dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 830 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy ul. Stanisława Noakowskiego w centrum Szczecina, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

980 000 zł148 m² 6 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 930 m²

Na sprzedaż wyjątkowa i prestiżowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Trzebiele, zaledwie 5 kilometrów od rynku staromiejskiego w Białogardzie. Ten komfortowy dom to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słowiański

Świnoujście,zachodniopomorskie

399 000 zł31 m² 12 809 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone w wyremontowanej kamienicy w centrum Świnoujścia, przy placu Słowiańskim. Nieruchomość, wcześniej funkcjonująca jako kawalerka, została przedzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 499 000 zł600 m² 2 498,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krakowska

Pobierowo,zachodniopomorskie

858 000 zł47 m² 18 139,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*ul. Krakowska 1, obiekt położony w pierwszej linii zabudowy od plaży, zejście na plażę minutka pieszo. *apartament położony na I piętrze, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konikowo,zachodniopomorskie

799 000 zł145 m² 5 510,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż dom wolnostojący w Konikowie z poddaszem użytkowym ok. 145 m ! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Lotników Morskich

Darłowo,zachodniopomorskie

399 000 zł6 218 m² 64,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę na cele rekreacyjne 6218m2 w Darłowie przy ul. Lotników Morskich gmina Darłowo powiat sławieński woj. zachodniopomorskie Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł42 m² 43 342,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartamentowiec Natural Solaris, bezpośrednio przy wydmach i piaszczystej plaży. Położony w Darłówku - nadmorskim osiedlu miasta Darłowo. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący położony w buk, dobra (szczecińska) o pow. 149 m2 na działce 650 m2 zaledwie 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m , położonego w malowniczej okolicy Przystań Pomorzany. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Drawsko

Stare Drawsko,zachodniopomorskie

899 000 zł460 m² 1 954,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:4 674 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 039 900 zł130 m² 7 999,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Zarabiaj 8 tysięcy miesięcznie już teraz! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 950 000 zł1 334 m² 1 461,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowo korzystna oferta! Całoroczny Ośrodek wypoczynkowy z basenem i jacuzzi w bornym sulinowie. Ośrodek wypoczynkowy położony jest w przepięknej miejscowości Borne Sulinowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł44 m² 11 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej dzielnicy Pogodno. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 54 m | Prawobrzeże | 1. piętro | Piwnica | Parking Na sprzedaż komfortowe, bardzo ciepłe, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł73 m² 3 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zakupu wyjątkowego domku całorocznego o powierzchni ok. 73m , położonego zaledwie 50 metrów od brzegu rzeki, z przepięknym widokiem. Domek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł2 766 m² 108,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki budowlane w Szczecinie w otulinie lasu. Działki budowlane Z wydanym pozwoleniem na budowę. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 4 działek każda z osobnym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł2 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka budowlano-usługowa w Kijewku - 2000 m Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2 000 m , zlokalizowaną w spokojnej, zielonej okolicy Kijewka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

293 000 zł27 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem oferty jest kawalerka na sprzedaż zlokalizowana w wyremontowanej kamienicy znajdującej się na dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

437 000 zł59 m² 7 381,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze przy ulicy Gryfitów. Mieszkanie położone jest przy jednej z głównych ulic Kamienia Pomorskiego. Składa się z trzech osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Całoroczny, letniskowy dom nad morzem w zabudowie bliźniaczej. Dom całkowicie wykończony i położony na zamkniętym osiedlu. Powierzchnia domu wynosi 68m2 a działka ma 305mkw. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł37 m² 10 628,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,6 m | Szczecin Pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m zlokalizowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł63 m² 10 285,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 80-tych z windą przy ul. Romera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

6 200 zł150 m² 41,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w północnej części Szczecina na Bukowie, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, blisko ul. Ogrodniczej. Dom z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

725 000 zł108 m² 6 718,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mega okazja w samym Sercu Miasta Szczecin! Położone w doskonałej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 107m2, idealnie nadające się na Inwestycję lub podzielenie na pokoje pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

28,17 zł/m²73 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy atrakcyjny lokal na wynajem, znajdujący się w budynku jednorodzinnym, w zachodniej części miasta, w dzielnicy Gumieńce. Lokal dwupoziomowy, o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , wykończone w wysokim standardzie i świeżo po remoncie, zlokalizowane na parterze. Atuty nieruchomości: przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł36 m² 17 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - mieszkanie z widokiem na Odrę, łasztownia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł46 m² 8,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Inwestycja. 1 piętro, 2 pokoje, 46m2, balkon. Centrum. Własnościowe, 2 - pokojowe - 46,25m2 usytuowane na 1 piętrze w centrum miasta, w jednej z bocznych arterii, z dostępem do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

544 680 zł3 026 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z aktualną Decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej (oczywiście można zrealizować budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 900 000 zł1 350 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesna inwestycja deweloperska w Świnoujściu działka z projektem i pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: świnoujście, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starogrodzka

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

328 000 zł120 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem i garażem w Drawsku Pomorskim, bez pośredników i bez prowizji! Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Starogrodzkiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Koszalin,zachodniopomorskie

210 000 zł37 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, 37 m2, winda, przylesie, koszalin Mieszkanie 37 m2, 2 pokoje, 7 piętro, vis-a-vis Politechniki Koszalińskiej, osiedle Przylesie, koszalin. Mieszkanie do remontu. Pierwotny układ lokalu to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cukrowa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł97 m² 5 144,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w budynku o ciekawej willowej architekturze przy ul.Cukrowej w Szczecinie. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrzę domu i tylko 1 sąsiad na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł35 m² 8 316,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na drugim piętrze niskiego bloku z cegły przy ul. Zakopiańskiej w dzielnicy Niebuszewo. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

698 470 zł58 m² 12 011,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,15 m2 z dużym ogródkiem o pow. około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecamy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na nowo wybudowanym osiedlu w Gryfinie. Lokalizacja gwarantuję ciszę, spokój, a zarazem bezpośredni dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

102,80 zł/m²11 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem. Jedyne takie miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Fitness Clubu z basenem (w pobliżu Park Kasprowicza, jasne Błonia i Urząd Miasta). Lokal z dostępem do ujęcia wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rycerza Przybora

Pyrzyce,zachodniopomorskie

105 000 zł2 000 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2005 m2 położona w kameralnym miejscu przy ul. Rycerza Przybora w Pyrzycach. Teren ogrodzony, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

875 000 zł61 m² 14 360,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga- w przypadku kontaktu proszę zostawić sms- oddzwonię. Tą nieruchość sprzedaję bez pośredników. Jest to oferta prywatna. Budynek ma 4 mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 60,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł45 m² 9 872,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Oliwkowym! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -salon z wyjściem na ogródek , -sypialnia , -kuchnia , -łazienka , -duży przestronny.