dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Chojna,zachodniopomorskie

419 000 zł134 m² 3 126,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Więcej niż dom przestrzeń z potencjałem w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom z cegły o powierzchni ok. 134 m , zlokalizowany na dużej, prostokątnej działce 1162 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sójki

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł30 m² 12 880,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Warszewo, osiedle Sójki, 2 pokoje, II piętro, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rezedowa

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł58 m² 10 207,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone na 2 piętrze niskiego budynku przy ul. Rezedowej. Mieszkanie w standardzie do zamieszkania. W pokojach na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 999 000 zł337 m² 5 931,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Z przyjemnością pragnę Państwu zaprezentować przestronny dom w urokliwym Grzybowie, zaledwie kilka kilometrów od Kołobrzegu. To idealne miejsce na prowadzenie pensjonatu lub stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

56,82 zł/m²88 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - idealny pod gastronomię - centrum Szczecina Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego w bardzo dobrze skomunikowanej części Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł71 m² 9 127,99 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na miasto idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 71,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Trzcinowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

160 000 €920 m² 173,91 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oto doskonała okazja na zakup działki budowlanej w malowniczej lokalizacji Świnoujścia, na Karsiborze, przy ulicy Trzcinowej. Ta nieruchomość oferuje nie tylko możliwość budowy wymarzonego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

358 000 zł45 m² 7 955,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie blisko ch emka, koszalin idealne dla pary, rodziny 2+1, singla lub pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

399 000 zł70 m² 5 741,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja! Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,5 m , położone na trzecim piętrze w doskonale zlokalizowanym budynku w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z antresolą przy Parku Kasprowicza. Nieruchomość usytuowana jest w najpiękniejszej części Szczecina, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

20 zł/m²159 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal użutkowy z dwoma wejściami. Od ulicu i zaplecza. Możliwość prowadzenia dwóch działalności gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł38 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w samym centrum miasta ok 3 min od Placu Orła Białego. Kawalerka o powierzchni 37,99m2, położona na 3 piętrze w budynku z 2001 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

617 310 zł54 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym, prawie 10-metrowym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Jasny salon z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

199 000 zł1 102 m² 180,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cichej i spokojnej okolicy - Rzędziny. Dla terenu wydane były warunki zabudowy : - wolnostojący budynek jednorodzinny, - pow. zabudowy 5.7 - 8.6 %, - szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zamęcin

Zamęcin,zachodniopomorskie

89 000 zł22 000 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - znajdziesz ją tylko u nas! Dwie działki rolne o powierzchni 2,20 ha położone w obrębie geodezyjnym Zamęcin, gm. Choszczno. Przedmiot oferty: dwie działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krakowska

Pobierowo,zachodniopomorskie

698 000 zł47 m² 14 756,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*ul. Krakowska 1, obiekt położony w pierwszej linii zabudowy od plaży, zejście na plażę minutka pieszo. *apartament położony na I piętrze, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Julków Jamneńskich

Koszalin,zachodniopomorskie

173 535 zł1 509 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, polecają się działki położone w północnej części Koszalina, na osiedlu mieszkaniowym Jamno. 18 działek o powierzchni: -działki blisko lasu 11/29-953 m2 11/30-819 m2 11/31-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budno

Budno,zachodniopomorskie

1 699 000 zł194 m² 8 757,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam piękny dom jednorodzinny, oddany do użytkowania w 2021r, z poddaszem użytkowym oraz lokalem pod działalność gospodarczą o powierzchni 203m2, na działce 1500m2 w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 60 m , położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Folwark Botanica. Mieszkanie zachwyca przestrzenią, wysokimi sufitami i dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż duży bliźniak na pięknym, starym Pogodnie usadowiony na słonecznej działce o powierzchni 520m Nieruchomość o powierzchni około 280m w skład której wchodzą: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 750 000 zł43 m² 40 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: ekskluzywny apartament 2-pokojowy w nagradzanym kompleksie Bałtycki Świnoujście Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zgodna

Rościęcino,zachodniopomorskie

1 000 000 zł212 m² 4 711,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w Rościęcinie na przedmieściach Kołobrzegu, znajdujący się jedynie 4,5 km od Kołobrzegu i tylko 9,5 km od morza przy kołobrzeskim molo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł22 m² 11 333,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka 21,97 m przy deptaku Wojska Polskiego topowa lokalizacja w centrum Szczecina. Położona na 4. piętrze klimatycznej, zadbanej kamienicy, tuż przy tętniącej życiem części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 750 000 zł43 m² 40 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: ekskluzywny apartament 2 pokojowy w kompleksie Bałtycki, świnoujście tylko 50 m od morza! Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł86 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy tuż przy Puszczy Bukowej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salonu, dwóch sypialni, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł38 m² 7 420,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni: 37,60 m2, położone na I piętrze, w budynku czterokondygnacyjnym w Koszalinie, przy ul. Tuwima. Mieszkanie idealne na start, jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem w międzyzdrojach!zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , położonego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

480 250 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowe apartamenty 100 M do plaży! V etap już w sprzedaży! Apartament L7 Cena brutto apartamentu wynosi: 480 250,00 zł (stan deweloperski) Powierzchnia użytkowa: 38,42 m2 Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

749 000 zł42 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu + dochodowy mikro apartament! Dwie nieruchomości w cenie jednej! Oferujemy na sprzedaż unikalną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka o powierzchni 35 m2 znajdująca się na wysokim parterze na os. Bukowym. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon z wnęką sypialnianą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Stoku

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w nowo wybudowanym domu typu bliźniak. Budynek został oddany do użytku w 2025 roku - mieszkanie czeka na swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł42 m² 7 158,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41,77 m2 zlokalizowanego przy ul. Głównej w Stargardzie. Usytuowane jest ono na parterze w niskiej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł66 m² 7 843,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 66,17 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum. Usytuowane jest ono na 4 piętrze w czteropiętrowej kamiennicy. Bliskość uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż w pełni rozkładowe jasne 2-pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji przy ul. Kazimierskiej. W pobliżu pętla tramwajowa, ster, castorama, park Przygodna, przychodnia, sp. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w narożnik z funkcją spania, stołem z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

730 000 zł64 m² 11 361,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,25 m2 na zamkniętym osiedlu w Śródmieściu przy ul. Potulickiej. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focza

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł81 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie na os. Kijewo. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup również przez obywateli spoza ue Na powierzchnię użytkową 80,83 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

522 000 zł47 m² 11 040,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,23 m , usytuowane na parterze w budynku z 2010 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

520 000 zł39 m² 13 228,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Świnoujściu - ul. Grunwaldzka 49b - oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł38 m² 13 545,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny z możliwością dokupienia garażu w hali garażowej w atrakcyjnej cenie (osobna księga wieczysta) przy ul. Bałtyckiej 4.