dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

657 632 zł49 m² 13 317,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, która zostanie oddana do użytku w 2025 roku - bliskość centrum jak i również otoczenie parku czyni tą nieruchomość wyjątkową. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałcz,zachodniopomorskie

1 500 zł57 m² 26,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Mieszkanie os. Zatorze, wałcz! III piętro, 4 pokoje, balkon! Ogrzewanie miejskie! Wolne od 01.08.2025! NAJEM OKAZJONALNY! Mieszkanie częściowo umeblowane! Opłaty: 1 500 zł (odstępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

480 000 zł48 m² 9 968,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na wyjątkowym Osiedlu w Stargardzie! Ogrody Łukasiewicza to zamknięte osiedle z niskimi dwupiętrowymi budynkami, które tworzą kameralny i niepowtarzalny klimat. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł46 m² 8 287,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż. gotowe do wydania oraz zamieszkania, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej destynacji Szczecina, na terenie spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rewal,zachodniopomorskie

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość znajduje się w Pustkowie/ Rewalu w nowo wybudowanym osiedlu zamkniętym z basenem oraz jacuzzi. Świetna baza wypadowa: - 6 min autem do centrum Rewala - 6 min autem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żyzna

Szczecin,zachodniopomorskie

507 525 zł50 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** 0% Prowizji! Brak pcc- 2% *jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera i nie pobieramy prowizji! Przedmiotem oferty jest nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł55 m² 54,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na osiedlu Nowa Cukrownia przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie! Nowoczesny budynek z windą położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 799 000 zł337 m² 5 338,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym - Grzybowo k. Kołobrzegu Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronną i funkcjonalną nieruchomość położoną w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł12 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Dostępny do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony pokój w mieszkaniu przeznaczonym wyłącznie dla kobiet. Lokal znajduje się przy ul. Pocztowej 17, w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

348 000 zł42 m² 8 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,6 m 2 , usytuowane na parterze w bloku, w mieście Trzebiatów, które oddalone jest tylko 11 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 350 zł

Mam do wynajęcia pokój dla studenta lub młodej, pracującej osoby (do 26. roku życia) w centrum Szczecina na ul. Królowej Jadwigi 17. W pobliżu znajduje się Plac Kościuszki, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 690 000 zł369 m² 4 574,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 219 m²

Dom położony na działce 3.219 m2, w otulinie Puszczy Goleniowskiej LOKALIZACJA: ok. 10 km od Goleniowa (12 minut darmowym transportem publicznym); 11 km do lotniska Szczecin - Goleniów; 40 km -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rubinowa

Żarowo,zachodniopomorskie

599 000 zł128 m² 4 770,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Promocja - pompa ciepła w cenie! Rusza sprzedaż ostatniego etapu - wydanie początek 2026 roku! Przedstawiamy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej z pompą ciepła oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Ustronie

Morzyczyn,zachodniopomorskie

500 000 zł35 m² 14 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:342 m²

Na Osiedlu Ustronie w Morzyczynie, domek letniskowy drewniany (z bala) 35 m2 wraz z tarasem 20m2 posadowiony na działce 342 m2. Podłączone : prąd, kanalizacja i woda oraz gaz na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Węgorzyno

Węgorzyno,zachodniopomorskie

35 000 zł1 264 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Węgorzyno, woj. zachodniopomorskie działka na sprzedaż - cena 35.000,00 zł. Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 1264m2 wraz z udziałem w działce gruntu o pow. 487m2 stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Tarczyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

890 zł7 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 190 zł

Do wynajęcia przytulny pokój 1-osobowy w mieszkaniu koedukacyjnym przy ul. Tarczyńskiego w Szczecinie. Idealna oferta dla studentów i młodych osób pracujących, którzy cenią komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 800 zł44 m² 64,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy apartament dwupokojowy w nowoczesnym stylu na Wyspie Solnej zlokalizowany na inwestycji "platany" przy ul. Łopuskiego 29 A w Kołobrzegu - ok 500 m od portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej, willowej dzielnicy Kołobrzegu- radzikowo. Świetna oferta dla inwestorów, ponieważ posiada mieszkanie dla właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł175 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w prestiżowej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Lokal o powierzchni 174,6 m znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł47 m² 12 605,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m wraz z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w Śródmieściu Szczecina. Lokal jest jasny, ustawny i daje ogromny potencjał aranżacyjny. Położenie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

930 510 zł1 899 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Wołczkowie o powierzchni 1899 m2, z możliwością dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 2074 m2. Dla każdej z działek zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Przęsocin,zachodniopomorskie

408 000 zł1 493 m² 273,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaoferowania nietuzinkową działkę w Przęsocinie. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy, składa się z dwóch działek: 867/15 oraz 867/20. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

18,15 zł/m²248 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu parteru W budynku biurowym, zlokalizwanym W szczecinie, bezpośrednio graniczącego Z odrą - łasztowania / kępa parnicka Oferta dotyczy przestrzeni biurowej mieszczącej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stargard,zachodniopomorskie

289 000 zł38 m² 7 621,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wolna od zaraz kawalerka, po remoncie. Nieruchomość położona blisko starówki w Stargardzie, ul. Robotnicza. Blok wybudowany w 2012 roku. wokół duża ilość miejsc parkingowych zamontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stoisław

Stoisław,zachodniopomorskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi łazienki oraz oddzielnej kuchni .Do lokalu przynależy komórka lokatorska. Na zewnątrz budynku miejsca parkingowe. Mieszkanie do remontu i odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

240 000 zł112 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:898 m²

Biuro nieruchomości rondo oferuje do sprzedaży dom do remontu wraz z budynkiem gospodarczym we wsi Linówko koło Ińska. Wieś ta położona jest 5 km na zachód od Ińska nad pięknym jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

570 000 zł27 m² 20 879,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży apartamentu hotelowego w Świnoujściu, położonego w pierwszej linii brzegowej, tuż przy morzu! budynek / inwestycja Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł129 m² 9 710,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Niepowtarzalna oferta! 400 metrów w linii prostej od jeziora! Marzysz o domu z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Ten nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł204 m² 4 651,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży przestronnego bliźniaka położonego W szczecinie, dzielnicy dąbie. Dom O powierzchni całkowitej 204m2, użytkowej mieszkalnej 104m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawieńska

Choszczno,zachodniopomorskie

309 000 zł64 m² 4 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 64,50 m2, lokal położony jest na 2 piętrzę w bloku dwupiętrowym. Do mieszkania przynależy piwnica oraz część strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 zł14 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 450 zł

Do wynajęcia przestronny pokój w małym mieszkaniu 3-os. Pokój o powierzchni 14 m2. W pełni umeblowany, zamykany na klucz. Oferta jest skierowana do studentek i młodych kobiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Warnołęka

Warnołęka,zachodniopomorskie

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy niezabudowaną nieruchomość gruntową, bardzo ładnie położoną, w pobliżu lasu, w miejscowości Warnołęka. Warnołęka to mała miejscowość usytuowana nad Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Goleniów,zachodniopomorskie

599 000 zł57 m² 10 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne, słoneczne mieszkanie w centrum Goleniowa poszukuje nowego właściciela Mieszkanie jest do lekkiego odświeżenia dostępne od sierpnia. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszewo

Bartoszewo,zachodniopomorskie

105 000 zł34 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko u nas! Mały rekreacyjny , letniskowy domek , znajdujący się na terenie ogródków działkowych w bartoszewie (5km od Głębokiego) Doskonały na wypoczynek weekendowy ,bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł37 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim przy ul. Wyszyńskiego Mieszkanie usytuowane od cichej strony bez zgiełku ulicy. Ogrzewanie i woda C.O. miejskie. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe do wykończenia. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje : salon oraz sypialnia z możliwością połączenia w jedno, duże pomieszczenie, mały aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 682 €7 444 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 444 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

89 000 zł15 m² 6 075,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

269 000 zł54 m² 5 009,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla tych którzy doceniają ciszę i spokój po całym dniu pracy w mieście, mamy świetne rozwiązanie: 2 pokojowe mieszkanie w miejscowości Dobre z dwoma ogródkami, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3 000 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach