dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 826 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

67 595 zł4 444 m² 15,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

444 000 zł46 m² 9 629,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. Ok. 46 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy w centrum miasta Szczecin. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł31 m² 10 423,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu na sprzedaż sporą kawalerkę o pow. ok. 30 m2 usytuowaną na 2 piętrze niskiego budynku na pograniczu dzielnic Żelechowa i Drzetowo. Kawalerka o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

470 400 zł30 m² 15 706,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 32,11 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

1 299 999 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 2 domy 5 km od Pobierowa 300m od piaszczystej plaży. Nieruchomości znajdują się na dwóch działkach o łącznej wielkość 1100m2. Duży dom ma powierzchnię 180m2, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł33 m² 10 543,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie 33,1 m | 1 piętro | Osiedle Majowe | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne i ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

689 000 zł144 m² 4 780,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom z dwoma garażami w Lipniku stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy komfortowy, środkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej miejscowości Lipnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

580 000 zł45 m² 13 030,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To kameralne osiedle położone w Dziwnowie nad Morzem Bałtyckim. Inwestycja otoczona jest uroczym sosnowym lasem, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim Położenie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 370 000 zł146 m² 9 383,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146 m z garażem, zagospodarowanym zielenią ogrodem i tarasem w spokojnej dzielnicy Świnoujścia. Na dolnej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

61,74 zł/m²63 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 63,17 m , położony na parterze w nowoczesnym budynku, w sercu dużego osiedla mieszkaniowego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł76 m² 32,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum Kołobrzegu przy ul Armii Krajowej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszelkich atrakcji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

630 000 zł15 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Rzędzinach w malowniczej, cichej lokalizacji. Teren graniczy z lasem, jedna z działek również jest lasem. Obecnie ich powierzchnia wynosi od 1 do 5 ha, kupując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Wzgórze

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł33 m² 10 275,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży duża kawalerka na os. Bukowym w nowym niskim budynku zlokalizowana w otulinie Puszczy Bukowej. Mieszkanie składa się z : - Duży pokój ( ok. 18 m2 ) na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

750 000 zł61 m² 12 236,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 61.23 m2 usytuowane na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł50 m² 10 318,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (50,3 m2) z balkonem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 990 000 zł336 m² 11 888,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja znajdująca się w Mierzynie Najważniejsze informacje: dom wykonany z najwyższej klasy materiałów powierzchnia całkowita domu: 335,62 m2 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł39 m² 4 859,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dwustanowiskowy garaż zlokalizowany parę minut od Ścisłego Centrum Szczecina. Ze względu na dużą powierzchnię może również pełnić rolę powierzchni magazynowej. Garaż zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 599 000 zł395 m² 6 574,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:537 m²

0% prowizji dla kupującego! Jeśli kochasz ludzi i morze koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy na sprzedaż pensjonat, tuż przy porcie w Dziwnowie. Na miejscu: plaża, promenada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

36 953 zł2 345 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 345 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żółwia Błoć

Żółwia Błoć,zachodniopomorskie

107 160 zł893 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży nowo wydzielone działki położone w miejscowości Żółwia Błoć. Miejscowość znajduje się blisko Goleniowa (około 2,5 km) Działki zlokalizowane są przy nowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (bez księgi wieczystej) o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 4. piętrze w budynku przy ul. Kopernika w Szczecinku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł48 m² 11 319,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m | Centrum Szczecina | Po generalnym remoncie | Wysoki standard Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

494 000 zł27 m² 18 453,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksus w sercu natury Kołobrzeg -podczele Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów wakacyjnych. To miejsce, gdzie kameralny charakter łączy się z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

415 400 zł31 m² 13 473,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 30,83 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł46 m² 12 851,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie po generalnym remoncie 1 km od plaży gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banie

Banie,zachodniopomorskie

750 000 zł2 722 m² 275,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 722 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, przedwojenny dom "z duszą", zlokalizowany w miejscowości Banie w powiecie Gryfińskim. Parter domu stanowi salon ze starymi, przesuwnymi drzwiami, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł36 m² 8 786,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w sercu Szczecina, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i inwestycja pod wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Samo serce kołobrzegu Opis nieruchomości: mieszkanie o pow. ok. 60 m2 ulokowane na 5 piętrze, blisko ścisłego centrum miasta, w pobliżu parki 10 min spacerem od przepięknej plaży. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

18 887 zł1 111 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem dostępna powierzchnia magazynowa o wielkości 1 111 m, zlokalizowana na przedmieściach Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

385 000 zł38 m² 10 078,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie po remoncie na osiedlu Diamentowym w Stargardzie Powierzchnia: 38,20 m | Parter | 2 pokoje | Duży balkon Mieszkanie położone na parterze nowoczesnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

1 300 zł29 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28,60 m2 położone przy ul. L. Okulickiego w Koszalinie. Atrakcyjna lokalizacja- os. Przylesie! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szwedzka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 169 000 zł116 m² 10 072,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestrzeni, komfortu i niezależności ale bez konieczności wyprowadzki z miasta? Oto miejsce, które łączy wszystko, co najlepsze z domu i mieszkania. Warszewo prestiżowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

441 000 zł26 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 29,83 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

629 000 zł36 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Śniadanie z widokiem na rzekę, relaks na plaży, a wieczorkiem siłka albo basen? Czy może. Siłka, relaks na plaży i kolacja na własnym balkonie z widokiem na rzekę? Kup to cudo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 649 000 zł203 m² 8 129,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:268 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najlepszych lokalizacji Pogodna, przy ul. Reymonta. Nieruchomość z przestronną działką oraz oddzielnym garażem dwustanowiskowym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł2 600 m² 2,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki zlokalizowane na terenie przemysłowo-handlowym, idealne pod składowanie, komis, itp. Czynsz najmu wynosi niecałe 2,5 pln netto/m2. Wynajem możliwy od zaraz. Możliwość podłączenia wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbakan

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł72 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezewacyja. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Barbakan, gumieńce. Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,90 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plażowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

830 000 zł46 m² 18 229,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż bez prowizji! Na sprzedaż: wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie ( 45,53 m2) z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! Wspaniały widok na las nadmorski, 450 m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 450 000 zł1 584 m² 4 071,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:460 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferta Inwestycyjna w samym sercu Szczecinka! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w stylu kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

555 000 zł86 m² 6 451,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Przedstawiamy ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania o pow. 86,03 m2 w kamienicy wpisanej na listę Gminnej Ewidencji Zabytków, znajdującej się w pierwszej linii zabudowy w bardzo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij