dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

554 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

554 ogłoszenia

2 999 000 zł290 m² 10 341,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego Pod Brzozą w nadmorskiej miejscowości Chłopy (mielno)! Jeśli marzysz o własnym biznesie w sercu nadmorskiej miejscowości Chłopy lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł161,81 m² 15 450,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Wyjątkowa nieruchomość: przystań wodna + kamienica + działka pod zabudowę nad morzem W skład nieruchomości wchodzą: 1. Przystań jest zlokalizowana na rzece Wieprzy, to jedyny tego typu obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 000 zł4 630 m² 5 507,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:24 450 m²

Nowowybudowany, nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo socjalnym wraz z wyremontowaną halą produkcyjno - magazynową - powierzchnia użytkowa budynków około 4 630 m2 (2 370.

Szczegóły ogłoszenia

4 699 000 zł724,69 m² 6 484,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Odkryj swój raj inwestycyjny nad Bałtykiem! Gotowy obiekt o funkcji zakwaterowania turystycznego w sercu nadmorskiego Rewala, zaledwie 700 metrów od plaży, czeka na nowego właściciela. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł171,12 m² 16 362,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedstawiamy Państwu obiekt rekreacji indywidualnej, składający się z czterech, niezależnych lokali w Dziwnówku, w bliskiej odległości do morza (ok.200m). Obiekt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 868 m² 45,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 868 m²

Nieruchomość komercyjna działka częściowo zabudowana o powierzchni 4868 m2 w użytkowaniu wieczystym. Tereny wytwórcze działalność gospodarczej 9 przemysłu, rzemiosła ,składów ( P,S) Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł420,90 m² 10 691,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż Działający pensjonat nad morzem | 450 m od plaży | 12 pokoi Na sprzedaż oferujemy działający pensjonat położony zaledwie 450 metrów od plaży, w popularnej nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł318 m² 786,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferujemy na sprzedaż obiekt mieszkalno-usługowy o pow. 318m2 wraz z działką o pow. 4900m2 znajdujący się w miejscowości Będlino gmina Wierzchowo. Nieruchomość służyła jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł680 m² 2 867,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 337 m²

Na sprzedaż obiekt hotelowo- gastronomiczny położony w Bornym Sulinowie. Powierzchnia użytkowa obiektu - 680 m 2. Powierzchnia zabudowy 420 m 2. Powierzchnia działki 1337 m 2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

15 400 000 zł7 800 m² 1 974,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł3 700 m² 540,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 342 m²

Działka uzbrojona - 13. 342 m2 Magazyny hale produkcyjne - 3.000 m2 Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w Parku Przemysłowym w strefie Nowoczesnych Technologii.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż nieruchomość wczasowo - letniskowa położona w Mielenku przy ul. Akacjowej, ok. 600 m od morza! Nieruchomość zabudowana kompleksem 3- domków turystycznych oraz domkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł325 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:747 m²

Budynek o powierzchni 324,70 m 2 (kw: 336 m 2 ) posiada 1 kondygnację naziemną. W obiekcie znajduje się 9 pomieszczeń użytkowych o powierzchniach 9,7 56 m 2 , a także.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 000 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Hotel " w Koszalinie Oferujemy do sprzedaży Hotel ** położony w śródmieściu Koszalina tuż obok obiektów sportowych. Obiekt posiada 50 miejsc noclegowych - pokoje 1.2 i 3 osobowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 683 m² 1 069,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Obiekt magazynowo usługowy o powierzchni około 1683m2, 3 kondygnacyjny o konstrukcji betonowo ceglanej z lat 90tych, na działce 2210m2 w dzielnicy Płonia Szczecin. Budynek użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowa niższa cena aż O 50.000 ZL! Polecamy Państwu obiekt handlowo-usługowy położony w Drawsku Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej: 389,43 m2 usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł166,36 m² 1 797,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dworkowa bryła, widok na stawy i budynek z historią sprzed 1945 roku Na działce o powierzchni 796 m znajduje się budynek o powierzchni użytkowej 166,36 m , w całości.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 010 m² 3 069,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość, stanowiącą działkę o powierzchni 1010 m2, zlokalizowaną przy ulicy Mickiewicza w Złocieńcu. Na gruncie posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł440 m² 8 295,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:154 m²

***wyjątkowa nieruchomość położona W centrum nowogardu*** budynek przystosowany jest pod różnego rodzaju działalności takie jak: gabinety lekarskie I weterynaryjne, gabinety kosmetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 332 m² 1 801,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 408 m²

Magazyn, produkcja, 1330 m2, koszalin. Magazyn z rampą i biurami na sprzedaż. Możliwe przeznaczenie magazynowo - produkcyjne. W skład obiektu wchodzą: - hala z rampą, pow. 740 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł438 m² 7 760,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro nieruchomości "domb" oferuje Państwu na sprzedaż dwa pensjonaty w najlepszej części Pobierowa. 1. Budynek pensjonatowy 3-kondygnacyjny z 3 apartamentami (większość po remoncie) + 3.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł3 600 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Jarosławiec, ośrodek wypoczynkowy, powierzchnia użytkowa obiektu 3600m2, 80 pokoi, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 663 m² 364,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 641 m²

Stargard, budynek usługowo - mieszkalny, 4 663 m2, sprzedam, cena 1 700 000 pln netto. Zespół budynków biurowych w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 641 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł1 298 m² 2 850,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 698 m²

! promocja, nowa niższa cena! Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy usytuowany nad Morzem Bałtyckim w Łazach składający się z 20 domków z drewnianymi tarasami, domki typu Vagus.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Budynek biurowy w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowany w ciągu handlowo-usługowym, w centralnej części Koszalina. Budynek jest 1-piętrowy, powierzchnia 2 136,30 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł111,60 m² 11 469,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Szukasz nieruchomości, która spełni Twoje marzenia o: 1. Inwestycji, która przynosi gwarantowany dochód? 2. Nieruchomości nad morzem, w malowniczej miejscowości z dala od zgiełku miasta? 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł420 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż obiekt wczasowo - usługowy w Darłowie przy ul. Plażowej - Darłówko Zachodnie, ok. 150 m od morza. Atrakcyjna lokalizacja w centrum nadmorskiej dzielnicy turystyczno -.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł17 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Do sprzedaży Garaż murowany na osiedlu Zawadzkiego Klonowica , wyłącznie dla mieszkańców tego osiedla ze względu na umowę ze zbilk Konstrukcja wykonana z bloczków , przeznaczona do.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16 m² 3 688 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w inwestycji Golisza 6. Miejsce znajduje się w hali garażowej na poziomie -1. Szeroka brama wjazdowa. Cena : 59 000 zł Golden Hawk Zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł522,50 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:98 m²

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż. Szczecin, stare Miasto, ul. Osiek 9. Wyjątkowa kamienica położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji Szczecina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł386 m² 3 108,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:688 m²

Obiekt usługowy / hala 386m2 w Gryfinie Oferta sprzedaży obiektu usługowego zlokalizowany w centrum Gryfina! Nieruchomość o powierzchnii 386m2 pierwotnie używana jako.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł362 m² 2 209,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka na której, znajduję się duży obiekt usługowy zaledwie 3 km od Pobierowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł847,80 m² 14 154,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą Willa Nellego. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł15 436 m² 550,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego spojrzenia Ośrodek Wypoczynkowy 350 m od morza! Wyobraź sobie poranki, gdy z kubkiem aromatycznej kawy wychodzisz na taras, a w powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł303 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 811 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż hale magazynowo- produkcyjną, usytuowaną na terenie przemysłowym o powierzchni 3811 m2 w mieście Trzebiatów, oddalonym o 10 km od najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł650 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Ustronie Morskie, pensjonat, blisko plaży, powierzchnia użytkowa 650m2, 25 pokoi(możliwa rozbudowa do 27 pokoi), sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł8 800 m² 323,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Do sprzedaży 3 budynki gospodarcze- poniemieckie posadowione na na działce o pow. 13 000m2 z dostępem do jeziora. Miejsce ciekawe i malownicze. Całość doskonała pod agroturystykę ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł1 141 m² 5 521,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:25 212 m²

Atrakcyjna Nieruchomość Inwestycyjna przy węźle drogi S6 Berlin-Kołobrzeg - Doskonała lokalizacja blisko nadmorskich miejscowości. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł350 m² 11 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:973 m²

Odkryj Raj nad Morzem w Ośrodku Wypoczynkowym Sztil! Z przyjemnością prezentujemy naszą nową ofertę: urokliwy Ośrodek Wypoczynkowy Sztil w Pobierowie! Synonimem słowa sztil jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 092 m² 640,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 337 m²

NA sprzedaż lub do wynajęcia. Obiekt produkcyjno - magazynowy. Szczecinek ul. Pilska. 699 000 zł netto + vat w stawce 23%. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia