dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina - idealne dla singla, pary lub pod wynajem! Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

670 000 zł46 m² 14 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- - - podana cena jest ceną brutto i po 60 dniach od zakupu każdy może dostać zwrot podatku 23% vat , odzyskujesz ponad 150 tys. zł - - - Szukasz apartamentu, który od razu robi efekt "wow"? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowego mieszkania położonego W przecławiu Nowa kawalerka z aneksem sypialnianym | 30 m | Taras 10 m | Nowy budynek 2025 z windą Do wynajęcia jasna, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

650 000 zł4 694 m² 138,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o łącznej pow. 0,4694 ha w Stargardzie informacje podstawowe: powierzchnia: 4694 Kształt działki: prostokątny Wygląd działki: pusta Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Świnoujście,zachodniopomorskie

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja W naszej ofercie prezentujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na podwyższonym parterze w nowoczesnym budynku z 2015 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasztelańska

Stargard,zachodniopomorskie

1 500 zł24 m² 53,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji dla najemcy Do wynajęcia od 15.01.2026r., komfortowe 1 pokojowe mieszkanie w Stargardzie przy ul. Kasztelańskiej 2 na Starówce. Miejsca parkingowe przy budynku. Cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

68,29 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem. Jedyne takie miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Fitness Clubu z basenem (w pobliżu Park Kasprowicza, jasne Błonia i Urząd Miasta). Niewielkim nakładem środków można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł78 m² 9 578,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie za ch Ster | 4 pokoje | Cisza i zieleń Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78,2 m użytkowej (103 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Czarnowo

Stare Czarnowo,zachodniopomorskie

209 000 zł2 051 m² 101,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka dla nabywcy, który chce mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do Centrum dużego miasta - Szczecina (24 km). Samochodem dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Mieszka I

Koszalin,zachodniopomorskie

19,33 zł/m²150 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia od właściciela Hala o powierzchni 150 m2, koszalin Mieszka I 30 - posadzka przemysłowa, niepylna - wysokość ściany bocznej w najniższym punkcie 5,50m - brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

6 215 097 zł668 m² 9 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dobrze prosperujący obiekt hotelarsko-gastronomiczny. Motel ** skategoryzowany znajduje się 2 km od nowej drogi S6 Szczecin Koszalin Gdańsk Przy znanej trasie Koszalin Mielno Kołobrzeg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Goleniów,zachodniopomorskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , na 4 piętrze : duży pokój dzienny, sypialnia / mały pokój, oddzielna kuchnia z częścią jadalną, łazienka po świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł84 m² 5 782,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w kamienicy, o pow. około 84 m2 do remontu, dzielnica śródmieście- blisko Jasnych Błoni - w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

269 000 zł49 m² 5 529,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m2 położone na II piętrze niskiej kamienicy w centrum miasta - ul. Piłsudskiego, stargard. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

989 000 zł211 m² 4 687,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:195 m²

Oferujemy na sprzedaż środkowy szeregowiec w Bezrzeczu. Dom w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojne ciche i bezpieczne miejsce, a jednocześnie około 100 metrów do komunikacji, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł60 m² 8 302,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m , zlokalizowane na 3 piętrze wysokiego budynku z windą na popularnym osiedlu Kaliny. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 160 000 zł133 m² 8 723,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie sprzedaży przestrony lokal usługowy, położony przy jednej z głównych ulic Szczecina. Wysoki, dobrze doświetlony z dużymi witrynami i wejściem z poziomu zero. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł58 m² 9 076,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż polecam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57.84 m2 w spokojnej okolicy Szczecina. W skład mieszkania wchodzi: -widna kuchnia; -salon z wyjściem na balkon; - sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy kompleks apartamentowy na Łasztowni nowa inwestycja z 2025 roku Do wynajęcia nowoczesny apartament położony w jednym z najbardziej prestiżowych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Olchowa

Koszalin,zachodniopomorskie

40 zł/m²35 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! nowa niższa cena! Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. ok. 35 m2, położony w Koszalinie przy ul. Olchowej. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

440 000 zł2 001 m² 219,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp w jednej z bocznych ulic od ulicy Granicznej, niedaleko ulicy Turkusowej położona niedaleko lasu, w otoczeniu nowych domów wolno stojących, na uboczu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 po kapitalnym remoncie, centrum Szczecina Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

777 000 zł69 m² 11 338,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 68.5 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach! Nieruchomość o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

380 248 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Barlinek,zachodniopomorskie

349 000 zł58 m² 5 980,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

***mieszkanie zarezerwowane do 23.01.2026. ***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (58,36 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliżniaczej zlokalizowany 15 km od Stargardu. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1066m2 oraz przyległa działka o pow. 874m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brązowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł36 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga: wynajem tylko dla osób posługujących się w stopniu komunikatywnym językiem polskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej kawalerki o powierzchni 35,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 564 221 zł59 m² 26 445 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie: budzisz się w apartamencie skąpanym w porannym świetle, otwierasz oczy, a przed Tobą rozpościera się bezkresny błękit Bałtyku. Delikatny szum fal wita Cię każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł60 m² 9 563,03 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), przestronne, jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze wysokiego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kropla Bałtyku

Darłowo,zachodniopomorskie

1 330 368 zł1 352 m² 984 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 29/21 o pow. 1352 m2 położona w nadmorskiej lokalizacji Darłowo Wschód, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (uchwała Nr IV/34/07 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gnieźnieńska

Koszalin,zachodniopomorskie

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia nowobudowana nowoczesna i funkcjonalna nieruchomość w atrakcyjnej części miasta, vis a vis ch Forum możliwość wynajęcia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł29 m² 55,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona na 3 piętrze w budynku z windą, na osiedlu Książąt Pomorskich. Wymagany najem okazjonalny Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Moczydło

Moczydło,zachodniopomorskie

1 316 000 zł47 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż interesująca działka budowlana o powierzchni 4,7 ha w Moczydle, 8 km od malowniczego Barlinka otoczona z trzech stron lasem. Doskonała pod inwestycję. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Konikowo,zachodniopomorskie

135 000 zł1 081 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż działka w Konikowie położona na ładnym, rozwijającym się osiedlu nowych domów jednorodzinnych! O działce: nieruchomość o pow. 1.081m2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wschodnia

Sianożęty,zachodniopomorskie

907 000 zł55 m² 16 626,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy wykończony pod klucz apartament dwupoziomowy nad morzem! Obiekt oddany do użytku w 2023 roku, całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

7 800 zł430 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta bezpośrednia od właściciela Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 430m2 wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowymi. Budynek nadaje się do prowadzenia każdej działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

2 500 000 zł956 m² 2 615,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Obiekt produkcyjno - magazynowo - biurowy z dodatkową funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 947 m2 położony w miejscowości Tanowo 10 km od Szczecina. Działka o powierzchni 1740.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzebiatowska

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona nad samą rzeką Regą, z dostępem do linii brzegowej! lokalizacja: lokalizacja: mrzeżyno ul Trzebiatowska działka 352/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stargard,zachodniopomorskie

60 000 zł36 m² 1 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce do prowadzenia biznesu. Lokal gastronomiczny o powierzchni ok 36 m2 znajduje się w samym sercu Stargardu, blisko dworca, centrum przesiadkowego, hotelu, banków, centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Obniżka Z 319 000 zł na 299 000 zł. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 52 m 2 , usytuowane na 3 piętrze w bloku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 900 zł28 m² 9 537,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa Cena! Tylko 269 900 zł brutto Na sprzedaż parterowy lokal usługowy z witryną i ogródkiem o powierzchni 12 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.