dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na wynajem - Policka, szczecin Do wynajęcia kompletnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Srebrna

Redlica,zachodniopomorskie

345 000 zł1 052 m² 327,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin prezentacji. Oferta na wyłączność, dostępna tylko u mnie. Działka budowlana o powierzchni 1052 m2 objęta mpzp - Redlica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rekowo

Rekowo,zachodniopomorskie

149 000 zł1 002 m² 148,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Rekowie 1002 m nieopodal jeziora! Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury, gdzie cisza i spokój łączą się z bliskością jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł34 m² 9 824,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko U nas w ans nieruchomości! Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 34,1 m , zlokalizowana w sercu Niebuszewa, przy ul. Niemcewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Środowa

Szczecin,zachodniopomorskie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zahcęcamy do zapoznania się z ofertą stylowego apartamentu w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od najważniejszych atrakcji Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

334 241 zł40 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lewandowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Lewandowskiego, szczecin Podstawowe informacje Powierzchnia: 47 m Piętro: parter Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarpanowa

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł60 m² 7 119,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

! rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem do remontu o powierzchni 60,4m2 położone na spokojnym osiedlu Kijewo przy ulicy Tarpanowej. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 690 000 zł68 m² 39 558,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 68 m , usytuowany na 10 piętrze budynku z bezpośrednim widokiem na morze. Ekspozycja południowa zapewnia doskonałe nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł65 m² 3 948,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży dużego mieszkania 3 -pokojowego z piwnicą do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana na cichym i spokojnym osiedlu Kluczewo w Stargardzie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

696 000 zł104 m² 6 669,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,35 m2 na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym z ładnie zagospodarowanym podwórkiem. W mieszkaniu zachowana sztukateria, stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 150 000 zł115 m² 9 973,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie bliźniaczej (pow. 115,3 m2) z balkonem oraz tarasem postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

96,71 zł/m²24 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość jednopoziomowa z witrynami od strony ulicy położona w przyziemiu. Na powierzchnię ok 25m2 składają się: - sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krzemienna

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 zł168 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta wynajmu wyjątkowego skrajnego szeregowego domu z przestronną działką o powierzchni 400 m w prestiżowej dzielnicy Mierzyn Z przyjemnością prezentujemy niezwykłą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

690 000 zł815 m² 847,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyciag Z ogłoszenia O przetargu Burmistrz Polic ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej przy ul. Wojska Polskiego 83 w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

829 000 zł71 m² 11 692,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe z przestronnym tarasem i garażem w Bezrzeczu. Sprzedam urokliwe mieszkanie o powierzchni 70,9m2 w prestiżowej lokalizacji Bezrzecza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł33 m² 16 432,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy piękny dwupokojowy apartament z prywatnym miejscem postojowym. Powierzchnia nieruchomości to 33,47 m2, zlokalizowana jest na drugim piętrze prestiżowego budynku Baltic Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Police,zachodniopomorskie

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bardzo ładny lokal gastronomiczny w centrum miasta. W lokalu oprócz dużej sali z barem, znajduje się pomieszczenie z wc, duże zaplecze kuchenne, i 3 inne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Austriacka

Koszalin,zachodniopomorskie

780 000 zł73 m² 10 736,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 72,65 m2 znajdujący się na Osiedlu Unii Europejskiej w cenie 780 000 zł. W przypadku szybkiej sprzedaży cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

760 000 zł64 m² 11 828,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,25 m2 na zamkniętym osiedlu w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budno

Budno,zachodniopomorskie

1 720 000 zł198 m² 8 686,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z dumą prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2021 roku, z użytkowym poddaszem oraz lokalem idealnym na działalność gospodarczą. Nieruchomość o powierzchni 198.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stepnica

Stepnica,zachodniopomorskie

285 000 zł2 479 m² 114,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną działkę w ścisłym centrum Stepnicy. Polecam ze względu na lokalizację. marketnieruchomości.pl - 20 lat doświadczenia NIERUCHOMOŚCI, UBEZPIECZENIA, KREDYTY U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 maja. Na wynajem bardzo ładna, ciepła i przytulna kawalerka o powierzchni 35 m2 z wyjściem na ogródek. Budynek apartamentowy, rok budowy 2021. Jest bardzo gustownie urządzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Fali

Sarbinowo,zachodniopomorskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Jedyna taka oferta na rynku! Na sprzedaż ostatni dom wykończony pod klucz. Miejsce postojowe, ogród, klimatyzacja, panele fotowoltaiczne 3,8kw - wszystko W cenie! cena 549.000 zł netto + 23% VAT -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł50 m² 7 720,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, parking za bramą. Centrum przy al. Papieża Jana Pawła II Lokalizacja: mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy reprezentacyjnej alei Papieża Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Świnoujście,zachodniopomorskie

599 000 zł40 m² 15 043 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny nr 5 o pow. 39.82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Szczecin,zachodniopomorskie

1 859 000 zł173 m² 10 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:268 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najlepszych lokalizacji Pogodna, przy ul. Reymonta. Nieruchomość z przestronną działką oraz oddzielnym garażem dwustanowiskowym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

474 407 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne już od września 2025r Słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strączno

Strączno,zachodniopomorskie

105 000 zł1 138 m² 92,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzone miejsce na nowy dom dla Ciebie i Twojej rodziny! Główne atuty nieruchomości: piekny widok bliskość terenów zielonych blisko jeziora Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Rydla 46 idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł27 m² 11 762,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem oferty jest kawalerka na sprzedaż zlokalizowana w wyremontowanej kamienicy na Pomorzanach. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni umeblowane. Stan techniczny lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 700 000 zł612 m² 4 414,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferujemy do sprzedaży czynny, funkcjonalny pensjonat zlokalizowany na działce 700 m 2 oraz 260 m 2 miejsca parkingowe w Międzywodziu w doskonałej lokalizacji blisko przystani wodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

613 000 zł52 m² 11 806,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Lotników

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność z kw) w topowej lokalizacji w centrum - Plac Lotników. Super miejsce dla osób doceniających bliskość miasta. Położenie między dwoma gh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Złocieniec,zachodniopomorskie

299 000 zł57 m² 5 225,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 3 Pokojowe Mieszkanie w Złocieńcu Ul. Zwycięstwa , osiedle czaplineckie! Świetna lokalizacja, cicha okolica, widok na zieleń, blisko centrum! Cena: do negocjacji Powierzchnia: 57, 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł37 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Centrum położone przy ul. Szwoleżerów, na III piętrze kamienicy, w drugiej linii zabudowy. Pokoje przejściowe, kuchnia w formie aneksu, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cisowa

Lubczyna,zachodniopomorskie

123 970 zł1 078 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji w Lubczynie. Działka o przeznaczeniu rolno-budowlanym w Lubczynie nad Jeziorem Dąbie. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

383 490 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł51 m² 11 665 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Świetna oferta! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość o powierzchni 51,35 m2 położona na parterze niskiego bloku z 2006 roku. Na powierzchnię użytkową składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórna

Wałcz,zachodniopomorskie

249 000 zł25 m² 9 768,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,49 m , położone na parterze budynku na Osiedlu Widok w Wałczu, przy ulicy Podgórnej. Do lokalu przynależy prywatny ogródek z bezpośrednim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij