dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

531 947 zł64 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum miasta! Lokalizacja: centrum miasta blisko sklepów, restauracji, komunikacji i wszystkich atrakcji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł28 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Świetna inwestycja pod wynajem! Lokalizacja Niebuszewo-Bolinko przy ul. Asnyka, w pobliżu szkół podstawowych, przedszkoli i wielu punktów handlowo - usługowych. Położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Koszalin,zachodniopomorskie

120 000 zł29 m² 4 095,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 29,30m2 na piętrze w pasażu handlowym "kaszub" przy ul. Kaszubskiej w Koszalinie. Powierzchnię użytkową stanowi 1 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł79 m² 8 746,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (78,77m2). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

381 956 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

261 268 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

293 488 zł35 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

325 692 zł39 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Stargard,zachodniopomorskie

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z ładnym widokiem w ustronnym miejscu na stargardzkiej Starówce. Powierzchnia użytkowa 46,02 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 800 zł129 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w zielonej części Mierzyna niedaleko Szczecina. Nieruchomość o powierzchni niemal 130 m2, znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

456 720 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne I gotowe do nabycia Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 249 000 zł128 m² 9 757,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: pół bliźniaka z potencjałem na Pogodnie idealna przestrzeń do życia i pracy. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

689 000 zł145 m² 4 751,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko W angel estate! kupujący nie płaci pcc Domy Lipnik wyjątkowa inwestycja w zielonej oazie spokoju Oferujemy ostatni wolny dom w II etapie inwestycji, jedyny z dwoma garażami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na I piętrze wieżowca .Budynek został wyposażony w nową windę oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

428 830 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września / października 2025r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł30 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w Hanza Tower Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania w prestiżowym Hanza Tower, usytuowanym na 20. piętrze, oferującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Połczyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

608 000 zł81 m² 7 548,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wspaniały stylowy domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczony malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, pól i łąk. Prezentujemy dom w rejonie ul.Połczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 200 000 zł168 m² 18 991,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Prezentujemy Państwu ofertę nowego, funkcjonalnego domu jednorodzinnego na osiedlu Lęborskim w północno-wschodniej części Kołobrzegu. Lokalizacja domu jest idealna dla tych, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

565 000 zł42 m² 13 353,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem - idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość i wygodę! Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł60 m² 9 157,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m , położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta! W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

331 751 zł40 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

319 232 zł37 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

53,85 zł/m²130 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wydzierżawienia w centrum miasta lokal użytkowy dwupoziomowy przy ul. Boh.Warszawy 43 po sklepie RTV AGD MAX ELEKTRO. Na parterze jest sala sprzedaży (ok 50 m2),biuro,wc oraz garaż jako magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł47 m² 12 339,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,6m2 na 2 piętrze budynku wielorodzinnego z windą z 2012r. na warszewie/podbórz. Mieszkanie w standardzie bardzo dobrym (do odświeżenia ściany).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

423 555 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł66 m² 8 579,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie praktycznie w centrum miasta ,położone na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z cegły z 2000 roku. Lokal rozkładowy, każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m z przestronnym balkonem 12 m , położone w spokojnej, uzdrowiskowej dzielnicy w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

3 700 zł99 m² 37,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w centrum Szczecina, w super lokalizacji. Mieszkanie posiada dwa osobne pokoje oraz dwa pokoje przechodnie. Pokoje są duże. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

500 000 zł1 963 m² 254,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży unikatowej działki położonej W bezpośrednim sąsiedztwie lasu - zagospodarowane osiedle Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1963m2 - tylko 219 zł/m2 Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

331 751 zł40 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

579 900 zł54 m² 10 738,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Na powierzchnię 54m2 składają się 3 rozkładowe pokoje. Salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Dębno,zachodniopomorskie

1 675 000 zł250 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 250 m kw. plus garaż dwustanowiskowy w odrębnym budynku i wiata ogrodowa na działce 0,5 hektara. Cena - 1 675 000 zł, cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

605 485 zł73 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

555 220 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września / października 2025r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

625 580 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego apartamentu, w nowej inwestycji w Międzyzdrojach. Do dyspozycji strefa relaksu min. sauna na dachu inwestycji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Dąbrowa

Stara Dąbrowa,zachodniopomorskie

92 000 zł1 530 m² 60,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 1532 m.kw. położona w samym sercu Starej Dąbrowy. Działka o nieregularnym kształcie przypominającym trójkąt o płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

442 900 zł37 m² 12 058,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne i stylowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie usytuowane na 2. piętrze kamienicy, zlokalizowane w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

316 738 zł37 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025