dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 808 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

47,92 zł/m²313 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 313 m2 na 1 piętrze, budynku biurowego 2-lokalowego. Lokal zlokalizowany jest na prawobrzeżu rzeki Odry, w pobliżu Basenu Górniczego i bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 300 zł136 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone 5 pokoi, 3 balkony, garaż podziemny, komórka lokatorska. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w budynku z 2001 roku. Mierzyn, ul. Tytusa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 070 000 zł128 m² 8 339,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Oferta na wyłączność - także na kredyt możliwa zamiana na mieszkanie Z dopłatą Polecamy dziś Państwu nieruchomość skierowaną do osób wymagających, dla których ważny jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cypryjska

Koszalin,zachodniopomorskie

2 000 zł47 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 kwietnia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Cypryjskiej w bloku z 2015r., usytuowane na popularnym osiedlu Unii Europejskiej, na 3 piętrze. Blok z windą.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł44 m² 8 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam trzypokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 44,46 mkw, pięć lat temu wyremontowane. Trzy pokoje o powierzchni: 13,5 mkw, 12,80 mkw i 6,70 mkw., jeden z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wolności

Białogard,zachodniopomorskie

339 300 zł58 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesienna super promocja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne położone w Białogardzie przy Placu Wolności. Doskonała lokalizacja, śródmiejska zabudowa. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładna, komfortowa kawalerka 30m2 z balkonem w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie z 2023r., na 3 piętrze 5 piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

699 000 zł3 588 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 875 m²

Polecam wyjątkową perełkę w województwie Zachodniopomorskim! Ofertę stanowi wyjątkowy zespół budynków z przeznaczeniem hotelowo-sanatoryjnym i uzdrowiskowym. Okoliczne tereny słyną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

694 900 zł37 m² 18 555,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny kompleks 26 apartamentów w Międzywodziu, położonych w otoczeniu zieleni, ok. 400 m od morza. Międzywodzie to nadmorski kurort z pięknymi szerokimi plażami, położony ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

176 640 zł1 472 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki zlokalizowane w Rurzycy. Powierzchnia sprzedawanych działek wynosi: 1. 1472m 2 2. 1788m 2 Dla działki 1472m 2 zostały wydane warunki zabudowy, które umożliwiają: zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

1 999 000 zł5 710 m² 348,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 556 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

375 000 zł70 m² 5 355,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z loggią, położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul.Karłowicza. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, 4 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szczecińska

Szczecin,zachodniopomorskie

845 000 zł69 m² 12 193,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na prestiżowym i lubianym osiedlu na szczecińskim Warszewie. Budynki Garden House zostały oddane użytku właścicieli w 2007 roku, wykonane z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

33,68 zł/m²475 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Na wynajem magazyn wraz z częścią biurowo-handlową oraz placem składowo- magazynowym. Budynek zlokalizowany jest na prawobrzeżu rzeki Odry, w pobliżu Basenu Górniczego i bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Trzcińsko-Zdrój,zachodniopomorskie

90 000 zł803 m² 112,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 8 arowe położone w miejscowości Trzcińsko Zdrój przy ścieżce rowerowej biegnącej z Siekierek do Myśliborza. Przy drodze krajowej nr 26 około 20 km od miejscowości Myślibórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

316 000 zł34 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na II piętrze wysokiego bloku na Żelechowie. Forma własności to spółdzielcze prawo, możliwy zakup przez obywateli z poza Unii Europejskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł35 m² 12 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament znajdujący się w dzielnicy uzdrowiskowej przy ul. H. Kołłątaja w Kołobrzegu , w ramach wspólnoty mieszkaniowej pod nazwą Solny Resort. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł43 m² 8 787,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! Mieszkanie na wyłączność Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,13 m , usytuowane na parterze niskiego bloku. Lokal jest ustawny, z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Zabierzewo,zachodniopomorskie

435 000 zł20 800 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki rolne, stanowiące jedną nieruchomość, położone w miejscowości Zabierzewo, gmina Przybiernów parametry I atuty nieruchomości: - powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

535 000 zł32 m² 16 771 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Shellter hotel & apartaments | rogowo | pierwsza linia brzegowa Unikalna lokalizacja, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, czyni Shellter nie tylko doskonałą inwestycją, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

580 000 zł39 m² 14 852,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu najnowszą propozycję naszego biura. Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,05 m . Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze niskiego bloku z 2023,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Police,zachodniopomorskie

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu wolnostojącego w Policach. Na powierzchnię 200m 2 składają się: 2 kuchnie, 7 pokoi, pokój dzienny/ jadalnia z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Międzywodzie,zachodniopomorskie

477 525 zł37 m² 12 854 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 38m2, wysoki standard, bulwary Odrzańskie Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł52 m² 55,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie nowe oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia - Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

345 000 zł1 044 m² 330,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Powierzchnia działki 1044 m2. Działka posiada wymiary ok. 36m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałcz,zachodniopomorskie

189 000 zł41 m² 3 864,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Wałczu przy ulicy Chełmińskiej. Mieszkanie do remontu W skład mieszkania o powierzchni ok 40,91 m2 wchodzą min.: -3 pokoje -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 800 zł55 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy świeżo wykończony apartament w Centrum o powierzchni 55m2 zlokalizowany w w budynku apartamentowym z windą z 2020r. nie daleko Jasnych Błoni. Ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

54,50 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - salon fryzjerski - W pełni wyposażony Oferta dotyczy lokalu położonego na os. Słonecznym na parterze (wejście z chodnika). Lokal gotowy do pracy - 2 stanowiska fryzjerskie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

920 000 zł49 m² 18 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest apartament oraz zewnętrzne miejsce parkingowe w inwestycji opisanej poniżej. Lokal ma powierzchnię 49,18 m2, znajduje się na drugim piętrze i posiada 3 pokoje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 799 zł33 m² 54,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronna kawalerka z kuchnią i łazienką (33m2) na 2 piętrze niskiego budynku na nowym osiedlu przy ul. Polickiej w Szczecinie. Blisko sklepy Netto, tesco i Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł59 m² 7 744,11 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina na os. Słonecznym. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 290 000 zł148 m² 8 730,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Kamień Pomorski 6,5 km od morza. W miejscowość m.in. znajduję się malowniczy Port Marina nad Zalewem Kamieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł72 m² 7 966,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe duże mieszkanie z wysokimi (310 cm) 3 pokojami i zabudowanym balkonem. Mieszkanie doskonale położone przy ul Długosza i Niemcewicza, budynek odsunięty od ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Rezerwacja oferty do 28 marca 2025! Na sprzedaż komfortowe 2 pok. mieszkanie z loggią - nowym budynku z cegły - w zielonej i spokojnej części miasta - w ok. Wałów Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

770 000 zł79 m² 9 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie z ogródkiem blisko centrum miasta. To eleganckie mieszkanie o powierzchni ponad 79 metrów kwadratowych oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł63 m² 6 926,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Szczecina os. Majowe/ Prawobrzeże. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym ostatnim piętrze budynku z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

1 750 000 zł49 m² 35 772,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Shellter hotel & apartaments | rogowo | apartament premium Unikalna lokalizacja, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, czyni Shellter nie tylko doskonałą inwestycją, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł30 m² 9 177,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na piątym piętrze kamiennicy, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej destynacji, nieopodal Parku Kasprowicza. Na powierzchnię 30,4 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 500 zł136 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ciepłe i wygodne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze przy ul. Kaliskiej w Kołobrzegu. Mieszkanie wyremontowane i wykończone w bardzo dobrym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij