dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Druckiego-Lubeckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł23 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuje na sprzedaż ładną kawalerkę po remoncie o powierzchni 23,27 m2 na II piętrze w niskim budynku z lat 60. Mieszkanie do wejścia. Lokal składa się z salonu, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przybora

Police,zachodniopomorskie

749 000 zł96 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4 pokoje | 2 poziomy | Balkon + Taras | 96,3 m | Police os. Dąbrówka Idealne dla rodziny | Blisko szkół, sklepów i komunikacji | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Cisowo

Cisowo,zachodniopomorskie

40 000 zł304 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-rekreacyjna w Cisowie! Tylko 4 minuty samochodem i 20 minut spacerem od plaży wschodniej w Darłowie! Okolica cechuje się ciszą i spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartolino

Bartolino,zachodniopomorskie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 873 m²

Na sprzedaż działka gruntu nr 20/1 o pow. 9 872m2 zabudowana domem wolno stojącym we wsi Bartolino Gm. Malechowo, małym bud. gospodarczym i starym budynkiem typu stodoła z kurnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

449 000 zł63 m² 7 175,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z widokiem na rzekę Kamień Pomorski. Dojazd nad morze - 12 minut samochodem! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Wysockiego w Kamieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Chojna,zachodniopomorskie

649 000 zł151 m² 4 298,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu pod restauracje, usługi, sklep, biuro, z jednoczesną możliwością zamieszkania, zlokalizowanego w miejscowości Chojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł289 m² 24,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom dla pracowników, 8 pokoi, 2 kuchnie , 3 łazienki, umeblowany, na 25 osób. Oferuję na wynajem dom w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej w Zdrojach. Na dużej działce 900 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 500 zł38 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest atrakcyjne nowe 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze apartamentowca przy - ul. Wojska Polskiego w Stargardzie. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie 50,8 m | Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 000 zł101 m² 18 255,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy Apartament na Starym Mieście w Szczecinie Zapraszamy do odkrycia unikalnej nieruchomości położonej w sercu Szczecina, na Starym Mieście. Ten elegancki apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaspisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 znajdujące się w szeregowcu z 2024 roku przy ul. Jaspisowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł78 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja! Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica bardzo cicha i zielona, w pobliżu sklepy oraz komunikacja. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

390 000 zł59 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59m 2 , zlokalizowane przy ulicy Krzyżanowskiego na osiedlu Przylesie w Koszalinie. Nieruchomość zadbana o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

499 000 zł58 m² 8 678,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze budynku położonego przy samym Parku Nadmorskim w odległości jedynie 700 m od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł47 m² 10 610,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio - bez dodatkowych kosztów. Świeżo po remoncie 2 pokoje 47m 8. piętro z pięknym widokiem Pomorzany gotowe do zamieszkania! Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł45 m² 11 732,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio - bez dodatkowych kosztów! Możliwość zakupu przez obcokrajowców spoza terenu ue можливість покупки іноземцями з-за меж єс Mieszkanie marzeń w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł37 m² 68,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow.37 m2 z balkonem i komórką lokatorska na tym samym poziomie, usytuowaną na 2 piętrze, zlokalizowanego na Świerczewie. Na tę powierzchnię składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł38 m² 7 885,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wolna od zaraz kawalerka, po remoncie. Nieruchomość położona blisko starówki w Stargardzie, ul. Robotnicza. Blok wybudowany w 2012 roku. wokół duża ilość miejsc parkingowych zamontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzebiatowska

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona nad samą rzeką Regą, z dostępem do linii brzegowej! lokalizacja: lokalizacja: mrzeżyno ul Trzebiatowska działka 352/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 190 000 zł34 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament typu studio na sprzedaż o łącznej powierzchni 34m2, mieszczący się na 2 piętrze, rok budowy - 2020. Składa się z przedpokoju, aneksu kuchennego, nowoczesnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł78 m² 8 299,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 78,2 m2 ( po podłodze ponad 100 m2 ), położone przy ul. Gen. Stanisława Kopańskiego. Na pierwszy poziomie znajduje się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł40 m² 14 694,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest narożny, doświetlony apartament z bocznym widokiem na morze o powierzchni 40,15 m kw. położony na piątym - ostatnim piętrze budynku. Atutem apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Macieja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem długoterminowy w Kołobrzegu Lokalizacja: nowe osiedle Solano, ul. Św. Macieja w Kołobrzegu Piętro 2/4, strona wschodnia Przedmiot najmu: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

900 000 zł140 m² 6 449,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferujemy na sprzedaż energooszczędne domy W zabudowie szeregowej w nowo powstającej inwestycji "zielone Osiedle" w Ustroniu Morskim W inwestycji zastosowano innowacyjne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hołdownicza

Dębno,zachodniopomorskie

680 000 zł101 m² 6 705,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Nowe osiedle sasanka 2 w Dębnie 3 sypialnie, garderoba, pompa ciepła, garaż + ogród Energooszczędne i nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe, a w każdym z nich dwie sasanki XL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostoi-Zagórskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

795 000 zł63 m² 12 675,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 62,72 m2 + komórka lokatorska 1,8m2 na ul. Ostoi Zagórskiego 168 (warszewo) Mieszkanie na 1 piętrze w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 850 000 zł910 m² 2 032,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość składająca się z dwóch działek 323/8 i 323/7, teren posiada warunki zabudowy o symbolu 29 um tzn. przeznaczenie terenu ;zabudowa usługowa, w tym usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chojna,zachodniopomorskie

690 000 zł151 m² 4 569,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, zlokalizowanego w miejscowości Chojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radomyśl

Radomyśl,zachodniopomorskie

48 000 zł1 202 m² 39,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Radomyśl - ok. 10 km od szczecinka. Działka budowlana położona na skraju wsi. Sprzedaż na raty bez banku! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

450 000 zł32 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

# klient # zakończenie budowy - I kwartał 2025 R. Jeśli chcecie Państwo stać się właścicielami apartamentu wysokiej klasy w luksusowej inwestycji położonej 5 minut spacerem od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł75 m² 6 017,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach ch Turzyn. Lokal znajduje się na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Na powierzchnię 74,61 m2 mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

901 700 zł81 m² 11 069,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Podana cena w ofercie, jest ceną brutto (zawiera 23% vat). Apartamenty znajdują się 50 m od plaży, przy samym zejściu na plażę. Inwestycja po odbiorze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

472 480 zł31 m² 15 028 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# klient # budowa zakończona Jeśli chcecie Państwo stać się właścicielami apartamentu wysokiej klasy w luksusowej inwestycji położonej 5 minut spacerem od plaży, teraz jest do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł78 m² 9 578,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,20m2. Powierzchnia całkowita wynosi 104m2. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gumieńce za Sterem, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł49 m² 9 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 znajdujące się na 1 piętrze niskiego bloku na os. Majowym Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabędzie

Łabędzie,zachodniopomorskie

360 000 zł130 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łabędzie, w sercu Pojezierza Drawskiego. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł52 m² 9 326,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m , położone w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Edmunda Bałuki, tuż obok galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kładno

Kładno,zachodniopomorskie

190 000 zł999 m² 190,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania świetna działka pod zabudowę jednorodzinną. Świetna działka w spokojnej okolicy, o powierzchni 999 m.kw położona w odległości 1.5 km w linii prostej od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szczecin, pomorzany, kawalerka, III piętro, niski budynek, spółdzielczo-własnościowe. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, spółdzielcze własnościowe, 1 pokojowe położone na.