dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł65 m² 6 737,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I-szym piętrze zadbanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą : - salon, z balkonem "francuskim:, - sypialnia, - kuchnia z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

449 000 zł34 m² 13 029,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

#Centrum Kawalerka Osobna Kuchnia Balkon# Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią usytuowane na pierwszym piętrze w bloku (wspólnota mieszkaniowa) w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

319 000 zł23 m² 14 158,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży klimatyzowany apartament z balkonem, aneksem kuchennym oraz łazienką z kabiną typu walk-in w obiekcie hotelowym o standardzie pięciogwiazdkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

690 000 zł3 377 m² 204,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3377m2 z Warunkami Zabudowy na 2 domy! Kurów / Siadło Dolne! Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3377m2 zlokalizowanej w miejscowości Kurów gm. Kołbaskowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł81 m² 9 786,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży przestronnego dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w niskim bloku na zamkniętym osiedlu Dolina Słońca w Bezrzeczu. Mieszkanie dobrze doświetlone, okna wychodzą na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

375 000 zł26 m² 14 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 054 468 zł44 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowszy III etap inwestycji. Apartament od strony zachodniej Z widokiem na morze! bez prowizji I podatku pcc2% - Podana cena jest ceną brutto. Termin realizacji: IV kwartał 2025r. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze przy ul. Grochowskiej 1e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 31/08/2025! Komfortowe 2 pok. mieszkanie z balkonem - z dedykowanym miejscem postojowym w cenie - w niskim, nowym budynku z cegły - na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

1 600 000 zł204 m² 7 836,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości. Dom położony w otulinie lasu na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Grzepnicy, gdzie mieszkańcy tworzą zgraną społeczność. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł59 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pośredników! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, niskiego budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się na pograniczu Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

370 000 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do lekkiego odświeżenia w okolicy centrum Stargardu szuka nowego właściciela Mieszkanie jest do lekkiego remontu (wymagane będzie odmalowanie i lekkie prace konserwacyjne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wałcz,zachodniopomorskie

190 000 zł32 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję lub dla singla/pary. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wałczu, przy ulicy Kościuszki w bloku czteropiętrowym na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pomorzany, 2 pokoje, wysoki standard, parter. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania świeżo po remoncie, w bloku 4 piętrowym przy ul. 9 maja. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

44,36 zł/m²92 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 92,42 m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Lokal składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stary Grabiąż

Stary Grabiąż,zachodniopomorskie

85 000 zł3 051 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3051 m2, położona w gminie Barwice. Odległość od miejscowości - Barwice -4 km - Szczecinek 22 km. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

559 900 zł89 m² 6 257,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nowa cena niższa cena! Przestronne mieszkanie w centrum Szczecina - ul. Królowej Jadwigi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

79 800 zł3 192 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki z możliwością zabudowy zlokalizowane w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu. Już od 79 800 zł złotych. Dla części działek wydane wz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztormowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest lokal apartamentowy zlokalizowany w nowoczesnym, nowym budynku z 2023 roku położonym bezpośrednio przy plaży! W realizacji basen kryty i spa. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

439 000 zł1 505 m² 291,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka położona na zurbanizowanym terenie położonym bezpośrednio przy lesie - kobylanka/bielkowo, os. Zalesie (około 13 km od centrum Stargardu, 13 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

35 000 zł50 m² 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 25 km. od Kołobrzegu! Obecnie w miejscowości gminnej powstaje Park Rozrywki Energylandia Mieszkanie jest dwupoziomowe, bezczynszowe. W mieszkaniu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł31 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie 31 m ul. Antoniego Kaliny, oś. Kaliny Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 4. piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Międzywodzie,zachodniopomorskie

789 000 zł66 m² 11 902,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Podana cena jest ceną netto - a z nami odzyskasz 23% Vat w ciągu 60 dni po zakupie! Nowe, pachnące świeżością mieszkanie czeka na Ciebie. Dwie osobne sypialnie, do tego salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Graniczna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

91,25 zł/m²40 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyposażony, w wysokim standardzie lokal usługowy, o powierzchni 40 m2, położony w centrum Kołobrzegu. Przystosowany do prowadzenia każdego rodzaju biura, czy kancelarii. Posiada m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

890 000 zł134 m² 6 660,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 019 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy 133,63 m2, z garażem w bryle budynku, na działce 2019 m2 w Bielkowie (gm. Kobylanka), 2,5 km od Jeziora Miedwie. Wybudowany w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

859 000 zł83 m² 10 395,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowocześnie wykończonego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 82,63 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną w nowoczesnym budynku z windą, wybudowanym w 2012 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł58 m² 9,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Kupujący * nie płaci * prowizji. * śródmieście. 3 pokoje, 58m2, 1 piętro obok Alei Kasztanowej z miejscem postojowym. Ciepłe, przytulne z ciekawą aranżacją wnętrza. Rozkładowe, 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Irysowa

Dołuje,zachodniopomorskie

339 000 zł972 m² 348,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry, na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa na ul. Irysowej w Dołujach Działka o powierzchni 972 m2 Doskonały dojazd do granicy z Niemcami i do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

387 000 zł43 m² 9 084,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe- możliwość zakupu przez osoby spoza europejskiego obszaru ekonomicznego. Mieszkanie 2 pokojowe na 8 piętrze wieżowca, z widokiem na kompleks gontynka. 42,6 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sztormowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 568 949 zł63 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najnowszy III etap inwestycji. Dwupoziomowy apartament z antresolą + duży taras od zachodu z widokiem na morze. Bez prowizji I podatku pcc2% - Podana cena jest ceną brutto. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze 2 piętrowego bloku, znajdującego się w nowym kompleksie mieszkaniowym, w zacisznej, zielonej części miasta. Na powierzchni ok 38m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł66 m² 7 549,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66.1m2 całkowitej około 100m2 składające się z dwóch osobnych niezależnych lokali co stwarza idealna ofertę inwestycyjną. Oba lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Komory,zachodniopomorskie

590 000 zł238 m² 2 478,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 543 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wolnostojący dom z 1933 roku na dużej działce - idealne miejsce do zamieszkania lub działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Krężno

Krężno,zachodniopomorskie

608 400 zł93 600 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 9,6ha w Krężno, gmina Kalisz Pomorski, powiat drawski na Pojezierzu Drawskim. Obszar składa się z jednej działki geodezyjnej leżącej przy lesie. Działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana gotowa do zamieszkania dla osoby niepalącej. Dodatkowe opłaty: - czynsz ok. - 350,- pln (z zaliczką na wodę, śmieci itp.). - dodatkowe opłaty to prąd i gaz (zgodnie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

667 359 zł35 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m2 - pięknie położona, skwierzynka, gm. Sianów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w malowniczej miejscowości Skwierzynka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rekowo

Rekowo,zachodniopomorskie

1 289 000 zł185 m² 6 971,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest zadbany dom wolnostojący 6 pokojowy (pow. całkowita ok.184,89 m2 z garażem, pow. użytkowa 156,49 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

#Przytulny 2 Pokojowy Apartament Nad morzem#garaż#basen# Oferujemy do sprzedaży nowy, przytulny apartament o powierzchni 39 m2 kompletnie umeblowany i wyposażony na Osiedlu Perłowa Przystań.