dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

719 000 zł146 m² 4 924,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w Lipniku (ok. 30 km od centrum Szczecina). Nowoczesne i wygodne lokum dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Plażowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

3 500 000 zł322 m² 10 856,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dom - pensjonat położony w Grzybowie, przy głównym wyjściu na plażę z tarasem widokowym, i linia zabudowy, 200 m od morza. Top lokalizacja, obok las, łąki, cisza i spokój od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mołstowo

Mołstowo,zachodniopomorskie

430 000 zł75 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker #nasprzedażdommołstowo Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

499 000 zł49 m² 10 267,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- - - - - obniżka ceny! 499 000 zł! - - - - - Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z loggią, położone zaledwie 150 m od plaży w ścisłym centrum Pobierowa! Ciesz się życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

810 000 zł94 m² 8 617,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom parterowy | blisko mielna Doskonale sprawdzi się zarówno jako second dom nad morzem, jak i miejsce do stałego zamieszkania. Wygodny dom parterowy, wolnostojący posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

139 000 zł39 m² 3 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Żabów, 39 m , pierwsze piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu nowego, apartamentu położonego W szczecinie przy jeziorze dąbie - inwestycja victoria apartaments, bezpośrednio przy marinie portowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w nowym budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żabów

Żabów,zachodniopomorskie

139 000 zł39 m² 3 564,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

645 000 zł82 m² 7 865,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Koralowej w Bezrzeczu jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych części aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 800 zł91 m² 63,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu z ogródkiem, zlokalizowanego przy ulicy Krakowskiej w dzielnicy Gumieńce. Apartament o powierzchni 90 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

500 000 zł1 071 m² 466,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 701/2025 Prezydenta Miasta Świnoujście z dnia 7 listopada 2025r. Prezydent miasta świnoujście Ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

398 000 zł2 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! tylko 199 zł/m2! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2000 m2 pod budowę domu jednorodzinnego. Lokalizacja: działka położona w centrum Kobylanki, dojazd utwardzoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

84,58 zł/m²26 m² 2 199 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym centrum - 26 m Oferujemy na wynajem mały, ale bardzo funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 26 m , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

4 000 zł165 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:700 m²

Warsztat produkcyjny 165m2, działka 700m2 Koszalin, szczecińska Warsztat, zakład produkcyjny o pow. 165 m2 położony przy drodze wyjazdowej z Koszalina. Budynek usytuowany jest na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

615 000 zł68 m² 9 044,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł55 m² 91,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 54,7 m z tarasem wynajem, park Kasprowicza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu o powierzchni 54,74 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

566 000 zł91 m² 6 192,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 91,4 m2, w chwili obecnej przystosowany na cele medyczne, rehabilitacyjne, masaże, kosmetyczne. Rewelacyjna wręcz idealna lokalizacja wśród zieleni w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

3 150 zł53 m² 59,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu apartamentu 2-pokojowego w budynku z 2017r, z windą. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Warszewo, w pobliżu ul. Podbórzańskiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

936 192 zł73 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zielona Przystań nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku pcc Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

185 000 zł1 167 m² 158,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną (384/7) o powierzchni 1167m2 w miejscowości skalin na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. ( jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

449 000 zł159 m² 2 825,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rzędziny k/ Buka. Dom wolnostojący - 2 połówki bliźniaka w stanie surowym otwartym. Dom wybudowany z Ytongu, strop wylewany (solidnie zbrojony), dach pokryty dachówką ceramiczną. We wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

55 zł/m²20 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na wynajem. Jedyne takie miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Fitness Clubu z basenem (w pobliżu Park Kasprowicza, jasne Błonia i Urząd Miasta). W lokalu można prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

589 000 zł32 m² 18 371,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży bezpośredniej atrakcyjny apartament widokowy o pow. 32,06 m.kw. Położony tuż przy plaży, na Xp. w znanej inwestycji nadmorskiej porta mare w Dziwnówku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rzystnowo

Rzystnowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł208 600 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Całe gospodarstwo Gmina Przybiernów Idealny grunt pod farmę pv Działki: - działka 17.72 ha - klasa ziemi : RIVa, RIVb, RV, RVI, RVIz - działka 3.14 ha - klasa ziemi: RIVa, RIVb, RVIz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

153 450 zł1 023 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rzędziny, okolice miejscowości Buk (gmina Dobra). Malowniczo położona działka o pow. 1023 m2 w kształcie prostokąta wydzielona z dużej działki - obecnie sprzedawana jako 1/4 udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 456 200 zł106 m² 13 737,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 4 pokojowe 105,21m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 1 618,694.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 10 004 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło kapitalny remont ponad rok temu, łącznie z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznej. W budynku również w ostatnich latach zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku w spokojnej części Kołobrzegu przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

673 400 zł50 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 3 pokojowe 55,87m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 726 310,00pln.