dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 812 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 812 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 964 m²

Na wynajem parter domu wolnostojącego (5 pokoi), zlokalizowanego na Prawobrzeżu, w dzielnicy Żydowce - Klucz. W skład lokalu wchodzą : - 2 pokoje 4 osobowe, - 2 pokoje 2 osobowe, - pokój tv -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł99 m² 8 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wśród morza ofert na rynku nieruchomości, znalezienie tej jedynej, wyjątkowej może być wyzwaniem. Na szczęście trafiłeś na tę nieruchomość, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

477 000 zł32 m² 14 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny, atrakcyjny architektonicznie, wpisujący się w otoczenie apartamentowiec położony w malowniczej, nadmorskiej dzielnicy Mielna. Idealne mieszkanie pod inwestycję. Zapytasz dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania - Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 - położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Klimatyczne ,przytulne w stylu Loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 489 000 zł245 m² 10 159,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w cichej i spokojnej okolicy Świnoujścia na działce 2354 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie przystani wodnej Łunowo/ok 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

850 000 zł50 m² 16 939 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal dwu pokojowy, znajdujący się w apartamentowej części 5***** Hotelu aquarius spa, połączonej łącznikiem z hotelem. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen z podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

1 650 zł56 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56 m2 położone na I piętrze niskiego bloku w centrum Stargardu przy ul. Mickiewicza do wynajęcia. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Szczecin,zachodniopomorskie

292 000 zł29 m² 9 979,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zakup tylko za gotówkę! W budynku nie ma wyodrębnionych lokali, do nabycia udział w części wspólnej z prawem do wyłącznego używania lokalu mieszkalnego. Do sprzedaży kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł135 m² 4 978,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertą sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany dosłownie za tablicą Stargard w miejscowości Kiczarowo, o powierzchni użytkowej 122,56 m oraz dodatkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

215 000 zł1 263 m² 170,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt gminy kołbaskowo ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w Kołbaskowie Lp Księga wieczysta Obręb Nr ew. działki Pow. nieruchomości (ha) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

464 576 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Osieki,zachodniopomorskie

249 000 zł53 m² 4 701,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku piętrowym czterorodzinnym, znajdujące się na 1. piętrze, w Osiekach nad jeziorem Jamno, idealne dla osób szukających spokoju oraz aktywnego wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

225 000 zł47 m² 4 797,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipiany

Lipiany,zachodniopomorskie

268 000 zł3 816 m² 70,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niesamowita działka z duszą w Lipianach (pow. 3816 m2) tuż przy jeziorze, obok pozostałego muru obronnego. W cenie znajdują się 2 budynki znajdujące się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł40 m² 8 661,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną. Nieruchomość znajduje się w cichej, wyremontowanej oficynie. Na powierzchnię 40.41m2 składają się : -Salon -Sypialnia -Kuchnia -Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł70 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 Pokojowe Mieszkanie (69,5m2), ulokowane na I Piętrze w trzy piętrowej kamienicy w ścisłym Centrum Stargardu pomiędzy ulicami Piłsudskiego, a Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaborsko

Zaborsko,zachodniopomorskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 6000m , która zlokalizowana jest w miejscowości Zaborsko. Na działce usytuowano wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

431 270 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł65 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Warszewie przy ul. Limby Na powierzchnię 60m 2 składają się: 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w ekskluzywnym apartamencie w centrum miasta! Ciesz się dwoma Tarasami z obu stron świata! Do Twojej dyspozycji będzie należeć: - salon wraz z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 Pokojowe Mieszkanie (60m2) ulokowane na Parterze w niskim Dwu Piętrowym Bloku (po termomodernizacji), znajdującym się w ścisłym Centrum Miasta (ul. Słowackiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Koszalin,zachodniopomorskie

490 000 zł58 m² 8 396,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w nowszym budownictwie, na 2 piętrze, przy ul. Morskiej 22 w Koszalinie ( wjazd od ul. Morskiej vis a vis Bricomarche ). Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przemocze

Przemocze,zachodniopomorskie

985 000 zł164 m² 5 995,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferuję Państwu * dom wolnostojący w zabudowie parterowej z użytkowym poddaszem, * zlokalizowany w Przemoczu, gm. Goleniów. Infrastruktura będąca w zasięgu nieruchomości: * sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł64 m² 12 124,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,25 m2 na zamkniętym osiedlu w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m 2 w Przylepie. Działka jest płaska oraz w kształcie prostokąta, porośnięta samosiejkami. Klasa gruntu riii oraz rii z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

61,22 zł/m²49 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego znajdującego się na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego na Starym Mieście. Lokal ma powierzchnię 49m 2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 150 000 zł186 m² 6 182,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom / Mieszkanie wielopoziomowe o powierzchni 186m2 z garażem! Wysoki standard, duży taras, zamknięte osiedle, 2018r! Oferta sprzedaży dużego segmentu wielopoziomowego w budynku domu 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

56,32 zł/m²71 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem elegancki lokal biurowy (71m2) na 1 piętrze reprezentacyjnego budynku z lat 2000 w centrum Szczecina (na Starym Mieście). Składa się z sali połączonej z holem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

3 300 000 zł13 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana W sianożętach! Mamy do zaoferowania nieruchomość gruntową o pow. 13 200 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Sianożęty gm. Ustronie Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! rezerwacja! Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 150 000 zł186 m² 6 182,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Apartament wielopoziomowy o powierzchni 186m2 z garażem! Wysoki standard, duży taras, zamknięte osiedle, 2018r! Oferta sprzedaży dużego segmentu wielopoziomowego w budynku domu 4 rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł93 m² 5 553,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapoznaj się z ofertą dużego mieszkania w kamienicy w okazyjnej cenie! jedna Z najtanszych ofert W tej lokalizacji! Powierzchnia: 92,73 m2 + piwnica o metrażu 5 m2 Cena: 515.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł17 m² 123,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Luksusowa kawalerka z antresolą na wynajem w prestiżowej inwestycji na Pogodnie. Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie w odrestaurowanej willi w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (ok. 47 m2) oraz przynależne korzystanie z piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

298 725 zł28 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 1 -pokojowe mieszkanie - usługowe w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

702 995 zł61 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 1 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 550m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Wynajmę nowoczesne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 37 m2 z Balkonem, znajdującego się na ulicy Gen. Maczka za galerią ster. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

325 000 zł116 m² 2 796,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawy lokal mieszkalny na wsi w Przewłokach o łącznej powierzchni 116,2 m2 z czego - lokal mieszkalny o pow. 48,8m2 - przynależny boks gospodarczy 32,2m2 - przynależny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł39 m² 10 238,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,58 m zlokalizowane w zadbanej kamienicy na Pomorzanach. Lokal położony jest na parterze, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł37 m² 17 426,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Elegancki apartament w Kołobrzegu w świetnej lokalizacji w dzielnicy uzdrowiskowej. Kompleksowo urządzone i wyposażone dwa pokoje: meble, niezbędny sprzęt, dodatki! Apartament jest.