dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

554 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

554 ogłoszenia

10 900 000 zł1 100 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt handlowo-usługowy w ścisłym centrum Goleniowa. Bezpośrednio przy głównym rondzie oraz trasach wylotowych, doskonale widoczny z każdej strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł450 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 520 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Inwestycyjna w Mielenku - 600 m od morza! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży: pensjonatu z duszą, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 000 zł2 231,80 m² 1 017,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 m²

Wyjątkowy Kompleks Hotelowy Podewils Zamek z Duszą Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą inwestycyjną zabytkowym zespołem zamkowo-parkowym z kompleksem hotelowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł827 m² 1 680,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 444 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 827 m2 składający się z dwóch hal produkcyjnych o powierzchniach 240m 2 i 320m 2 wraz z zapleczem socjalnym. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 522,50 m² 1 904,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 220 m²

*** bardzo dobra lokalizacja,gotowy obiekt do prowadzenia działalności*** ***cena podlega negocjacji*** Ofertą sprzedaży jest kompleks 2 budynków usytuowanych na działce 4 220m2. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 222 m² 941,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Dochodowa nieruchomość nad morzem - gotowy ośrodek wypoczynkowy, 400 m od plaży Dubaj! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w spokojnej, zielonej części Jarosławca,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł324,71 m² 4 619,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dochodowa nieruchomość nad morzem. Ośrodek wypoczynkowy o powierzchni gruntów 2 500 mkw., położony w Darłowie przy ulicy Polnej, w odległości ok. 2 km od morza. Na terenie ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł1 490 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 495 m²

Dom Weselny Omega Dom Weselny Omega to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wesela oraz wszelkich imprez okolicznościowych, położony w Grzybowie 500 metrów od Morza Bałtyckiego, otoczony pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 273 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Klimatyczny obiekt turystyczny na wzniesieniu W sianożętach 400 M od piaszczystej plaży! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość, na której znajduje się funkcjonujący i w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 050 m² 514,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Polecam na sprzedaż obiekt pod np. data center, ok. 45 km od Kołobrzegu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 828 m 2. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł860 m² 3 476,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 445 m²

Hala produkcyjno - magazynowa z biurami, 860 m2, koszalin Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalno-biurowym blisko centrum Koszalina. W skład obiektu wchodzi: - hala magazynowa: 800.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł630 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 330 m2, położony w Gryficach. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2282 m2. W skład obiektu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 500 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Obiekt produkcyjno-usługowo-biurowy bardzo dobrze skomunikowany: - powierzchnia użytkowa budynków około 1 250 m2 - powierzchnia działki około 4 300 m2 - teren podlega mpzp (teren produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł287,51 m² 9 912,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dochodowa nieruchomość zlokalizowana w Gąskach, zaledwie 100 m od szerokich bałtyckich plaż. Pensjonat działający w trybie całorocznym, w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł326 m² 5 521,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Pensjonat położony w odległości 600 m od morza. Budynek mieszkalno-pensjonatowy w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2003 r., na działce gruntu o powierzchni 1 390 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł1 250 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 631 m²

Biura z garażami i parkingiem naziemnym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania ( grudzień 2089r) działek gruntu oznaczonych geodezyjnie nr 35 o pow. 2631m.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł300 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dziwnów, pensjonat blisko plaży, 12 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł2 640 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nieruchomość komercyjna zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie miasta, przy drodze wjazdowej i wyjazdowej z miasta. Obiekt składa się z dwóch budynków magazynowo-biurowych, oraz placu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do urokliwego pensjonatu w malowniczym Ustroniu Morskim, zaledwie 500 metrów od morza! Ten obiekt to idealna inwestycja dla tych, którzy szukają nie tylko pięknej lokalizacji, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł2 500 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:180 500 m²

Ciekawa nieruchomość w postaci zabudowań pałacowych wraz z własnym jeziorem i parkiem, położne na dużej działce o pow. ok. 18,5 ha w miejscowości Krąpiel, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł698 m² 888,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:698 m²

Polecamy Państwu do kupna halę magazynową znajdującą się w Gryficach o powierzchni 698 m2, powierzchnia działki na której znajduje się magazyn to 1375 m 2. Przed obiektem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł731,40 m² 2 720,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie obiekt w idealnej lokalizacji do prowadzenia działalności w zakresie usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł535 m² 3 271,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Hala usługowo - magazynowa, murowana, obiekt o powierzchni całkowitej 535 m2 położona przy drodze wylotowej ze Szczecina w kierunku Kołbaskowa. Powierzchnia działki 2616 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł424,56 m² 17 665,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:459 m²

Obiekt komercyjny 50 m od morza. Budynek usługowo-mieszkalny "ambrozja", w którym znajduje się restauracja z zapleczem kuchenno-magazynowym i zewnętrznym tarasem, cukiernia, lodziarnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 619,90 m² 2 098,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 687 m²

Na sprzedaż - Nieruchomość komercyjno-mieszkalna w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż nieruchomość o funkcji komercyjnej i mieszkalnej, idealnie dostosowaną do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł1 002 m² 868,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:961 m²

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 403/1, 403/2 o łącznej powierzchni 961 m oraz prawo własności do: - budynku technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 300 m² 915,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Gotowy biznes nad morzem, ośrodek wypoczynkowy - gąski Na sprzedaż nowy, funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy położony w nadmorskiej miejscowości Gąski, ul. Piaskowa. To gotowy biznes generujący.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł2 498,40 m² 3 402,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Niepowtarzalna oferta dla inwestora! Oferta dotyczy wszystkich udziałów spółki wraz z inwentarzem. Dobrze prosperujący kompleks hotelowo-gastronomiczny z wszystkimi udziałami w spółce.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 990 zł1 415 m² 1 201,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 415 m²

! uwaga! nowa cena! okazja inwestycyjna: obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku Przemysłowym Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł464 m² 18 318,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy pensjonat w malowniczej i coraz bardziej popularnej nadmorskiej miejscowości Sianożętach, które stanowią praktycznie część Ustronia Morskiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł53 000 m² 113,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:53 000 m²

Obiekt do treningu młodych Koni, funkcjonujący, kompletny i profesjonalny obiekt w idealnym miejscu. To co wyróżnia nieruchomość to kompletne i w pełni profesjonalne zaplecze do hodowli.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł8 854 m² 129,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 854 m²

Działka zlokalizowana w miejscowości Dargobądz w gminie Wolin, w bliskiej odległości od obwodnicy S3. Teren znajduje się przy nowo powstającym odcinku drogi ekspresowej S3 Wolin -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł831,65 m² 1 561,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Na sprzedaż obiekt o dowolnych możliwościach zagospodarowania, idelanie zlokalizowany - nieopodal skrzyżowania ulic: europejskiej/krakowskiej. Budynek 3-kondygnacyjny z lat 90-tych o. pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 494 m² 803,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:972 m²

Na sprzedaż budynek w atrakcyjnej lokalizacji tuż przy zabytkowej baszcie i murach miejskich, samo centrum Recz, ul. Staromiejska 21, powiat choszczeński. Powierzchnia użytkowa: 1494.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł1 280,55 m² 15 227,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Na sprzedaż 5 letni piękny dochodowy i luksusowy Hotel Okra Resort & Spa z restauracją na 70 miejsc, basenem, jacuzzi, siłownią oraz sauną nad samym jeziorem w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Na sprzedaż hala 400m2 plus pawilony 60m2 znajdująca się przy głównej ulicy w Dąbiu. Powierzchnia działki to 1288m2. Hala w konstrukcji mieszanej. Ogrzewanie nawiewowe. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł850 m² 10 588 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tomasz leiman Licencja pfrn nr 28679 tel.   wyjątkowe miejsce I wyjątkowa nieruchomość Z pozwoleniem na rozbudowę Otoczenie nieruchomości: działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł520 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż funkcjonujący kompleks noclegowy z zapleczem mieszkalnym, położony przy ul. 1 maja w Szczecinku. Nieruchomość stanowi gotową i uporządkowaną bazę do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł270 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 725 m²

Restauracja o powierzchni całkowitej 292m2, użytkowej 270m2 na działce 5725m2. Budynek zbudowany z bali sosnowych, parterowy z użytkowym poddaszem i około 200m2 tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Na sprzedaż biurowiec w bardzo dobrym stanie technicznym. Usytuowany w ciągu handlowo-usługowym. Budynek biurowo-magazynowy o powierzchni 2 136,30 m 2 jest obiektem 1-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

988 800 zł243,21 m² 4 065,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 129 m²

Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości, która może stać się Twoją bramą do sukcesu biznesowego! Nieruchomość położona w Rurzycy, zaledwie 7 km od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij