dowolna

Budynki użytkowe zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

36 887 zł2 345 m² 15,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2345 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 272 €9 765 m² 3,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala magazynowo - produkcyjna zlokalizowana w Prawobrzeżnej części Szczecina do wynajęcia. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Calineczki

Rusinowo,zachodniopomorskie

12 500 000 zł15 795 m² 791,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego spojrzenia Ośrodek Wypoczynkowy 350 m od morza! Wyobraź sobie poranki, gdy z kubkiem aromatycznej kawy wychodzisz na taras, a w powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 600 000 zł985 m² 3 654,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny o pow. całkowitej 985 m2 położony na działce o pow. 1 430 m2. Obiekt dostosowany do zakwaterowania ok. 100 osób. Sprzedaż bez podatku vat Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

41 970 zł2 879 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2 879 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Towarowa

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

62 000 zł18 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Nowo wybudowany garaż z instalacją elektryczną, gniazda robocze, lampy oświetleniowe. Otynkowany i pomalowany wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Modrzejewskiej

Koszalin,zachodniopomorskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem lokal o powierzchni użytkowej 50 m2 w budynku usługowym w Koszalinie przy Placu Gwiaździstym ( róg ulic H. Modrzejewskiej/pl.Gwiaździsty ). Lokal składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 000 zł350 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z zapleczem biurowym, całość 350m2. Obiekt składa się z części magazynowej ok.270m2, dwóch zapleczy socjalnych, pomieszczeń biurowych, dwóch toalet. Hala jest bezpyłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Dembowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

79 000 zł17 m² 4 617,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal niemieszkalny z księgą wieczystą. Garaż murowany 17,11m2 znajdujący się w ciągu garaży przy ul. Dembowskiego. Jedyne opłaty związane z garażem to podatek od nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Koszalin,zachodniopomorskie

4 000 zł177 m² 22,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duży lokal parter - ścisłe centrum.! bez dodatkowych opłat do wspólnoty! Na wynajem lokal o pow. ok.177m2 lub całość 378m2 na parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

800 zł15 m² 53,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż murowany położony przy ul. Jana Pawła II (wjazd od Mazurskiej). Garaż murowany o wymiarach 5,6 m długość x 2,60 m szerokość. Szerokość wjazdu 2,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

119 999 zł15 m² 7 952,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż murowany położony przy ul. Jana Pawła II (wjazd od Mazurskiej). Garaż murowany o wymiarach 5,6 m długość x 2,60 m szerokość. Szerokość wjazdu 2,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Koszalin,zachodniopomorskie

7 000 zł201 m² 34,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja - tylko 34 zł /m2 netto, brak dodatkowych opłat do wspólnoty. Na wynajem lokal o pow. 201m2 - część lokalu, która stanowi część usługową od przodu - ul. Mickiewicza lub całość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Rapackiego

Szczecin,zachodniopomorskie

79 973 zł1 666 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 823 m²

Do wynajęcia duża hala o powierzchni użytkowej 1666m2 przeznaczona pod działalność wielkopowierzchniową-preferowana działalność branży meblowej lub inna.Obiekt jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Koszalin,zachodniopomorskie

10 000 zł378 m² 26,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja Na wynajem cały lokal o pow. 378m2 - cały lokal, który stanowi część usługową i magazyn lub może stanowić jedną otwartą przestrzeń ( open space ) lub na wynajem ok. 201m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 272 €9 765 m² 3,10 €/m²

 

 

 

Turowo,zachodniopomorskie

5 000 zł488 m² 10,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 753 m²

DO wynajęcia! budynek produkcyjno - magazynowy Z zapleczem biurowo - socjalnym turowo, gm. Szczecinek. Przedmiotem najmu jest nieruchomość składająca się z działki nr 7/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Turowo

Turowo,zachodniopomorskie

680 000 zł488 m² 1 393,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 753 m²

Nowa niższa cena - 680.000zł! DZIAŁKA ZABUDOWANA BUDYNKIEM PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWYM Z ZAPLECZEM BIUROWO - SOCJALNYM (mieszkalnym), TUROWO, GM. Szczecinek. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnica

Brzeźnica,zachodniopomorskie

590 000 zł1 759 m² 335,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 839 m²

Budynek obory na dużej działce. Brzeźnica, gmina Biały Bór. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z działek gruntu nr 13/22 i 13/23, o powierzchni 3,2839 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

4 900 zł223 m² 21,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia. pomieszczenia pod magazyn lub usługi przy ulicy Armii Krajowej w Szczecinku Przedmiotem oferty są 3 osobne pomieszczenia w dwóch budynkach, położone przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

15 000 zł450 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa, produkcyjno-usługowa o powierzchni 450m2, na działce 3500m2. Obiekt charakteryzuje wysoki standard wykonania i reprezentacyjny wygląd samego budynku. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żeromskiego

Mielno,zachodniopomorskie

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowy biznes nad morzem w super cenie prosperujący pensjonat w topowej lokalizacji mielno! Marzysz o własnym, dochodowym biznesie w turystycznym raju? Oto wyjątkowa okazja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 719 m²

Przedmiotem wynajmu jest działka o powierzchni 6719 m2 położona w Dobrej zabudowana obiektem składającym się z dwóch funkcjonalnych części. Jedna hala wykończona o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt o powierzchni 115 m2, w którego skład wchodzi: - hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m2 (długość hali 11,5m, szerokość 9 m, wysokość 3,70 m), - zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł5 092 m² 26,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Obiekt magazynowo-produkcyjno-biurowy o łącznej powierzchni około 5092m2, w tym powierzchni użytkowej do zagospodarowania (magazyny, pomieszczenia gospodarcze i biura) 3800m2 w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

2 400 000 zł600 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Stargard,zachodniopomorskie

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 450 m2 do wynajęcia na dłuższy okres, opłata miesięczna 20 zł/m2 netto Obiekt parterowy, ściany murowane z bloczków gazobetonowych. Przy obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hortensji

Mielenko,zachodniopomorskie

1 590 000 zł490 m² 3 244,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Wyjątkowy ośrodek wczasowy blisko morza - idealna inwestycja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży gotowego, całorocznego ośrodka wypoczynkowego położonego zaledwie 1 km od morza oraz słynnej trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Armii Krajowej

Międzywodzie,zachodniopomorskie

7 495 000 zł1 000 m² 7 493,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:953 m²

NA sprzedaż: kompleks Wypoczynkowo-Usługowy w Międzywodziu link do filmu: lokalizacja: międzywodzie, ścisłe centrum Bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 102, łączącej nadmorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Szczecin,zachodniopomorskie

82 480 zł3 055 m² 26,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Obiekt magazynowo-produkcyjno-biurowy o łącznej powierzchni około 5092m2, w tym przedmiotem najmu mogą być powierzchnie 3054m2 lub 1887m2 lub całość. Cena za 3054m2 wynosi 27zł/m2 netto, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 320 000 zł438 m² 7 583,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:452 m²

Lokalizacja: międzywodzie, ścisłe centrum link do filmu: bardzo atrakcyjnie zlokalizowany obiekt bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 102 łączącej nadmorskie miejscowości, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

11 627 €3 333 m² 3,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości Magazyn klasy A do wynajęcia idealnie nadaje się pod działalność logistyczną, magazynową lub lekką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

26 900 zł12 m² 2 339,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

Miejsce parkingowe i komórka lokatorska położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest: - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nieruchomość gruntową o powierzchni 0,1785 ha wraz z murowaną halą przemysłowo - produkcyjną o powierzchni 330m2. Dodatkowo, sprzedam działkę niezabudowaną 1.155m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

4 175 000 zł562 m² 7 423,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:501 m²

Międzywodzie, ścisłe centrum link do filmu: bardzo dobrze zlokalizowany obiekt, bezpośrednio przy głównych ciągach komunikacyjnych. Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa o charakterze mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Czeska

Stargard,zachodniopomorskie

8 500 zł400 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

Obiekt produkcyjno-usługowy z dodatkową częścią mieszkalną położony na działce o pow. 650 m2 na Os. Chopina w Stargardzie do wynajęcia. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Szczecin,zachodniopomorskie

56 314 zł1 877 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kaszewo

Kaszewo,zachodniopomorskie

119 000 zł70 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:383 m²

Nowa cena, kupujący bez prowizji Oferta sprzedaży lokalu handlowo- usługowego o powierzchni 70 m2, położonego w Kaszewie, gmina Krzęcin, powiat choszczeński. Trasa w kierunku Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

10 000 zł462 m² 21,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Obiekt usługowy o powierzchni 462 m2 położony w Ustowie, w gminie Kołbaskowo. Budynek wolno stojący usługowo - magazynowo - biurowy na parterze (wjazd i wejście na poziomie 0).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

7 800 zł430 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta bezpośrednia od właściciela Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 430m2 wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowymi. Budynek nadaje się do prowadzenia każdej działalności,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij