dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł43 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śródmieście. Ul. Parkowa, okolice Fabryki Wody. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 42,7 m2 z dużym balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z roku 2017. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

419 000 zł62 m² 6 784,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

11 000 zł285 m² 38,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:559 m²

Szczecin Kijewo. Dom wolnostojący wybudowany z cegły w 1993 roku. Na dachu dachówka cementowa. Na podłogach zadbany parkiet, na piętro prowadzą schody bukowe. Na poziomie parteru wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam Mieszkanie do zamieszkania od zaraz na osiedlu Platan w Świnoujsciu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

368 000 zł34 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w Śródmieściu o powierzchni 34 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Szczecin,zachodniopomorskie

358 000 zł42 m² 8 441,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, 2 pokojowe w kamienicy z balkonem na Świerczewo na ul. Karola Miarki. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i ma 42,41 m2, w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

359 500 zł45 m² 7 935,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkańa , dwa pokoje na parterze z balkonem, o powierzchni 45,3m2 w super lokalizacji gdzie w pobliżu szkoła , przedszkole , place zabaw przychodnia , sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poronińska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w atrakcyjnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość zlokalizowana na parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kredowa

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Warszewo. okolice ul. Kredowej. Dom wolnostojący, komfortowy, w pełni umeblowany do wynajęcia na minimum rok /bez zwierząt /. Do dyspozycji najemcy 160 m2 w tym na parterze domu jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Witoszyn

Witoszyn,zachodniopomorskie

249 000 zł100 m² 2 477,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego Oferuje do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie do małego remontu w Witoszynie na 1 piętrze w budynku trzy rodzinnym za cenę 249 tys. zł o powierzchni 100,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

739 000 zł88 m² 8 409,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum Szczecina w pięknie odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 87,88 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kresowa

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 000 zł500 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:864 m²

Istnieje również możliwość najmu Idealna inwestycja dla osób poszukujących atrakcyjnej propozycji biznesowej w branży edukacyjnej czy medycznej. Lokalizacja Zlokalizowana w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł39 m² 12 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 10.01.2026r. Gotowiec inwestycyjny przy pum | 2 Pokoje | Duży Balkon | Winda | Szczecin Pomorzany. Lokalizacja: szczecin, dzielnica Pomorzany / Nowe Miasto, ul. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wygodne mieszkanie w samym centrum Kołobrzegu po generalnym remoncie, gotowe za zamieszkania. Nieruchomość ta łączy w sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Darż,zachodniopomorskie

490 000 zł92 m² 5 317,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w malowniczej miejscowości Darż zaledwie 3km od Maszewa. Jeżeli cenisz sobie spokój oraz bliskość z natura ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, okolice Placu Zgody. Duże mieszkanie ok. 100 m2 zlokalizowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy. Nowa elewacja, klatka schodowa po remoncie, zadbane zielone podwórko. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Redlica

Redlica,zachodniopomorskie

345 000 zł777 m² 444,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Redlica, gmina Dobra. Działka gruntu o pow. 777 m2 w kształcie prostokąta (41x19 m), krótszym bokiem przylegająca do drogi gminnej. Wszystkie media przy działce w drodze (gaz, prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

245 000 zł933 m² 262,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka budowlana, wśród nowej zabudowy domkowej! Działka znajduje się na terenie szybko zabudowującym się, obok nowe domki jednorodzinne, działki sąsiednie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

474 000 zł48 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina przy ul. Bolesława Krzywoustego tuż obok pl. Kościuszki. Mieszkanie jasne, wysokie na 3,3 m o powierzchni 47,75 m2 z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł64 m² 9 911,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem znajdujące się na wysokim parterze niskiego ocieplonego bloku z cegły (2001r.) na os. Bukowym. Spółdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

364 000 zł42 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy przytulne i elegancko zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą na Osiedlu Zachód w Stargardzie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentynowicz

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł58 m² 9 083,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (57,8 m2) z osobną kuchnią i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

110 000 zł24 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż położony w Warzymicach na os. Tęczowe Ogrody. Garaż położony w parterze budynku mieszkalnego, posiada oświetlenie. Osiedle ogrodzone, wjazd na teren osiedla bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pieńkowo

Pieńkowo,zachodniopomorskie

419 900 zł100 m² 4 199 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym Pieńkowo, gmina Postomino. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z aktualnym pozwoleniem na budowę. Budynek o powierzchni użytkowej 97,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

708 225 zł4 047 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stobno. Działka rolna klasy VI objęta studium zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi. Działka o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Firlika

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł56 m² 50,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Szczecin, ul. Firlika Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,80 m , położone przy ul. Firlika 29/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamoyskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

969 000 zł140 m² 6 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom został wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Jest przestrzenny i komfortowy. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Kołobrzegu (obręb 16), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

305 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 32 m , położona przy ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego w Szczecinie. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze niskiego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świnoujścia. Budynek po termomodernizacji i gruntownym remoncie elewacji z dobudowanymi balkonami. Lokal posiada 34m2, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł54 m² 9 193,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 54 m2 usytuowane na wysokim parterze 10 piętrowego budynku na os. Słonecznym w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Choszczno,zachodniopomorskie

325 000 zł42 m² 7 672,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję dwu pokojowe mieszkanie położona w centrum miasta przy ul. Jagiełły 6 w Choszcznie na drugim piętrze w niskim bloku za cenę 325 tys. zł. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

889 000 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zielona Przystań nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku pcc Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

1 550 000 zł10 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stobno. Grunt o pow. około 10000 m2 podzielony na działki gruntu o powierzchni 4265 m2, 3191 m2, 3098 m2 i kolejne działki o podobnych powierzchniach przy czym działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - prestiżowe Warszewo, szczecin Szukasz funkcjonalnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

368 828 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieży Polskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

289 900 zł31 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy kawalerkę z potencjałem, zlokalizowaną na prawobrzeżnej części Szczecina - Osiedle Zdroje! Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze wysokiego bloku z lat 80-tych z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łęczyca

Łęczyca,zachodniopomorskie

1 300 000 zł95 600 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna położona we wsi Łęczyca, gmina Stara Dąbrowa, powiat Stargardzki. Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 142, bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

675 000 zł58 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż: komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,25 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł55 m² 9 062,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Pomorzany, ul. Legnicka. Mieszkanie zlokalizowane w niskim ocieplonym budynku otoczonym zielenią i licznymi miejscami parkingowymi na wysokim parterze o pow. 54,62 m2, z piwnicą 59,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Barzkowice,zachodniopomorskie

155 000 zł45 m² 3 435,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gratka dla miłośników przyrody, z dala od zgiełku miasta. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku wielolokalowego. Ciepłe i środkowe. Budynek docieplony. Na mieszkanie składa się: salon.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij