dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Niezapominajki

Mierzyn,zachodniopomorskie

309 000 zł1 374 m² 224,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnej cenie położona w Mierzynie w okolicy os. "Pod Lipami". Na sąsiedniej działce wybudowany dom. Media (gaz, woda, energia elektryczna) w odległości 80 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gleźnowo

Gleźnowo,zachodniopomorskie

162 450 zł1 083 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Glęźnowie - blisko Jeziora Bukowo i Bałtyku! woda I prąd W drodze. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek budowlanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

585 000 zł55 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą mieszkania z garażem na sprzedaż w Goleniowie. Mieszkanie o powierzchni 54,90 m2, na które składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Stargard,zachodniopomorskie

665 000 zł77 m² 8 591,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Stargardu, które zostało funkcjonalnie podzielone na dwa niezależne lokale. Pierwotnie było to mieszkanie trzypokojowe, obecnie: - mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stołeczna

Stołeczna,zachodniopomorskie

145 000 zł39 m² 3 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na parterze w kameralnym, 8-rodzinnym bloku w miejscowości Stołeczna. Idealne do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka na os. Kaliny położona na 4 piętrze ocieplonego budynku z windą. Składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Police,zachodniopomorskie

795 000 zł83 m² 9 547,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowe Dwupoziomowe Mieszkanie w Prestiżowej Dzielnicy Polic Twój Nowy Dom! Szukasz idealnego miejsca do życia, które połączy komfort, spokój i bliskość do najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

289 000 zł38 m² 7 575,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: stargard, stare Miasto - bezpośrednie sąsiedztwo Parku Chrobrego Powierzchnia: 38,15 m2 Liczba pokoi: 2 Szukasz nieruchomości z duszą`, która łączy historyczny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

315 000 zł48 m² 6 592,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem. Grand Finanse && Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

550 000 zł63 m² 8 672,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Pyrzyckim w Stargardzie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Załom,zachodniopomorskie

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na parterze w zadbanym budynku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

32 100 zł3 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 50.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jęczydół

Jęczydół,zachodniopomorskie

1 759 000 zł285 m² 6 161,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo pięknego domu, zlokalizowanego pod samym lasem w miejscowości Jęczydół Dom wybudowany w 2019 r. na działce o powierzchni 1124.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Herberta

Gryfino,zachodniopomorskie

750 000 zł111 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w topowej lokalizacji Gryfina Na sprzedaż przestronne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

1 850 zł33 m² 56,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, rozkładowe, po generalnym remoncie mieszkanie 2 pokojowe na IV piętrze przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomośc doskonale zlokalizowana, w okolicy pełna infrastruktura, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Zawadzkiego. Lokal idealny dla pary lub singla, ceniących wygodę i dobrą lokalizację. Układ mieszkania: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

75 000 zł17 m² 4 491,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny garaż o powierzchni 16,7 m2 położony na osiedlu Kopernika w Stargardzie. Przybliżone wymiary 509 x 282 cm. Wysokość od 215 do 240 cm. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Dziwnów,zachodniopomorskie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 43 m + piwnica 5 m | 80 m od morza | Dziwnów ścisłe centrum Super cena bo do totalnej rozpierduchy - wkładasz 80 tyś i masz mieszkanie warte w tym miejscu prawie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł36 m² 10 193,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. 36.2 m2, z przynależnymi pomieszczeniami, pełniącymi rolę sypialni i garderoby. Mieszkanie położone jest na piątym pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieżyn

Nieżyn,zachodniopomorskie

690 000 zł198 m² 3 488,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Nowy dom o powierzchni użytkowej 110,46 m2 na parterze i 87,31 m2 na poddaszu, razem 197,77 m2. Nowy bezczynszowy dom jednorodzinny w podkołobrzeskiej miejscowości Nieżyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 796 000 zł140 m² 12 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż absolutna perełka w topowej lokalizacji Pogodna: - ul. Przybyszewskiego, przy pl. Ojca Jakuba Wujka - bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe na parterze domu dwurodzinnego - 140,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

700 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9. Nieruchomość: powierzchnia 10,5 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł87 m² 5 644,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie oryginalnie 3 pokojowe (każdy pokój był po 20 m2)zostało przerobione na 6 pokojowe z pokojami o powierzchni po ok. 10 m2, położone w centrum miasta, blisko przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

529 900 zł46 m² 11 564,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o łącznej powierzchni (45,82m2), położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku ocieplony po termomodenizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czepino

Czepino,zachodniopomorskie

137 000 zł1 059 m² 129,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1059 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona w malowniczej okolicy Czepina, zaledwie 4 km od Gryfina i 20 km od Szczecina. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 000 zł230 m² 39,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

**zachwycająca Willa z Luksusowymi Udogodnieniami na Wynajem** Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej willi o powierzchni 230m , usytuowanej w malowniczej okolicy Mierzyna. Ta ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

609 000 zł106 m² 5 745,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w doskonałej lokalizacji w Pyrzycach! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Braku skośnych sufitów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lubczyna

Lubczyna,zachodniopomorskie

157 608 zł1 584 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj sobie dom na zgłoszenie! Szybka procedura uzyskania zgody na budowę. Działka w Lubczynie nad Jeziorem Dąbie. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko wody i mariny (z pierwszego piętra widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Węgorzewska

Sianów,zachodniopomorskie

129 000 zł1 306 m² 98,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja okolicznościowa - Zmiana ceny ze 139 000 zł na 129 000 zł do połowy stycznia 2026. Działka budowlana - Sianów, ul. Węgorzewska Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Zastań,zachodniopomorskie

155 000 zł500 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w miejscowości Zastań. Działka o powierzchni 500m2 położona jest w pobliżu jeziora Koprowo, w województwie Zachodniopomorskim w powiecie kamieńskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gleźnowo

Gleźnowo,zachodniopomorskie

124 950 zł833 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Glęźnowie - blisko Jeziora Bukowo i Bałtyku! woda I prąd W drodze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek budowlanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemocze

Przemocze,zachodniopomorskie

499 000 zł516 m² 966,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Oferta na sprzedaż! Oferujemy Państwu, zabytkowy obiekt dawnej Mleczarni zlokalizowany w miejscowości Przemocze, gm Maszewo, woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

60 000 zł19 300 m² 3,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działki rolnej położonej w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski. oznaczonej nr. ewidencyjnym 279/1 Działki posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł59 m² 10 762,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferuję przytulne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina na Niebuszewie. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo wyposażony i umeblowany pokój z aneksem kuchennym i łazienką, położony przy al. Piastów (pl. Kościuszki). Mieszkanie po remoncie kapitalnym, o wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł35 m² 10 114 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lokal niemieszkalny na sprzedaż lub wynajem z miejscem parkingowym na podwórzu z bramą na pilota. Jest możliwość zmiany przeznaczenia na lokal mieszkalny. Obecnie jest to lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

1 400 zł37 m² 38,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umowa najmu okazjonalnego! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,50 m2 położone w Koszalinie przy ul. Nowowiejskiego. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

30 000 zł4 m² 7 159,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja dla mieszkańców i inwestorów w Hanza Tower. Oferujemy komórkę lokatorską w nowoczesnym wieżowcu mieszkalno-usługowym w centrum Szczecina (al. Wyzwolenia) Powierzchnia 4,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stepnica

Stepnica,zachodniopomorskie

470 000 zł86 m² 5 454,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 86,16 m2 usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego. Z możliwością przekształcenia w studio fotograficzne (duży potencjał -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Koszalin,zachodniopomorskie

1 400 zł36 m² 38,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Koszalin - ul. Mieszka I-godo wynajęcia nieumeblowane, czyściutkie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 36,44m2 z aneksem kuchennym, usytuowane na parterze budynku. Atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

372 000 zł49 m² 7 551,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie na IV piętrze ładnej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową położoną w rejonie ulic Niemcewicza i Długosza. Powierzchnia.