom W szeregu nowoczesność, wysoki standard, gotowy do zamieszkania Cena: 1 269 000 zł Powierzchnia użytkowa: 96,59 m + poddasze 22,82 m (łącznie 119,41 m ) Działka: 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej cenie i wybornej lokalizacji - Szczecin Centrum - ulica Ks. Bogusława X- mieszkanie w ocieplonej kamienicy z ładną elewacją na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

385 000 zł61 m² 6 290,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Stargardzie, na osiedlu Zachód **szczegóły nieruchomości:* * - Powierzchnia: 61,20 m - Lokal usytuowany na 1. piętrze - Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dolsk

Dolsk,zachodniopomorskie

68 000 zł1 023 m² 66,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Sprzedajemy 6 działek budowlanych, położonych zaledwie 300 m od jeziora i tuż przy lesie. To idealne miejsce na wymarzone domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

685 000 zł56 m² 12 132,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem na osiedlu Patio Verde, ul. Łukasińskiego. Zamieszkaj wśród zieleni na nowoczesnym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

1 890 000 zł442 m² 4 276,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 231 m²

Wyjątkowy obiekt inwestycyjny nad jeziorem barlineckim 0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

159 000 zł538 m² 295,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są ustawne działki budowlane o powierzchni 528m2, 538m2 położone w cichej części Wrzosowa zaledwie 3 km od morza. Działki będą uzbrojone w prąd oraz wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

15 000 000 zł14 788 m² 1 014,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży lub wynajmu: nowoczesny teren usługowo-produkcyjno-magazynowy (mpzp: D.M.3002.U,P) o powierzchni 14 788 m , położony w strategicznym miejscu blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł37 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Wojska Polskiego 107 w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swojska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 400 zł77 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe (77,3 m2) z balkonem (ok. 9 m2) i ogródkiem (ok. 50m2) znajdujące się na parterze niskiego 2 piętrowego budynku przy ulicy Swojskiej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyki

Koszalin,zachodniopomorskie

2 200 zł48 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia: mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze na ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 713 280 zł725 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 725,12 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warowna

Stargard,zachodniopomorskie

899 000 zł98 m² 9 128,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowa cena świąteczno-noworoczna - tylko do końca lutego 2026. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 98,48 m2, położony w doskonałej lokalizacji - przy ul. Warownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

1 149 000 zł147 m² 7 821,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży nowoczesnego apartamentu O powierzchni użytkowej 146,9m2, położonego W przecławiu na ostatnim piętrze Z dużym tarasem oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł46 m² 8 971,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 2 pokoje przy Parku Kasprowicza Idealne na start lub pod inwestycję! Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

732 750 zł49 m² 14 923,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Białogard,zachodniopomorskie

270 000 zł55 m² 4 948,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Białogardzie - parter, 54,56 m2 Oferuję jasne i zadbane mieszkanie położone w Białogardzie przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje przy Jasnych Błoniach | cisza, zieleń, potencjał | ul. Herbowa Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze niskiego, ceglanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piastowska

Chociwel,zachodniopomorskie

280 000 zł2 019 m² 138,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2019 m (20,199 ara) położona w Chociwlu, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu lasu oraz jeziora. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Dąbiu Oferujemy do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł58 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej części Szczecina, przy ul. Kaszubskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

439 000 zł65 m² 6 784,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Stargardzie Osiedle Horyzont! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowoczesnym osiedlu Horyzont w Stargardzie! Dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

755 000 zł3 974 m² 189,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

6 działek uzbrojonych i ogrodzonych. Woda, prąd i 5 X szambo. Teren obięty mpzp pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnie od 528 m2 do 710 m2. Około 3,5 km do Dziwnówka. Do dziełek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

260 000 zł87 m² 2 974,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Lipianach idealne miejsce na Twój biznes! Szukasz atrakcyjnej lokalizacji, która przyciągnie klientów i zapewni rozwój Twojej działalności? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pełki

Karlino,zachodniopomorskie

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo atrakcyjna cena! Lokal usługowy w Karlinie, z ogromnym potencjałem produkcyjnym. Oferta dla inwestora szukającego tanich powierzcni magazynowych lub produkcyjnych, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł65 m² 5 372,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży nieruchomości jest 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze niskiego budynku wielorodzinnego w Stargardzie w okolicach Starego Miasta w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikat | Luksusowy apartamentowiec Pogodno Park, kameralny cichy budynek blisko nato, uczelni i centrum prestiż, cisza, zieleń, 1-2 garaże Nowoczesny, cichy, przestronny i pełen światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Kalisz Pomorski,zachodniopomorskie

650 000 zł750 m² 866,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 2400m2, na której posadowiony jest 5 kondygnacyjny Młyn o powierzchni użytkowej 750m2, który powstał na przełomie XIX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lędzin

Lędzin,zachodniopomorskie

94 950 zł633 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lędzin- miejscowość wypoczynkowa położona w północno- zachodniej Polsce, powiecie gryfickim, gminie Karnice, przy drodze wojewódzkiej nr 102 i nr 110, w odległości od morza - około 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł66 m² 6 475,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 66 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1106 m . Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 800 000 zł350 m² 13 714,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipiańska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam mieszkanie w Pyrzycach o powierzchni 115 m2 zajmujące cały parter domu dwurodzinnego. 3 sypialnie, kuchnia z jadalnią, salon, łazienka, przedpokój, spiżarnia, 2 garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Żołnierza Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30 m | Ścisłe centrum | Przy ch Kaskada | Piękny widok Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona w samym sercu miasta bezpośrednio przy Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł132 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom wolnostojący o wyjątkowej, oryginalnej bryle , położony na działce o powierzchni 269 m . Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pliszki

Rzęskowo,zachodniopomorskie

520 650 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapowiedź inwestycji. W Rzeskowie powstaje nowy kompleks lokali mieszklanych. Budowa ruszyła. W ofercie sprzedazy będą: -lokale ok 59m2 na parterze z ogrodem 80 m2 wydzielonym ogrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ińsko,zachodniopomorskie

210 000 zł41 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zainwestuj, zarabiaj i wypoczywaj! Atrakcyjny lokal mieszkalny w Ińsku, w pobliżu czystego Jeziora Ińsko, w sercu Ińskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuśnierzy

Stargard,zachodniopomorskie

269 000 zł38 m² 7 073,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,03 m2 położone na 3,5/4 piętrze w niskim budynku wielorodzinnym w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

259 000 zł62 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena - 259 000 zł! mieszkanie 3-pokojowe - osiedle zachód, szczecinek, ul. Karlińska. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,60 m2, położone na IV piętrze w bloku na Osiedlu Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 109 000 zł161 m² 6 898,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż: energooszczędny dom wolnostojący w Konikowie ul. Konika Polnego Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z wbudowanym garażem przeznaczony dla 4-o osobowej.