dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

22 zł/m²200 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy w doskonale skomunikowanej części Szczecina! Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia, przedsionka, oraz trzech mniejszych pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Usługowa

Stargard,zachodniopomorskie

5 200 zł519 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:799 m²

Ofertą wynajmu jest bardzo atrakcyjna hala/budynek magazynowo-usługowy położona w Stargardzie w rejonie ul. Usługowej. Budynek o powierzchni użytkowej około 520 m.kw składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sitno

Sitno,zachodniopomorskie

11 000 000 zł347 570 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Powiatu Szczecineckiego, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Parzeńsko

Parzeńsko,zachodniopomorskie

299 000 zł1 739 m² 171,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana o pow 1739 mkw położona nad jeziorem w turystyczno-rekreacyjnej wsi Parzeńsko na obszarze Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Ten rejon charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

857 000 zł105 m² 8 161,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Grzędzicach. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni ok. 500 m2. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do wynajmu nowoczesny dom dla rodziny: położony w Mierzynie w okolicy placu zabaw Mierzynianka. Oferujemy Państwu do wynajęcia niezwykle wygodny, zupełnie nowy, pierwszy raz zasiedlany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Stargard,zachodniopomorskie

353 000 zł53 m² 6 606,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe (z możliwościa wydzielenia 4 pokoju) położone na IV piętrze niskiego bloku w samym sercu Starego Miasta w Stargardzie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Żupańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

800 zł9 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Wynajmę 1-osobowy pokój dla dziewczyny w komfortowym mieszkaniu damskim. Szukam spokojnej, odpowiedzialnej i dbającej o porządek lokatorki. Idealna kandydatka to osoba, która ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

258 000 zł37 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m2, położone na I piętrze czteropiętrowego bloku. To spółdzielcze własnościowe mieszkanie co stanowi atrakcyjną opcję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysia

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł46 m² 8 172,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł167 m² 8 057,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż Dom skrajny w zabudowie szeregowej bliskie Bezrzecze! Idealny dla rodziny! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł35 m² 10 567 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży ciepłego, bardzo cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,92 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

920 zł9 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 220 zł

Do wynajęcia przytulny pokój w damskim mieszkaniu ul. Krzywoustego 53 Jeśli szukasz spokojnego i komfortowego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji, ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł518 m² 386,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Lokalizacja Świemino (do 1945 niem. Schwemmin) - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Biesiekierz. Do XVII wieku osada rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

430 890 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 850m od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000m2 znajdująca się w Wołczkowie gmina Dobra. Teren położony w okolicy lasu , plaski, prostokątny, a w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 054 000 zł71 m² 14 895,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kompleksowo urządzony apartament w wyremontowanej kamienicy przy deptaku doskonały zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. W bliskim sąsiedztwie restauracje, sklepy, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

335 000 zł28 m² 12 137,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Perełka lokalizacyjna - duża kawalerka w ścisłym centrum przy Kaskadzie i Starówce. Wyborne położenie w historycznej części miasta - przy Alei Kwiatowej, zaledwie 3 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Recz

Recz,zachodniopomorskie

380 000 zł2 448 m² 155,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlana o wymiarach 50 x 47 m. Teren jest płaski i pokryty trawą, idealny do zabudowy. W okolicy dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

49 zł/m²160 m² 7 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchnia biurowa 160 m , szczecin Kadłubka W pełni wyposażona. Ogrzewanie i media w cenie najmu. Atrakcyjna, w pełni przygotowana do pracy powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

850 zł10 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 150 zł

Mieszkanie znajduje się przy ul. Sławomira 13-14. W mieszkaniu jest 6 pokoi jednoosobowych, 2 łazienki z prysznicem i toaletą i kuchnia. W mieszkaniu nie ma właściciela! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł56 m² 12 927,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne, komfortowo wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2018 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 322 540 zł74 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina. Opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,3 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bałtycka

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł137 m² 6 581,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m , z działką o powierzchni od 277 do 321 m (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

620 000 zł37 m² 16 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o własnym apartamencie nad Bałtykiem? Oto wyjątkowa oferta! Przedstawiamy luksusowy, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 36,82 m , wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł266 m² 7 330,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przepiękny dom na sprzedaż w Wołczkowie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Wołczkowo. Ten nowoczesny obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł49 m² 12 056,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 5. piętro | ul. Santocka- modehpolmo Na sprzedaż jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m2 zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaleszczyce

Zaleszczyce,zachodniopomorskie

930 000 zł101 m² 9 207,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 036 m²

Na sprzedaż: dom z potencjałem mieszkaniowym i usługowym w Gryficach-działka 3036 m ! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Stargardzie - ul. Wyszyńskiego. Lokal o powierzchni 168 m2 umiejscowiony w kondygnacji -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stargard,zachodniopomorskie

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ciepłe, w pełni umeblowane mieszkanie idealne dla pracowników 110 m , 5 niezależnych pokoi, usytuowane w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

175 500 €34 m² 5 086,96 €/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Skorzystaj z okazji kup bez pośrednika! Od listopada sprzedaż wyłącznie przez biuro nieruchomości. Rezerwacja notarialna możliwa i wskazana. Mieszkanie w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł39 m² 10 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ~ 38,72 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pogodno -> Szczecin, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Żupańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

750 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 050 zł