dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Nawodna

Nawodna,zachodniopomorskie

220 000 zł121 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w Nawodnej, malowniczej wsi oddalonej o 6 km od Chojny i 30 km od Gryfina. Nieruchomość położona jest w cichym i ustronnym miejscu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł35 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczecin, centrum, ul. Unisławy, 2 pokoje, parter, blok, pełna własność. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w centrum miasta przy ul. Unisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

291 456 zł30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na IV -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł167 m² 5 093,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta sprzedaży nowego domu jednorodzinnego dwulokalowego, położonego W szczecinie dzielnica wielgowo - blisko lasu. Dom wybudowany W 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

54,15 zł/m²83 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal (83,10 m2) położony na parterze niskiego bloku z 1990 r. , nadający się pod działalność medyczną, kosmetyczną, biurową (częściowo umeblowany i wyposażony) Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 700 000 zł275 m² 9 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:716 m²

Nieruchomość klasy premium - Nieruchomość podzielona na trzy oddzielne, niezależne mieszkania z ogrodem i strefą spa. Dom położony w pobliżu klubu golfowego Amber Baltic, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł46 m² 7 888,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po generalnym remoncie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw z możliwością zakupu przez osoby z poza ue. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,5m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł165 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 165 m2 znajdujące się na 5 piętrzę budynku z 2003 roku z windą na Pogodnie. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł75 m² 6 688,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach ch Turzyn. Lokal znajduje się na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Na powierzchnię 74,61 m2 mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

369 312 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54m , usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Jasnej na Prawobrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł37 m² 11 406,80 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwa pokoje (36,8m2), usytuowane na 5 piętrze wieżowca przy ul. Wąskiej! nieruchomość: w skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z tv i aneksem kuchennym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł161 m² 6 818,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Limanowskiego

Stargard,zachodniopomorskie

36,67 zł/m²30 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia! najemca nie ponosi kosztów pośrednictwa Ofertą wynajmu jest pomieszczenie usługowe umiejscowione w funkocjonującym gabinecie przy ul. Limanowskiego 1 w Stargardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 100 000 zł58 m² 18 965,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Komfortowy 3 pokojowy apartament (58m2) w obiekcie Aprum Apartments położony w kurorcie turystycznym w Pobierowie. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

174 050 zł1 015 m² 169,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1015 m2 w doskonałej cichej i spokojnej miejscowości Kołczewo w powiecie kamieńskim , jedynie 3 km od morza i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Duży dom do wynajęcia od zaraz w dzielnicy Dąbie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 250m2 i składają się na nią następujące pomieszczenia: na parterze - garaż jednostanowiskowy (30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem od wrzesnia 2024r. Klimatyczna kawalerka z antresolą i balkonem o pow. ok. 33m2, zlokalizowana w centralnej czesci miasta, tuz przy Parku Chopina. Mieszkanie polozone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Nowogard,zachodniopomorskie

680 000 zł234 m² 2 905,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Dom wykonany według projektu Studia Atrium o numerze gl 1395.Był on przygotowywany pod siebie myśląc o najdrobniejszym szczególe.Jest nieosadzony w centrum działki co pozwala na bogatsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dzierżęcińska

Koszalin,zachodniopomorskie

286 810 zł1 247 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1247m2, położona w Koszalinie na osiedlu Dzierżęcino. Usytuowana w znakomitej lokalizacji, cieszącej się dużą popularnością wśród mieszkańców Koszalina ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł23 m² 15 745 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż eleganckie dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Szczecina. Lokal mieści się w odrestaurowanej, luksusowej kamienicy z windą. Wyjątkowy widok na miasto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł32 m² 10 158,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie W plus nieruchomości! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bardzo dobrej lokalizacji, nieopodal Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie oraz lokalizacja idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł36 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie ma powierzchnię 36,37m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dąbrowa,zachodniopomorskie

155 000 zł2 748 m² 56,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2748 m2, zlokalizowana w urokliwej miejscowości Dąbrowa. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

536 000 zł75 m² 7 146,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 75m2 w kamienicyprzestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w kamienicy na 3 piętrze w ścisłym centrum. Blisko jest park Kasprowicza, urząd Miasta, plac Grunwaldzki, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł770 m² 441,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ostatnie dwie działki! Nowy kompleks działek budowlanych zlokalizowany w cichej i zielonej dzielnicy - Szczecin Żydowce - Klucz. Teren zagospodarowany, ogrodzony, działka równa i płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kiczarowo

Kiczarowo,zachodniopomorskie

169 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0966 ha w malowniczej miejscowości Kiczarowo. Doskonałe miejsce do budowy wymarzonego domu, w pięknej i spokojnej okolicy, otoczonej naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament premium 50 M2 W centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu przy ul. Kamiennej, w bliskiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł51 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż funkcjonalnie zaaranżowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m . W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z wydzieloną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

590 976 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużą Loggią w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

367 007 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

367 007 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

813 zł/m²80 m² 65 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal usługowy Z mieszkaniem W ustroniu morskim! Oferujemy na wynajem lokal usługowy wraz z powierzchnią noclegową, znajdujący się w nadmorskiej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

960 000 zł38 m² 25 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament Shellter - Fryderyk - przestronny, jasny. Rogowo nad morzem. Przytulne, czyste, w pełni wyposażone mieszkanie w stylowym i luksusowym kompleksie Shellter w Rogowie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie, bardzo gustownie zaaranżowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na osiedlu Harmonia. Salon z aneksem kuchennym. Kuchnia w jasnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Cmentarna

Nowogard,zachodniopomorskie

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka uzbrojona w przyłącze elektryczne o powierzchni 800 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Nowogardu na ulicy Cmentarnej. Lokalizacja: nowogard ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Spacerowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 500 zł81 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże 3pokojowe mieszkanie blisko portu I morza! Przedstawiamy komfortowe mieszkanie, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

269 000 zł54 m² 5 013,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na Starym Mieście. Budynek ocieplony i z odświeżoną elewacją. Powierzchnia oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i dużą piwnicą, położone na Oś. Zachód w budynku B17 Mieszkanie jest częściowo wyposażone, gotowe do zamieszkania, stan jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł1 200 m² 257,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę w cichej i spokojnej okolicy w Skolwinie. Nieruchomość o powierzchni 1200 m2, kształt prostokąta. W studium działka przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł51 m² 9 885,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 51m2, usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku w Centrum miasta Szczecin. Na powierzchnię nieruchomości.