dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkiszowa

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł61 m² 6 539,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja świąteczna! nowa niższa cena! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 61,01 m2, położony w Koszalinie przy ul. Orkiszowej. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

249 000 zł36 m² 6 959,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł47 m² 10 115,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! rezerwacja! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,45 m , znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego bloku położonego przy ulicy Szafera. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł33 m² 10 371 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowa i wygodna kawalerka w nowym budynku przy ul. Potulickiej w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze i ma 33,44 m , a dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

4 200 zł59 m² 71,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na pięknym osiedlu Botanica w Skarbimierzycach. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stargardzka

Goleniów,zachodniopomorskie

3 300 zł78 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze budynku wolnostojącego z lat 80-tych. Do dyspozycji właściciela ok. 150m2 działki, garaż wolnostojący oraz pomieszczenie gospodarcze. Dom bez czynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Grzybowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 100 000 zł677 m² 1 624,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka inwestycyjna 16/15 hale magazyny Grzybowo koło Kołobrzegu działka wewnętrzna dojazd służebność notarialna przez działkę 16/16 część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Żelewo,zachodniopomorskie

349 000 zł1 385 m² 251,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Żelewie przy ul. Ogrodowej. 60m do jeziora Miedwie drogą gminną. Działka budowlana w pełni uzbrojona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Na Wzgórzu

Bielkowo,zachodniopomorskie

169 999 zł904 m² 188,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Bielkowie gmina Kobylanka z wydanymi warunkami zabudowy, prąd doprowadzony, woda z sieci przy samej działce w drodze wewnętrznej, wydane warunki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na Odzieżowej w samym sercu Szczecina Zapraszam do poznania niezwykle atrakcyjnej nieruchomości położonej w ścisłym centrum Szczecina w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

469 999 zł90 m² 5 248,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,55 m2, położone na 2. piętrze frontowej części zadbanej kamienicy w samym sercu Szczecina - przy ul. Ściegiennego 56. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł55 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane do 31stycznia 2026 r. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone w polskim wieżowcu przy ul. Santockiej (przy Lidlu). Mieszkanie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł62 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m , położone przy al. Wyzwolenia w Szczecinie, w budynku z windą , wybudowanym w 2010 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł112 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem śliczne, wykończone w wysokim standardzie 5 pokojowe mieszkanie w budynku z 1998 roku i miejscem postojowym na zamykanym terenie.Zamontowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

835 000 zł48 m² 17 512,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bardzo poszukiwana i atrakcyjna lokalizacja. Blisko Zamek Książąt Pomorskich, filharmonia, teatry, restauracje, kawiarnie, podzamcze, a jednocześnie cicha, kameralna ulica Mariacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł59 m² 11 691,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Szczecin,zachodniopomorskie

798 390 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny! 3 pokoje | 59,14 m | 1. Piętro | nowe budownictwo 2024 | najemcy | balkon | cena: 13 500 zł/m Powierzchnia: 59,14 m Rok budowy: 2024 Piętro: 1 (w nowoczesnym budynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

498 988 zł101 m² 4 939,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu, który od razu może zacząć pracować na Twój biznes? Lokal L36 to 101 m funkcjonalnej przestrzeni w prestiżowej, zabytkowej kamienicy w sercu Koszalina. Gotowy pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł48 m² 62,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Warszewie | Duży Garaż | Balkon | 1-piętro! Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu o wysokim standardzie, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 zł29 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 29 m , zlokalizowaną na Niebuszewie przy ul. Dubois. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

519 000 zł65 m² 8 034,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze czteropiętrowego budynku w centrum Kołobrzegu położone 2,2 km od morza! Ten lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bartoszewo

Bartoszewo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł380 m² 3 945,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 379 m²

Duża nieruchomość gruntowa z zabudowaniami. kształt działki nieregularny. Bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w dużej części pokryte lasem. W pobliżu malownicze jeziorko. Bartoszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

740 000 zł187 m² 3 957,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy lesie przestrzeń, spokój i wygoda Os. Rokosowo Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom z garażem i przestronnym tarasem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Police,zachodniopomorskie

50 zł/m²52 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum miasta idealny dla Twojego biznesu! Oferujemy Państwu funkcjonalny i świetnie położony lokal użytkowy do wynajęcia, zlokalizowany w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

2 400 000 zł1 553 m² 1 545,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętego Ducha

Szczecin,zachodniopomorskie

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność nietuzinkowa oferta sprzedaży mieszkania Z garażem I widokiem na odrę. Mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji - szczecin centrum - ul. Świętego ducha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł80 m² 11 116,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego na Gumieńcach! Najważniejsze parametry: 80 m2 4 pokojeogród od strony dziedzińca (nie od parkingu)duża łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

358 600 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł17 m² 6 971,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 500 zł57 m² 43,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i miejscem parkingowym za szlabanem na długoterminowy wynajem nad morzem w Grzybowie k/kołobrzegu! Znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł69 m² 11 594,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas Oferuję na sprzedaż atrakcyjny apartament położony na Warszewie na Osiedlu panoramika. Budynek: - nowoczesna architektura - wydany do użytkowania w 2014r. - szybkobieżne windy -.