dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 785 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 785 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

95,29 zł/m²85 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 85m na Świerczewie. posiadamy też inne powierzchnie - 72m, 92m, 81m, 109m Lokal znajduję się na parterze, posiada duże witryny od wejścia. Przed lokalem liczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł94 m² 9 056,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w pięknej i historycznej kamienicy, w którym przestronne pokoje i wysokie sufity zapewniają nam nietuzinkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m z ogródkiem. Najważniejsze atuty nieruchomości: -Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

555 000 zł37 m² 15 036,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Luksusowe mieszkanie w nowej inwestycji, przy ul. Młyńskiej w Kołobrzegu. Pełna własność z udziałem w gruncie. Mieszkanie 2 pokojowe, na II piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

378 000 zł1 052 m² 359,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin prezentacji. Oferta na wyłączność, dostępna tylko u mnie. Działka budowlana o powierzchni 1052 m2 objęta mpzp - Redlica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta jakich mało idealnyapartament poleca się na wynajem! Duże, przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe, położone w centrum Szczecina w przepięknej, odrestaurowanej kamienicy ( budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

520 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łukasiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

60 zł/m²210 m² 12 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ofertą wynajmu jest lokal użytkowy o pow. 96,71 m2 usytuowany na parterze nowego bloku przy ul. Łukasiewicza. Lokal aktualnie składa się z dużej przestrzeni niepodzielonej + toalety. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do generalnego remontu. Działka 779m2. Budynek z 1920 roku, murowany, dach kryty dachówką. Ilość kondygnacji: 1, ilość lokali mieszkalnych: 2. Kubatura 227 m3. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

332 054 zł19 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%. Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

333 000 zł49 m² 6 786,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe 5 minut spokojnej jazdy od centrum Trzebiatowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,07 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł51 m² 9 053,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 50,70 m2. Do mieszkania przynależą komórka lokatorska i piwnica. Nieruchomość na szczecińskim Niebuszewie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł57 m² 12 158,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Połchowo

Połchowo,zachodniopomorskie

495 000 zł10 950 m² 45,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Połchowo, 11 km od Kamienia Pomorskiego - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 1,0950 ha objęta planem zagospodarowania przestrzennego, możliwość podziału terenu i zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł65 m² 40,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Słoneczne mieszkanie 2-poziomowe 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 65m2 zlokalizowane na Warszewie, ul. Duńskiej w niskim budynku z 2007r. z ładnym widokiem w kierunku Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Milczańska

Szczecin,zachodniopomorskie

75,63 zł/m²193 m² 14 616 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 193,25 m2 zlokalizowany w obiekcie o charakterze handlowo-usługowym znajdującym się w doskonałym miejscu na Pomorzanach. W lokalu na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56m 2 usytuowanego na osiedlu Przylesie przy ulicy H. Kołłątaja. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze niskiego bloku w rejonie Os. Chopina/zachód w Stargardzie. Pow. użytkowa 47,56 m2 + piwnica 22,50 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gryfino,zachodniopomorskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego mieszkania w samym sercu Gryfina to miejsce, które pokochacie! Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Wałcz,zachodniopomorskie

259 000 zł50 m² 5 200,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane w Wałczu przy Al. Tysiąclecia 2b, w bloku 4-piętrowym usytuowane na 3 piętrze. Umeblowane. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 49,8m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Trawica

Trawica,zachodniopomorskie

750 000 zł475 m² 1 578,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Obniżka ceny! Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym posadowiona w Trawicy, gmina Sianów. Dom podpiwniczony połączony z halą i garażem stanowiącym zwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

859 000 zł86 m² 9 996,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 85,93 m2 (około 98 m2 powierzchni całkowitej), położone na 2 piętrze, w 2 piętrowym bloku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Struga

Stargard,zachodniopomorskie

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o powierzchni 31,1 m2 położona w ścisłym centrum Stargardu - ul. Struga. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

3 499 000 zł360 m² 9 719,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Tylko U nas! Luksusowy dom na prestiżowym zamkniętym osiedlu monitorowanym w miejscowości Bezrzecze. Dom wybudowany i wykończony z najwyższej klasy materiałów, bardzo ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

855 000 zł61 m² 13 947,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Nowe Miasto. Sześciopiętrowy budynek z windą z 2020 roku, lokal usytuowany na 5. piętrze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

371 864 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej, Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z : -pokój z balkonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierczak

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł73 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, idealne dla rodziny z dziećmi, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł38 m² 11 434,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokoje z aneksem kuchennym, usytuowane na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy w dobrze skomunikowanej okolicy Łękna. Nieruchomość: na powierzchnię 38,48 m2 składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

355 000 zł110 m² 3 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący, murowany, ocieplony dom, zlokalizowany w pięknym miejscu wśród jezior i lasów. Rewelacyjne położenie-działka graniczy z lasem, a odległość do czystego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł57 m² 7 674,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Okazja! Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Na powierzchnię 57,20 m2 składają się: - jasny, przestronny salon - Sypialnia z garderobą - Duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

229 000 zł24 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny Suterena (poziom-1), położony we Wschodniej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele ul.Krzemieniecka Nieruchomość o łącznej powierzchni (12,5m2) po podłodze 24.3m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

469 900 zł43 m² 10 910,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 43m, usytuowane na I poziomie, przy ulicy Wyszyńskiego 8/3. Na metraż mieszkania składają się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

599 000 zł73 m² 8 214,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w centrum, z ogrodem. Świetne dla rodziny ale i pod inwestycję ponieważ jest w pełni umeblowane i wyposażone. Dwustronna wystawa okien. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 090 000 zł83 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej! Piękne mieszkanie na Warszewie w Szczecinie Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szadzko

Szadzko,zachodniopomorskie

87 000 zł25 300 m² 3,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 2,53 hektara (1,0495 ha przeliczeniowych) położoną przy drodze polnej Szadzko-Odargowo, w gminie Dobrzany. 600 m od drogi asfaltowej, działka prostokątna około 90 m, na 280 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez pośredników! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Drzetowo-Grabowo w Szczecinie. Blisko centrum miasta. Powierzchnia 36,8 mkw, drugie piętro, blok z windą wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 360 000 zł120 m² 11 295,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn. Bez prowizji 0% od Kupującego - sprzedaż w modelu premium wgn Apartament, który zachwyca stylem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 501,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej na działce 280m2 .Nieruchomość położona 3 km od Goleniowa, 35 od Stargardu. Powierzchnia użytkowa 79,85 m2, na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bezrzecze, na wynajem, wyjątkowy dom, wysoki standard, 3 sypialnie Oferujemy państwu na wynajem, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stoisława

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł51 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (z aktem notarialnym)! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku z windą, przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij